• Všetko super. Objednávka, rýchlosť doručenia.

• Som veľmi spokojná tovar bol doma za dva dni.

• Rychle dorucenie tovar v poriadku

Vážený zákazník,
    chceme sa Vám poďakovať za skvelé hodnotenie :-) Sme radi, že prevláda spokojnosť s doručením. Prajeme Vám všetko dobré a maximálnu spokojnosť so zakúpeným výrobkom.

• Rýchlosť aj dodania aj komunikácie, ochota , spokojnosť maximálna ☺️

Milá Zuzanka,
    ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Tešíme sa, že ste boli s dodaním aj komunikáciou spokojná. Prajeme všetko dobré a nech Vám spotrebič dlho predlho slúži :-)

• Všetko ok

Milý zákazník,
    veľmi pekne vám ďakujeme za 100 % hodnotenie nákupu v našom e-shope.

Tím SALT ELEKTRO

Cez víkend tovar objednaný, v utorok prevzatý, komunikácia rýchla. Fajn víkendová cena Celková spokojnosť.

Vážený zákazník,
    ďakujeme za veľmi pekné hodnotenie nákupu u nás. Sme radi, že ste si na nákup vybrali práve náš obchod. Prajeme, aby Vám zariadenia dlho a k spokojnosti slúžili :-)

• super komunikácia

Milý zákazník,
    veľmi pekne ďakujeme za skvelé hodnotenie. Ďakujeme krásne za realizovaný nákup a vyjadrenie pochvaly :-)

• dobra cena
    • rychle vybavenie objednavky

Vážený zákazník,
    veľmi pekne vám ďakujeme za hodnotenie nákupu v našom obchode. Prajeme, nech Vám zakúpený výrobok spoľahlivo funguje.

Tím SALT ELEKTRO

• rýchle dodanie na adresu odo dňa vyplatenia objednávky (2 dni)
    • dobrá komunikácia so zákazníkom
    • tovar mali reálne na sklade, nie ako iné obchody, ktoré na stránkach mali tovar ako dostupný a po objednaní riešili jeho nedostupnosť
    • žiadna

Vážený zákazník,
    ďakujeme pekne za prejavenú dôveru a spokojnosť s nákupom. Potešilo nás to. Prajeme, aby Vám zakúpený spotrebič slúžil dobre a dlho.

Tím SALT ELEKTRO

• Obchod v pohode, dohodli sme sa na dni doručenia.
    • Nakúpim aj nabudúce.
    • Veľke mínus k doprave ( otrasné a vulgárne správanie pána v rokoch), to je ale chyba kuriérskej služby a nie obchodu.
    • Dovoz bol dohodnutý na stredu, jasné že mi to viezli v utorok. Kuriér sa vyhováral, že jemu to nikto nepovedal. A z každej strany balíka boli nálepky “dodať v stredu” a aj na faktúre poznámka “dodať v stredu”. ‍♂️‍♂️‍♂️
    • Treba zmeniť kuriéra

Vážený zákazník,
    ďakujeme pekne za zhodnotenie celého procesu nákupu. Váš podnet sme v čase napísania recenzie poslali prepravnej spoločnosti na prešetrenie, pretože neakceptujeme žiadne hrubé správanie prepravcov voči príjemcom zásielok. V mene prepravnej spoločnosti sa za Vám chceme aspoň takto ospravedlniť za komplikácie, ktoré nastali. Prajeme Vám, aby spotrebič spoľahlivo slúžil čo najdlhšie :-)

• Rychlost dorucenia
    • Komunikacia

Vážený zákazník,
    ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a pozitívnu spätnú väzbu. Nech Vám spotrebič dlho slúži :-)

Tím SALT ELEKTRO

Tovar bol doruceny na zaklade dohody s dodavatelom

• Tovar som našla iba u nich, v iných obchodoch bol vypredany
    • Informácia o dodani

Zatiaľ som na žiadnu neprisla:)

• Rýchle vybavenie objednávky

• Neodseparujú starý spotrebič

Neodniesli nám na recykláciu starý spotrebič aj keď to bolo výslovne dohodnuté a bolo to našou podmienkou nákupu u nich. Po týždni sme museli starú práčku odseparovať na vlastné náklady. Komunikácia na túto tému zo strany obchodu skončila hneď ako im prišli peniaze na účet. Od roku 2009 je povinnosť obchodov odviezť starý spotrebič výmenou za nový upravená aj v zákone a cena za túto službu je zahrnutá v cene nových spotrebičov. Niekomu proste stojí za to oklamať zákazníka za tých pár eur.

Vážený zákazník,
    veľmi sa Vám ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu. Verte, že sme sa stretli prvýkrát s tým, že prepravca odmietol zákazníkovi odviesť starý spotrebič aj napriek tomu, že táto služba je pri veľkých spotrebičoch dokonca samozrejmosťou. Prepravná spoločnosť sa mala s Vami skontaktovať, aby si s Vami dohodla iný termín odovzdania starého spotrebiča, pokiaľ to nebolo možné v deň doručenia zásielky.

Je nám nesmierne ľúto, že vznikla táto situácia. Stále platí, že zákazník má možnosť odovzdať starý veľký spotrebič prepravcovi, ak nás o to vopred požiadal, a zároveň zákazník deklaruje, že starý spotrebič bude na mieste príjmu nového tovaru, čistý, prázdny a bez vody.

Aby ste skutočne verili, že sme Váš problém riešili okamžite s doručujúcou prepravnou spoločnosťou telefonicky a e-mailom ako nám telefonovala Vaša pani manželka:

Aj napriek tomu, že sme urobili všetko, čo sme mohli, chceme sa Vám ospravedlniť za zníženú kvalitu našich služieb.

• Ponúkli najlepšiu cenu
    • Doprava zdarma
    • Nenašiel som nič

Vážený zákazník,

veľmi pekne ďakujeme za hodnotenie nákupu. Sme radi, že sme Vás potešili cenou a dopravou zadarmo.

• Zatiaľ spokojný

Vážený zákazník,

veľmi pekne ďakujeme za perfektné vyjadrenie spokojnosti. Nech Vám výrobok slúži dlho.

• Bezproblémové vybavenie a doručenie

Milá Katarína,
    veľmi pekne ďakujeme skvelé hodnotenie nákupu, z ktorého sa veľmi tešíme :-) Sme radi, že ste spokojná, a zároveň prajeme, aby Vám zakúpené výrobky slúžil čo najdlhšie.

Rychle doručenie

Milá Mirka,

veľmi pekne ďakujeme za 100 % hodnotenie nákupu. Sme radi, že Vás potešila rýchlosť doručenia :-)

• Vynikajúca komunikácia, super

Plne odporúčam

Vážený zákazník,

veľmi pekne ďakujeme za skvelé hodnotenie nákupu a komunikácie. Sme radi, že ste boli maximálne spokojný :-) Budeme sa tešiť na ďalší nákup v budúcnosti. Nech Vám zakúpený výrobok slúži čo najdlhšie.