Tovar bol označený, že je na sklade okamžite k odberu. V skutočnosti bola dodacie lehota vyše týždňa. Nie som spokojná. Keď ten tovar človek súrne potrebuje, tak nech klamlivo neuvádzajú, že ho vedia dodať a potom príde
    tovar až za týždeň a pol.

Reakcia obchodu Rogelli.sk

mrzí nás, že ste tovar nedostali včas a za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.
    Bohužiaľ, niekedy sa stane, že sa tovar počas prepravy jednoducho stratí.
    V momente keď balíček dáme do rúk prepavnej spoločnosti nevieme jeho dodanie už nijako ovplyvniť.

Veríme, že sa aj naďalej môžeme tešiť na Vašu ďalšiu návštevu v našom internetovom obchode www.rogelli.sk.

S pozdravom Rogelli.sk

• zlá komunikácia
    • dlhý dodací čas

emaily zavádzajú o dobe dodania

Reakcia obchodu Rogelli.sk

vážime si Váš názor. Je nám ľúto, že ste s nákupom u nás neboli spokojní.
    Prosím, napíšte nám na [email protected] a vzniknutú situáciu určite doriešime k Vašej spokojnosti.

S pozdravom tím Rogelli.sk

Pritom aky drahy je tovar s trasne dlhe dodacie lehoty.

Vážený zákazník,

je nám veľmi ľúto, že ste mali problémy s dodaním tovaru.
    Veríme, že tovar v poriadku dorazil a že Vám dobre slúži.
    Mrzí nás Vaše negatívne hodnotenie, žiaľ odkedy tovar prevezme dopravná spoločnosť nevieme dodanie nijako urýchliť.

Veríme, že sa môžeme tešiť na Vašu ďalšiu návštevu na www.rogelli.sk.

S pozdravom tím Rogelli.sk

• dlha lehota dodania v ropore s uvedenou

Reakcia obchodu Rogelli.sk

vážime si Vašu reakciu. Veľmi nás mrzí, že ste mali problém s dodaním tovaru. Prosím kontaktujte nás ohľadom tejto výrazne predĺženej dodacej doby na [email protected]. Veľmi radi by sme zistili kde sa stala chyba.

Prajeme príjemný zvyšok dňa a veríme, že sa môžeme tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.

S pozdravom tím Rogelli.sk

• Račej by som bol keby ste mi poslali tovar a nie Ohodnoťte Váš nákup na
    • Rogelli.sk

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu pripomienku.
    Pre jej rýchle vybavenie nás prosím kontaktujte emailom na adrese [email protected] alebo telefonicky na čísle 0221 201 105.

Pekný zvyšok dňa praje tím Rogelli.sk

• Uvedené veci niesú až také kvalitné

Vážený zákazník,

veľmi si vážime Váš názor.
    Pre zlepšenie našich služieb a kvality nášho tovaru by sme však radi zistili viac detailov ohľadom Vašej objednávky.
    Napríklad, ktorý náš tovar sa Vám zdal nekvalitný, prípadne prečo kvalitu komunikácie hodnotíte iba priemerne.
    Budeme Veľmi radi, keď nás kontaktujete na emailovej adrese [email protected]

S pozdravom tím Rogelli.sk

• Pozor na dopravu za darmo, systém Vás pri objednávaní neupozorní že pre Slovensko doprava zadarmo neplatí.

Reakcia obchodu Rogelli.sk

pravdepodobne došlo k omylu. Dopravu zadarmo žiaľ momentálne neponúkame. Platný cenník dopravy môžete nájsť na nasledovnej adrese: http://www.rogelli.sk/info/cena-dopravy/.
    Cena dopravy sa Vám tiež samozrejme zobrazí pri potvrdzovaní objednávky.

Je nám ľúto, že došlo k takémuto omylu. Prosím, kontaktujte nás emailom na adrese [email protected], radi by sme túto situáciu riešili individuálne.

• Uz ziaddne
    • Neplati to co je na strankach

Sklamanie

Reakcia obchodu Rogelli.sk

veľmi nás mrzí Vaše sklamanie. Bohužiaľ, neuvádzate, čo konkrétne Vás sklamalo.
    Vzhľadom na túto skutočnosť nemôžeme na Vašu sťažnosť adekvátne reagovať.

Za pochopenie ďakujeme.

S pozdravom tím Rogelli.sk

• Žiadne výhody som nezistil.
    • Nedodržanie doby odoslania tovaru, ktorý bol na sklade.
    • Namiesto 24 hod. v prac. dňoch bol odoslany po 96 hod.

tovar, ktorý bol na sklade som si objednal v piatok a bol mi odoslaný na druhý týždeň vo štvrtok, takže urične nebol odoslaný do 24 hod. ako to predajca uvádza.

Nie neodporúčal. Oklamú Vás už na začiatku.

Reakcia obchodu Rogelli.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Touto cestou prosím prijmite ospravedlnenie za nedodržanie termínu dodania tovaru.
    Mrzí nás však skutočnosť, že náš obchod neodporúčate aj napriek tomu, že v ostatných ohľadoch bol poskytnutý kompletný zákaznícky servis.

• Dobra kvalita
    • Na obrazkoch na stanke su uplne ine veci ako v skutocnosti pridu napriklat reflexne vesta na fotke vyzera ako beby bola s podsivkov a v skutocnosti je bez uplne tenucka

v pohode len si dajte pozor na tabulku velkosti miesto velkosti L si objednavajte velkost M

Reakcia obchodu Rogelli.sk

je to zvláštní, ale rádi prověříme Vaši objednávku. Prosím kontaktujte nás a my vyřešíme Vaši objednávku k plné spokojenosti. Obecně platí, že sami fotíme výrobky, které jsou v našem obchodě. Pokud došlo k pochybení, zajistíme nápravu a Vás odškodníme. Prosíme o Vaši spolupráci a předem děkujeme. Mertlík Rogelli.cz

• webovú-neaktuálnu stránku

vyhýbajte sa mu

• tovar nebol k dispozicii na sklade v SR

informujte sa ci maju tovar, ktory ponukaju

• Stranka a sluzby su v poriadku, tovar, ktorý som dostala neuspokojil celkom moje ocakavanie. Nechcem ho vrátiť, ale nie som celkom spokojná s kvalitou materiálu- je trocha málo pevný a velkost- XS mi celkom nesedi, myslím, ze skor koresponduje s veľkosťou s.
    • Nakupovanie cez inernet značky Rogelli uz asi skusat nebudem.

• v minulosti som bola spokojna,i ked som viackrat nakupovala nigdy som nedostala zlavu.Zlava bola podmienena vzdy nejakou sumou.
    • cena dopravy,kedze som tovar vratila dobierka a vratenie tovaru ma stalo 8,50€ a vlastne nic nemam akurat stratu penazi.

Mne je jedno co ostatni nakupujuci ja si u Vas asi uz nic neobjednam.

• kvalita

odporucam

• neserioznost, mali ste na webe zlu cenu a keby som sa nepytal na stav mojej objednavky ani by Vas nenapadlo napisat ze Vas to mrzi ze ste tam mali chybu!

Reakcia obchodu Rogelli.sk

Dobrý deň vážený zákazník. Nedá mi nezareagovať na vašu pripomienku. Len by som chcel par veci ujasniť aby nevznikali zbytočné nedorozumenia.Keďže je sezóna a máme plné ruky práce tak sme neboli schopný Vás kontaktovať hneď v deň objednávky,resp na druhý deň od objednania aby sme spolu vyriešili problém zlej ceny na našom webe. Písali ste nám mail ohľadom histórie objednávok, v ktorom som Vám odpísal že na nezaregistrovaného zákazníka sa to nevzťahuje a zároveň som sa ospravedlnil za chybu v systéme stránky ktorá nahodila na dres nulovú cenu.A tak isto som sa pýtal na potvrdenie alebo zrušenie objednávky na ktoré ste reagovali zrušením. Ešte raz sa ospravedlňujem za chybu ktorá sa vyskytla v dobe vašej objednávky a prajem príjemný deň.

• Zaslaný tovar nie je zhodný s uvedeným na faktúre
    • Neseriózny prístup pri telefonickom kontakte

• material
    • strih

• MA KVALITNY TOVAR TO IM TREBA UZNAT
    • pekne urobena grafika stranky
    • KLAMANIE ZAKAZNIKOV
    • SU NESKUTOCNE PREDRAZENY !!!

RADSEJ HO SEM NEPISEM LEBO JE NEGATIVNY

Reakcia obchodu Rogelli.sk

hneď ako sme zistili,že sa stala chyba sme Vás telefonicky informovali a ospravedlnili sa za vzniknutú chybu. Klamať zákazníkov nie je v našom záujme.
    S pozdravom Rogelli

• Dodacia lehota bola na mnou objednaný tovar 48 hodín. Prešli skoro 2 týždne a ja nemám žiadnu info kedy bude tovar doručený ani informačný mail prečo tovar doručený nebol

Pri mojich skúsenostiach v iných i-net obchodoch ak nie sú schopný dodať tovar v stanovenom termíne zákazníka informujú prečo je to tak a ako budú postupovať. Prípadne sa snažia pri meškaní spraviť ústupok. Darček, doprava zadarmo a pod.

Reakcia obchodu Rogelli.sk

je nám ľúto ale chyba sa nestala z našej strany . Ja som Vás telefonicky chcela informovať o dodaní tovaru nakoľko sme museli niektoré položky objednať v centrálnom sklade v Holandsku. Tovar ak nemáme skladom dodanie trvá 5-15 dní. Chyba sa stala na stránke kde bola dodacia lehota 48 hodín.Keď som Vám volala buď ste nám nedvíhal telefón alebo ste ma vypol. A meil som Vám písala ale odpoveď sa nám vrátila späť. Ak máte ešte záujem o tovar tak 23.02.2010 Vám ho pošleme.
    S pozdravom Rogelli