• okamzite vybavenie objednavky a zaslanie tovaru

Reakcia obchodu ROTKIV

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie a sme radi, že ste bol s našimi službami spokojný. Rotkiv

• Bol som veľmi spokojný
    • Spokojnosť

• Tovar splnil očakávania

Z obchodu som objednával prvý krát. Po zadaní objednávky ma kontaktovali telefonicky, kde sme si odsúhlasili cenu dopravy. Tovar mali skladom, ešte v ten deň bol odovzdaný prepravcovi a nasledujúci deň doručený. Za mňa spokojnosť, takto by to malo fungovať.

Tak to má byť.

Reakcia obchodu ROTKIV

Vyborny obchod, super obsluha, ceny velmi dobre.

Reakcia obchodu ROTKIV

Pneumatiky nemali rovnaký dátum výroby ( mesiac a ani rok )

• Dobrá komunikácia
    • Tovar v bezchybnom stave

Reakcia obchodu ROTKIV

za platbu kartou si majitel pridava k cene poplatok, lebo on si tak povedal.

Dobry den.

Nie on si tak povedal ale banka si tak povedala a my to len preuctovavame poplatok banky.

S pozdravom Rotkiv

• prijateľné ceny

Reakcia obchodu ROTKIV

• mali na sklade objednaný tovar, ak nie, v krátkom čase ho zohnali, komunikovali so mnou aj telefonicky

Reakcia obchodu ROTKIV

• rýchle vybavenie objednávky a dodanie tovaru

Reakcia obchodu ROTKIV

Nakupoval som prvý krát v tomto obchode, veľmi dobrý prístup a komunikácia, cenovo veľmi dobre, keď som porovnával u ostatných.

Reakcia obchodu ROTKIV

• Prehľadný web, rýchle dodanie,najlacnejšia doprava

• ceny
    • rýchlosť dodania
    • komunikácia obchodu
    • platba kartou online

super nákup

• Mám to blízko
    • Sortiment OK
    • Ako stály zákazník očakávam výhodnejšie ceny aj z tovaru aj z prác, zľavy.

Spoľahlivý a profesionálny prístup.

• rýchle doručenie
    • dobrá cena
    • široká ponuka
    • možnosť sledovania objednávku

V nedeľu som objednal v utorok boli kolesá na aute.

• Detailne vyhľadávanie rozmerov
    • Široká ponuka
    • Rýchla komunikácia

Pneumatiky objednané 08. 02. 2023 a doručené 10. 02. 2023. DOT 28/22. Ďakujem a odporúčam.

• Rýchle vybavenie

Reakcia obchodu ROTKIV

Gumy mi prišli vcelku rýchlo ale DOT tam bol 2019.viac si tam gumy neobjednam nakoľko posielajú staré pneu.!!!!