Rybár zvolen podporil svojou aktivitou deti z nášho rybárskeho krúžku. Začo v mene svojomaj detí ďakijem Vajay.

• odbornosť
    • pritstup

• Tovar bol pripravený na vyzdvihnutie v stanovenom termíne. O pripravenosti na vyzdvihnutie ma predajca informoval mailom aj telefonicky.
    • 0

• Super

Super ako stale .

• Bohatý a rôznorodý sortiment tovaru

Ústretový prístup viacerých zamestnancov obchodu, tlf. komunikácia, odborný výklad

objednavam pravidelne dorucenie bez problemov len naposledy to trocha dlhsie trvalo lebo tovar trebalo objednat co chapem inak na druhy den po objednavke bol balik doruceny takze spokojnost ....odporucam

bohatý výber sortimentu, ochota, pofesionalita a trpezlivosť so zákazníkmi. Ako "začiatočníkovi" mi bolo všetko zodpovedané, vysvetlené a odporučené.

Môže byť

• Pristup k zákazníkovi
    • Veľký výber

• Ceny niektorých tovarov
    • Slabá komunikácia obchodu

Potreboval som tovar dodať čo najskôr ale neboli mi schopní poslať údaje k platbe.

• Profesionálny prístup
    • Ochota poradiť
    • Kvalitný tovar
    • Dobré ceny
    • Široký výber

• Ochota poradiť a informovať

Dnes objednáš, zajtra doma máš. Veľká ochota poradiť

• Skvelá ponuka rybárskych produktov,obrovská ochota celého personálu skvelé ceny

Spokojnosť vo všetkých smeroch...

Bol som maximálne spokojný z úplne všetkým.Uz sa teším na ďalšiu objednávku

• Ústretovosť
    • Vynikajúca komunikácia

• Po objednávke sa Nám už veľakrát stalo , že osobne zavolajú a to sa Nám veľmi páči ako sa milo a ústretovo ochotne o objednávke bavíme to sa nám nikde zatiaľ nestalo čiže preto sme verný Zvolenu Rybar lebo vieme, že každá objednávka je k našej spokojnosti vybavená.

Nakupujeme tam už dlhšiu dobu a všetko iba od Rybar Zvolen sme veľmi spokojný lebo všetko čo sme si zatiaľ objednali prišlo v super stave ci to už boli lehátko, stolička, zateplená súprava, čiapky, silony, šnúra, tašky, a teraz stojan na udice a taška na prúty sme už dlhodobo spokojný zákazníci s mojím snúbencom.

• Expresné rýchlo doručené, a v poriadku, tovar zodpovedal popisu spokojnosť

Odporúčam spokojnosť!!

Top servis

• v ponuke na internete maju dostupnost tovaru skladom a nakoniec vam cast objednavky zrusia, ze uz nieje skladom, transportnu tasku na lehatko, maju stale ze skladom a pritom ju nemaju