nespokojny

Reakcia obchodu Rogelli.sk

děkujeme i za Vaši ne-pochvalnou reakci.
    Kdybychom mohli vědět, co bylo příčinou, mohli bychom zapracovat na zlepšení a vyvarování se pochybení pro příště.

Ještě jednou děkujeme a přeji vše dobré.

Radost z pohybu

• velkosti nezodpovedali velkostiam ake mali byť

Reakcia obchodu Rogelli.sk

z důvodu nemožnosti vyzkoušení, které potřebuje každé oblečení, nabízím proměření konkrétního modelu a také poradenství nejčastěji mailem.
    Pošlete mi rozměry své postavy a já na základě znalosti tovaru a střihu daného výrobku lépe odhadnu velikost.

Dle rozměrů Vaší postavy odhadnu, kde máte soustředěnou váhu.
    Někteří mají vyváženou rovnoměrnou postavu a někdo má více váhu v určitých partiích.
    Ale i tak se snažíme najít nejvhodnější velikosti nebo změnu tovaru na volnější a pod.

Příště se neváhejte poptat a nenechte se odradit prvním neúspěchem.
    Výměnu můžeme provést i vícekrát. Máte ji ZADARMO přes zásilkovnu.

Děkuji a těším se příště na otevřenější komunikaci.

Radost z pohybu

Pozor, skutočná dlžka oblečenia, bund aj nohavíc o 3 až 6 cm kratšia ako je uvedené vo veľkostnej tabuľke.

Reakcia obchodu Rogelli.sk

délku výrobku neuvádíme, to je pravda, ale u bund a dresů uvádíme u nejběžnější velikosti L či XL délku zipu.
    Některé modely jsou vypasované a jiné volné.
    Snažíme se tento rozdíl popsat v podrobném popisu u každého výrobku zvlášť.

U tabulek při výběru velikotí je potřeba RESPEKTOVAT všechny míry.
    Pokud tedy někdo má hrudník a boky 4XL a bříško 6XL, tak si nemůže zakoupit 4XL.
    Ráda poradím přes mail.
    Pište a poradím ráda.

Mějte se a díky za hodnocení, mohla jsem se k tomu alespoň vyjádřit.
    Krásné adventní dny

Rogelli.sk

Skutocnost nezodpovedala popisu, preto neodporucam.

děkujeme za Váš názor.
    Byli bychom rádi, kdybyste se nám mohl ozvat s čím přesně byl problém.
    Které zboží neodpovídalo popisu.
    Jen tak můžeme své služby pro další zákazníky zlepšovat a tím se vyvíjet.

Děkujeme za Vaši pomoc.

zapltene a nedodane

Reakcia obchodu Rogelli.sk

objednávání okolo Vánoc má svá specifika. Letos nám DHL ztratila 3 balíky se zbožím od 9-20.12.21. Bylo to náročné období.
    Děkujeme i za Vaše 20% hodnocení.
    Mějte se co nejlépe v novém roce.

Rogelli.sk

• Veľkosť síce dobrá ,ale tričká krátke, príliš tenké (materiál sa zachytáva) cena absolútne nezodpovedá kvalite v porovnaní s inými značkami

Neodporúčam ,kvalita nezodpovedá cene tovaru.

Reakcia obchodu Rogelli.sk

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Vámi objednaná sada Impress patří mezi nejlepší italské zboží. Tenký materiál je na léto žádaný, vzdušný a prodyšný. Cyklistické dresy jsou některé opravdu aerodynamické, krátké, do pasu, aby v předklonu nevytvářil zip nevzhledné boule. Cyklistické oblečení by mělo být na tělo.

Někdy se nesejde očekávání s vlastnostmi produktu. Budeme rádi, když nám zboží vrátite zdarma přes zásilkovnu.

• Tovar nezodpovedal virtuálnemu zobrazeniu

Reakcia obchodu Rogelli.sk

budeme rádi, když nám napíšete o jaký výrobek se jedná. Pomůžete tak nám i ostatním zákazníkům.
    Děkujeme.

Děkujeme za Vaše hodnocení, i když není 100%.
    Rádi se zlepšíme.

Hezké dny.
    Rogelli.sk

• Po 10- tich dňoch tovar stále nedodaný.

Pozdravujeme Vás z Rogelli.sk,
    děkujeme Vám i za toto nízké hodnocení.
    Pokud máte problémy s dodáním balíčku, je lepší se ozvat přímo nám. Vždy se snažíme i z naší strany zjistit, kde je problém.
    Napíšeme dopravci, máme přímé kontaktní osoby, které se o nás starají.

Kolikrát se nakonec zjistí, že balíček leží na poště, ale číslo či email příjemce není zcela správný. A bohužel pak se nám také balíčky vrací.

Takže neváhat a zavolat či napsat krátkou zprávu na email.
    Pomůžeme rádi, protože záměr máme stejný, dodat Vám zboží včas.

Prajeme krásne jarné dni plné zdravie a pohybu.

Tešíme sa na Vás i nabudúce.

• neprofesionalny pristup

neznalost zakladov učtovníctva.objednavku som po zaplateni zrusil.obchodnik nebol ochotny odpovedat na otazku kedy uz dopredu zaplateny tovar príde !!!

Reakcia obchodu Rogelli.sk

děkujeme za Vaše hodocení.
    Mrzí nás, že jsme Vám nevyšli vstříc.

Omlouváme se.
    Je stále co zlepšovat.

• Zavádzajúci termín dodania, sľubovaný do 24 hodín, dodaný za 5 dní

ďakujeme za hodnocení.

Prosím pošlete mi místo na našem eshopu, kde slibujeme dodání do 24 hodin.
    Hledala jsem, ale nenašla.

Do 24 hodin dodat na Slovensko opravdu neumíme.
    Dodání ovlivňuje i Vámi vybraná dopravní společnost.

vaše Rogelli.sk

Dlho to trvá.

Reakcia obchodu Rogelli.sk

ano, někdy se nezadaří a hlavně květen plný svátků z osvobození je plný změn a nenaložených zásilek.
    Omlouváme se a věřím, že příště to bude lepší (pokud si neobjednáte na BlackFriday nebo těsně před Vánoci:o)).
    Díky a přejeme vše dobré.
    Rogelli.sk

Od 20.3.2020 do dnešného dňa 31.3.2020 mi tovar nebol doručený. Neodporúčam tento obchod nikomu. Úplne nespoľahlivý

Dobrý deň pán Milan,

děkujeme i za Vaše hodnocení.
    Pokud měníme náš pravděpodobný termín expedice, vždy informuje zákazníky emailem a změnou termínu.
    Někdy stačí ke vzájemnému nedorozumění špatný email.
    Nevím přesně, co se stalo, ale věřím, že vše je možné vyřešit.
    A pokud se naše cesty měly minout, tak se minuly a desítky jiných zákazníků jsou spokojeni.
    Někdy také záleží na tom, jak moc zákazník spěchá.
    Ano, my nedržíme skladem všechny položky. Některé dovážíme z centrálního skladu a je třeba počítat s několika dny na dovežení a pak na dopravení.
    Přejeme vše dobré.
    Rogelli.sk

Tovar mi bol doručený a vrátil som ho späť. Na rogelli.sk deklarovaná výdrž batérií 2000 hodín je v skutočnosti len 200 hodín. Okrem toho na jednej veste jedna LED nesvietila a druhá vesta bola zle zošitá. Mizerná kvalita za cenu o 39 % vyššiu ako u konkurencie.

Reakcia obchodu Rogelli.sk

ano, máte naprostou pravdu, měli jsme uveden chybný údaj.
    Vám patří velký dík. Jakmile jste nám napsal email, hned jsme údaj opravili.

O Led vestu je stále velký zájem. Špatně ušita byla pouze 1 za 3 roky prodeje a když se objeví nesvítivost,
    okamžitě ji měníme, nebo vracíme peníze na účet jako Vám. Ale i tato závada se objevuje velmi zřídka.
    Děkujeme Vám a přejeme krásné jarní dny.
    Rogelli.sk

• Peniaze chcú vopred (do doručenia 10 dní) a potom posúvajú termín dodania. Nabudúce u iného predajcu, sú ich mrte.

Reakcia obchodu Rogelli.sk

děkujeme i za Vaše nespokojené hodnocení.
    Ano, někdy se naše a zákazníkova představa míjí a je v pořádku se čestně rozejít.
    Děkujeme a přejeme krásné adventní dny.

Rogelli.sk

• Kupoval som uz asi 4x a kupoval som na zaklade informacnych mailov, ze dostanem automaticky 20%, zlavu, okrem toho som mal mat ako VIP zakaznik 15% zlavu automaticky. Ja som vsak ziadnu zlavu nedostal.

Reakcia obchodu Rogelli.sk

to nás mrzí, že jste nedostal slevu, kterou jste očekával.

V našem eshopu vkládají zákazníci své slevové kódy přímo v košíku pod zbožím sami do speciálního okénka.
    Pokud někdo nevím, jak použít slevu, ráda pomohu radou.
    Je skvělé napsat email, nebo vložit slevu do poznámky přímo v objednávce.
    Pokud na slevu máte nárok, vždy ji uplatním ručně, vše propočítám a posílám emailem ke kontrole zákazníkovi.

Věřím, že to spolu zvládneme a budu se těšit na Váš email nebo objednávku.

Vaše Rogelli.sk

• Tak nekvalitne vyrobený výrobok som ešte zo žiadneho e-shopu nedostal. Vracať ho nebudem. Jednoducho sa mi nechce strácať čas.

• Dlha dodacia lehota, arogantna odpoved na otazku tykajucu sa terminu dodania

Napriek vysokej cene produktov trvalo dodanie 8 dni, co mi pri dodavke z BA do Senca pride dlha doba

Reakcia obchodu Rogelli.sk

děkujeme i za toto nízké hodnocení.
    Dostupnost produktů najdete přímo u každého výrobku a u jednotlivých velikostí.
    Ne vše držíme skladem, i když od 2.4.2019 budeme držet skladem více položek než tomu bylo minulý rok.
    Zboží dodáváme z Čech a dostupné položky do 4-7 dní dovážíme 2x týdně z NL.

Přejeme pěkné jarní dny.
    Rogelli.sk

• Obťažujú zákazníkov idiotskými mailami.

Tovar možno dobrý, ale otravná baba- majiteľka v eshope.

• prehľadná internetová stránka
    • po desiatich dňoch tovar nedoručený, ani žiadna vysvetľujúca informácia

Vážený zákazník,

je nám veľmi ľúto, že tovar k Vám nedorazil včas.
    Žiaľ, v momente keď tovar prevezme prepravná spoločnosť nevieme už doručenie tovaru nijakým spôsobom urýchliť.
    Kontaktujte nás prosím emailom na [email protected] a celú situáciu preveríme/doriešime k Vašej spokojnosti.

Veríme, že sa môžme tešiť na Vašu ďalšiu návštevu na www.rogelli.sk.

S pozdravom tím Rogelli.sk

Tovar bol označený, že je na sklade okamžite k odberu. V skutočnosti bola dodacie lehota vyše týždňa. Nie som spokojná. Keď ten tovar človek súrne potrebuje, tak nech klamlivo neuvádzajú, že ho vedia dodať a potom príde
    tovar až za týždeň a pol.

Reakcia obchodu Rogelli.sk

mrzí nás, že ste tovar nedostali včas a za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.
    Bohužiaľ, niekedy sa stane, že sa tovar počas prepravy jednoducho stratí.
    V momente keď balíček dáme do rúk prepavnej spoločnosti nevieme jeho dodanie už nijako ovplyvniť.

Veríme, že sa aj naďalej môžeme tešiť na Vašu ďalšiu návštevu v našom internetovom obchode www.rogelli.sk.

S pozdravom Rogelli.sk