• Rýchlosť dodávky
    • Prístroj je skoro nepoužiteľný, nie.je funkčný
    • Stráca sieť
  • nesedi do mojho vysavaca

• Dlho trvá dodanie tovaru.

• Rychle dodanie, dobra cena so zlavou

Absolutna neschopnost a nevedomost o predavanom produkte. Dopredu som upozornil na parametre, ktore ma dany vyrobok obsahovat. Zle informacie aj na stranke. Este aj po upozorneni (uz po dodani) tvrdia to, co nie je pravda. Obrazky uplne ineho vyrobku, funkcie vyrobku asi tiez. Napriek tomu si stoja za svojim bez toho, aby si to aspon preverili. Nikdy viac. Tovar vrateny. Keby si aspon priznali chybu… ale kdeze

Dodaný nefunkčný vysávať , neodporučam uvedeným model

• Jednoduché ovládanie
    • Pred použitím nutné zbaviť prachu a nečistoty.
    • Často meniť stieraciu handričku.
    • Ručne utrieť prípadné smuhy.

Nevybavena objednávka s pred 2 mesiacoch

• pri obj som mal poznámku
    • Či bude pasovat na moj model
    • Nevšimol som si odpoved

Pri obj som mal poznámku ci bude pasovat na moj model , nevšimol som si že by do dnes odpísali

Nesedia na roombo

• Tovar bol doručený po viac ako mesiaci. A bol som rád, že som napokon stihol Vianoce.Uplne

Úplne že neskorá dodávka. A bez akéhokoľvek upozornenia.

Reakcia obchodu roboticky-vysavac.sk

objednávku, ktorú ste u nás vytvorili, ste po našom telefonáte s oznamom, že tovar nebude dlhšiu dobu dostupný, ešte v ten deň (16.12.) zrušili. Predpokladáme, že ste následne objednali niekde inde, kde ste neboli informovaní a splietli ste si to s nami, pretože my si na informovaní zákazníka zakladáme, o čom svedčia ostatné recenzie.

ponukajú to čo nemajú

Reakcia obchodu roboticky-vysavac.sk

áno, máte pravdu, šlo o výpadok v dodávkach značky Dyson. Vzniknutá situácia nás mrzí a ešte raz sa Vám ospravedlňujeme.

Tel.: 02 / 205 103 00

• fotky vyrobku su zavadzajuce

Reakcia obchodu roboticky-vysavac.sk

máte pravdu, v tomto prípade sme mali u jedného produktu nesprávnu fotku - mydlo nebolo farby bielej, ale ružovej. Výrobca to zmenil a neoznámil nám to. Vaše odstúpenie od zmluvy sme akceptovali a peniaze vrátili, zároveň sme zjednali nápravu na eshope a fotku vymenili za správnu.
    Veríme, že na nás nezanevriete, a zostaneme Vašim potenciálnym obchodom k uskutočneniu nákupu.

Tel.: 02 / 205 103 00

Vybavenie objednávky bolo rýchle, doručenie v poriadku. Na internete som zisťovala váhu vysávača a neviem, či som sa zle pozrela, ale bola som presvedčená, že je to 2,80 kg. V skutočnosti je vysavač omnoho ťažší, až príliš a pre mňa je narábanie s ním veľmi namáhavé. Nabíjanie 6 hodín je neadekvátne dlžke vysávania, 20 min. je skoro n ič. bolo by pre mňa výhodné, keby sa dal ručný vysavač nabiť zvlášť, práca s ním je oveľa ľahšia. Tiež poloha tyčového vysávača pri práci je zlá, hubica neprilieha dobre k podlahe a keď chcem mať dobre vysaté, musím ju ťahať len jedným smerom - k sebe. Celkovo som sklamaná, že som zle nakúpila.

Reakcia obchodu roboticky-vysavac.sk

nerozumieme Vášmu hodnoteniu, píšete, že s nami ako e-shopom bolo všetko v poriadku, ale zároveň nás neodporúčate...
    Snáď len došlo k omylu.

Tel.: 02 / 205 103 00

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

tovar, suprava gumových kief neoriginálnych pre robot Roomba 800/900
    je nepoužitelná, je o polovicu lacnejšia od orig. ale nepasujú ,robot veľmi hučí a namáha sa. Nedajte sa zlákať cenou neoriginálnych kief.

Reakcia obchodu roboticky-vysavac.sk

mrzí nás, že máte s produktom problém. Už sa sťažoval aj iný zákazník, tak sme na základe tohoto tento produkt stiahli z predaja. Prečo ste nás nekontaktovali pre vrátenie peňazí?

Tel.: 02 / 205 103 00

• Príspevok bol odstránený z dôvodu irelevantnosti obsahu.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Výrobok nemá výrobný štítok a tým neexistuje ani jeho výrobné číslo... Vraj podľa Vášho pracovníka s ktorým som jednal telefonicky, tento výrobok nemá ani výrobné číslo, ani iné identifikačné znaky, potrebné pri možnom reklamacnom konaní v čase jeho záruky... 83.-€ je podľa mňa dosť veľká položka, aby som o ňu prišiel v prípade záručnej reklamácie ktorá sa vždy odvoláva na výrobné číslo podobného vyrobku. Len naozaj verím tomu co mi povedal do telefónu Váš pracovník, ktorý tvrdí to že v prípade záručnej reklamácie tohoto výrobku postačí iba doklad o zaplatení + kópia faktúry... S pozdravom: Váš zákazník...

Reakcia obchodu roboticky-vysavac.sk

potvrdzujeme, že tento produkt od Sencoru nemá výrobné číslo, je to low-end model. Tým pádom sa pri reklamácii na toto neprihliada a postačuje doklad o kúpe.
    Zároveň nás mrzí, že aj napriek tomu, že sme sa Vám snažili vyhovieť vo všetkom, hodnotíte náš eshop negatívne na základe produktu. Pre produktové hodnotenie slúžia recenzie priamo pri produktoch.
    Každopádne Vám prajeme, aby Vám robotický vysávač slúžil čo najdlhšie a nemuseli ste ho ani raz reklamovať.

Tel.: 02 / 205 103 00

• Na nete máte uvedené, že návod je v slovenčine. To síce je, aké veľmi chabý. Nie je tam vysvetlenie, čo znamená, keď tlačidlo vypnutia bliká na červeno (ani na bielo), návod k dialkovemu ovládaniu žiadny, aplikácie sa dá stiahnuť len pre "Orange" sériu (tú nemáme), a aj tá nefunguje, vysávač rozpráva-upozorňuje v Anglickom jazyku (čomu doma nerozumieme a preto sme očakávali všetko v Slovenskom jazyku). Sme už starší ako mladší a po "sedemdesiatke" sa kvôli vášmu vysávače po anglicky učiť nebudem...
    • Veľké sklamanie. Zase nás jedna reklama oblbla... Preto sa ani nečudujem recenziám, ktoré na webe máte...

Reakcia obchodu roboticky-vysavac.sk

v každom prípade si ceníme našich starších zákazníkov, no musíme Vám oponovať. 1. svetelná indikácia je vysvetlená v návode na strane 4. 2. aplikácia pre tento model je Home Blue, nie Orange. 3. jazyky robota sa volia cez aplikáciu, štandardne je nastavená angličtina, pretože nepredávame len na slovensku, dokonca máme na stránkach návod ako na to. 4. pozitívne recenzie výrazne prevažujú tie negatívne. .... Uznávame však, že návod na diaľkové ovládanie by mohol byť lepší, niekomu popis tlačidiel nepostačuje.
    Odporúčame Vám stiahnuť si správnu aplikáciu - Symbo Home Blue.
    Ďakujeme.

Tel.: 02 / 205 103 00

Nie je možné aby kurier odmietol drobné peniaze a zásielka bola doručená na druhý deň s odôvodnením zmeňte si drobné ja drobné neberiem .

Reakcia obchodu roboticky-vysavac.sk

ďakujeme Vám za nákup. Škoda, že hodnotíte kuriéra, a nie náš eshop. Samozrejme, kuriér by si toto nemal dovoliť.

Veríme, že nám zostanete verní a nakúpite u nás znova.