Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• nakúpil v obchode ROTKIV pred 2 týždňami

• Široký výber pneumatík, rýchle vybavenie objednávky
  • nakúpil v obchode ROTKIV pred 2 týždňami

Som spokojný s vašou službou.Všetko prebehlo ako má.Ďakujem...keby boli ešte také lacné pneumatiky - zimné - 2ks všetko dobré

• nakúpil v obchode ROTKIV pred 1 mesiacom

• Bezproblémové objednanie z e-shopu,výhodná cena,dodržaný termín dodania priamo na adresu.
  • nakúpil v obchode ROTKIV pred 1 mesiacom

• Príliš nízky záujem o vybavenie požiadavky zákazníka, to čo sa u nich nedalo, ide v Popradskom Pneukome bez problémov.
  • nakúpil v obchode ROTKIV pred 1 mesiacom

Tovar prišiel skôr ako obchodník sľúbil, čo hodnotím veľmi pozitívne. Navyše, pani z Rotkiv-u zavolala a férovo informovala, že pneu sú dlhšie skladované a preto sú lacnejšie. Doručovacia firma Geis fungovala perfektne. Som s firmou Rotkiv veľmi spokojný a odporúčam tu nakupovať.

Porovnať ceny

Reakcia obchodu ROTKIV

Dobry den. Dakujeme pekne, sme radi, ze ste boli s nasimi sluzbami spokojny a tesime sa na Vas dalsi nakup. S pozdravom Rotkiv

• ysoka odbornost personalu
    • včasne dodanie

Spokojnosť

• rýchle vybavenie objednávky

• Skvělá komunikace
    • Rychlé dodání
    • Příznivé ceny

• nakúpil v obchode ROTKIV pred 2 mesiacmi

Tovar som si vybral zo stranky Rotkiv prehladna stranka pohodlny vyber bezproblemova objednavka aj s platbou a dodavka skorsia ako avizovali

• nakúpil v obchode ROTKIV pred 2 mesiacmi

Objednávku som si chcel overiť a dohodnúť si termín vyzdvyhnutia, no nemohol som sa opakovane dovolať na žiadne z uvedených čísel. Nikto to nebral....

Reakcia obchodu ROTKIV

Dobrý deň. Prepáčte, ale v sezóne nemáme čas odpovedať na všetky telefonáty, keďže obsluhujeme zákazníkov na predajni a expedujeme už objednaný tovar cez eshop. Snažíme sa vybaviť všetkých našich zákazníkov k ich plnej spokojnosti. S pozdravom Rotkiv

• ústretová komunikácia

• nakúpil v obchode ROTKIV pred 2 mesiacmi

Ponúknuté boli pneu DOT 15 (presne: 175/65R15 84H Leto Michelin EnergySaver+ Dot15 C-A-68-2), dostal som DOT 07/14 ---) nepravdivé údaje, klam.

• nakúpil v obchode ROTKIV pred 2 mesiacmi

• rychla objednavka, potvrdenie a vybavenie v ramci slubeneho casu

• dobra cena disku 10 eura
    • dost vysoká cena dopravy 8.50eura

• Obchod nekomunikuje

• nakúpil v obchode ROTKIV pred 2 mesiacmi

• tovar skladom a okamzite pripraveny na vyzdvihnutie

• Rýchle doručenie

• nakúpil v obchode ROTKIV pred 3 mesiacmi

• Veľky výber, schopné poradenstvo, možnosť prezutia na mieste.
    • nedostatok obsluhy
    • treba trochu mať nervy a počkať si na obsluhu.