• Ceny niektorých tovarov
    • Slabá komunikácia obchodu

Potreboval som tovar dodať čo najskôr ale neboli mi schopní poslať údaje k platbe.

• v ponuke na internete maju dostupnost tovaru skladom a nakoniec vam cast objednavky zrusia, ze uz nieje skladom, transportnu tasku na lehatko, maju stale ze skladom a pritom ju nemaju

• Obchod tovar zatiaľ nemá ale ponúka ho

Okrem automatického potvrdenia platby žiadna komunikácia

• Žiadna komunikácia, dlhé dodanie

Veľa položiek nemajú, aj keď sú údajne skladom, no v skutočnosti sú na objednávku

Tovar prišiel čiastočne poškodený, batérie ku hlásičom mali byť v cene dodávky, neprišli vôbec.

6 Dní a žiadna odozva len potvrdenie objednavky

• První nákup v topu
    • Druhý nákup těžký propadák
    • Zboží co měli podle netu skladem tak nakonec nebyl
    • Nedali vědět co a jak týden a došel o výpravu skrz nedoručené věci
    • Takže nedoporučuji už
    • Kdybych se neozval čekám do dnes

Když si člověk objedná věc a týden nic ... poté teda zavolá kde je problém a čávo ti poví že je nemají že ho objedná ale že budu čekat 2 týdny ....díky tomu že sem věřil a čekám sem neměl nakonec na co chytat na týdenní vyprave

• Zlá organizacia eschopu,nakolko ukazuje na sklade a potom ,ked objednate Vám zavolajú že nie skladom a ponukaju iný tovar.

desat dni a tovar nedorazil,rusim tymto objednavku,tovar neprevezmem ,nie je mozne aby tovar cestoval desat dni,ja som robil dopravc dvadsat rokov,ked som tovar nedorucil do dvasat styrihodin prepravu mi nezaplatili alebo ma penalizovali

• Objednane uz 10 dni a nic neprislo. Tovar mal byt skladom.

- napriek tomu, 6e 28.1.2021 bolo nap9sanö , 6e tovar expedovan7- do 9.2.2021 tovar som nedostala

• Dlho som čakal došla my udica s ohnutým očkom

• Veľmi nekvalitný vˇyrobok.

Najprv nám prišiel úplne iný dáždnik ,ktorý nám bol vymenený.Predajca nám ponúkol iný dáždnik ako sme mali objednaný .Videla som ho len fotke ktorú mi poslal,no vyzdvihol vysokú kvalitu.Opak bol však pravdou .Keď sme ho roztiahli doma bolo to v pohode.Keď sme ho roztiahli pri vode musím podotknúť ,že ani nepršalo fúkalo natiahli sme bočnú stenu zistili sme že na štvorcový dáždnik nám poslali kruhovú stenu.Celí sa rozpadával.

Reakcia obchodu RybarZV

Dobrý deň p. Marta.
    Veľmi pekne ďakujeme za ochotu dať recenziu.
    Mrzí nás že máte takúto negatívnu skúsenosť.
    Záleží nám na Vás, na každom jednom, idem to riešiť s kolegami a budeme sa snažiť aby sa niečo podobné viac neopakovalo.

Ďakujem a prajem pekný deň, Majo Syro a Rybár Zv team

• Prijimaju objednávky na tovar ktorý nemajú na sklade
  • Na internetovom obchode im svieti akcia na tovar ktorí nemajú a nevedia ho ani zabezpečiť. Mali by ho stiahnuť jedná sa o bivak B 3 econo.

• Tovar prišiel poškodený .

• tovar, ktorý bol deklarovaný ako skladom, v skutočnosti skladom nebol a navyše sa nedal ani zohnať.

Obchod ponúka tovar, ktorý potom v dohľadnej dobe nevie dodať. Ponúkli mi síce rôzne náhradné riešenia, ibaže manžel mal už dávno vyhliadnutý práve tento druh. Bol to môj prvý pokus o nákup v tomto obchode, ale zjavne aj posledný

Reakcia obchodu RybarZV

Keďže máme najväčší kamenný obchod na Slovensku a obrovskú EXPOZÍCIU kresiel, lehátok , bivakov, dáždnikov , spacákov....atď , tak každý deň sa mnoho produktov predá z predajne a na e-shope a Heruéke sa to objaví až po obnovení dát čo sa deje nie okamžite ale po cca 24 hodinách.
    Áno je to pravda, ospravedlňujeme sa,
    mrzí nás skutočnosť že v danú chvíľu sme nevedeli dodať konkrétne kreslo. Keďže skladom mávame cca 20-30 druhov aby si naši zákazníci vedeli osobne vyskúšať vieme veľmi dobre poradiť alternatívu veĺa krát aj lepšiu.
    Ale osobná skúsenosť je najlepšia....vyskúšať , otestovať , získať najlepšie cenu.... to je náš cieľ na kamennej predajni.
    Väčšina zákazníkov odchádza od nás s úsmevom na tvári a dobrým pocitom z kúpy.
    Recenzie GOOGLE ...ľudí čo osobne boli u nás- https://g.page/RybarZv?share
    Pozrite si