• Ústrety

Rýchle dodanie

• Lacnejší tovar, oproti konkurencii, myslím rovnaký produkt.
    • Nedá sa vytvoriť vlastná skladba nábytku, farby látky sú mätúce.chýba lupa na látky.

Nemám zatiaľ nič, keď príde tovar, môžem hodnotiť.

Rýchle dodanie a kvalitná sedačka.

Spokojna, trosku detail pri rozkladani sedacky mohol byt krajsi je tam vacsia medzera, ked je gauc v kope z boku ale inak OK. Pekny, pevny gauc, aj farba potahu je super. Len skoda, ze davaju 1 vankus ku gaucu?

• Kvalitná sedačka,rýchly dovoz,ochota kuriéra

Dlhá čakacia doba

• Doručenie skôr. Od objednania do 5 týždňov, namiesto 8 týždňov

Výhoda. Vybrali sme si produkt podľa vlastného výberu.

• Vynikajúca komunikácia s obchodom
    • rýchle doručenie

Objednával som tovar skladom, objednávku nám potom potvrdili telefonicky a všetko skontrolovali, všetko ako je uvedené na webe.

Prijemné jednanie s pohovkou som spokojná

ústretový profesionálny prístup

• Tovar mi bol dodaný v dohodnutom termíne, v perfektnom stave, vynesený do bytu.

Odporúčam obchod, bezproblémové jednanie, spokojnosť.

Čakám na dodávku pohovky TINAVA. Takže sa neviem vyjadriť k vyššie uvedeným otázkam.

Reakcia obchodu sedacky-nabytok.sk

Dobrý den pane Botka,

děkujeme za recenzi, nicméně není povinné ji vyplňovat hned jakmile Vám tento e-mail dorazí. S hodnocením můžete klidně počkat dokud objednávku neobdržíte. :)

Doufáme, že jakmile Vám jo duručíme, budete maximálně spokojený.

S pozdravem

Tým Sedačky-Nábytok.sk

• Veľmi sú spoľahliví a objednávka bola doručená vcas

Som veľmi spokojná, nakoľko som bola zákaznícka zo Slovenska, tak som Miloš prekvapená z ich profesionálneho a ústretového správania, či už výrobca, alebo doprava

• Sortiment, celkovy priebeh objednania az po bezproblemove dodanie aj s moznostou vyuzitia sluzby vynosu, komunikacia, proste vsetko super s maximalnou spokojnostou. Dakujeme

• rychlost aj ked prvotne obyvacia stena nebola na sklade vedeli ju dorucit o tyzden nasmiesto 4t
    • rychlost riesenia mojej reklamacie ktora bola aj tak sposobena nasou nepozornostou a tak za pomoci technika sme danu vec nainstalovali spravne
    • skrinky, ktore su urcene na zavesenie, nemaju potrebny material (hmozdinky a tak) v baleni, treba samostatne niekde dokupit

• Vcelku rychlo a pohodlne

Veľká spokojnosť.

• Super sedacka, prisla mi najprv zla farba(mne sa zdala uplne ina ako na fotke), ale hned boli ochotni vymenit a teraz mam uz spravnu farbu a sedacka je naozaj pekna :)