• Info o stave objednavky
    • Informácie hneď po potvrdení objednávky
    • Dobrý výber možností doručenia

S nákupom veľká spokojnosť.Obchod hneď po objednavke podrobne informuje.Možnosť doručenia formou zasielkovne oceňujem .Rýchle dodanie....

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a recenziu. Sme radi, keď je náš zákazník spokojný. Veríme, že nás opäť čoskoro navštívite :-)

• Promtne vybavene

• Výborná cena
    • Rychlost
    • Ok
    • Ešte keby poštovné zadarmo...

Super

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie a recenziu. Teší nás, že ste s našimi službami spokojný. Veríme, že si u nás opäť čoskoro niečo pekné vyberiete :-)

www.ringit.sk

• Balik mi bol doruceny rychlo

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie a recenziu. Veríme, že si u nás opäť čoskoro niečo pekné vyberiete :-)

www.ringit.sk

• nákup prebehol v poriadku, tovar tak isto :) som spokojna :)

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie a recenziu. Teší nás, že ste s našimi službami spokojná. Veríme, že si u nás opäť čoskoro niečo pekné vyberiete :-)

www.ringit.sk

V obchode Ringit som zohnala mnou hladane a všade nedostupne športove šaty po ktorých som túžila.Vyborna komunikácia s obchodom.Dakujem.

• Super ceny
    • Trošku dlhšie dodanie,keďže tovar ide z Českej republiky.Cca 4 dni.

www.ringit.sk

• Tovar,ktorý sa už nedal inde zohnať

• rýchlosť dodania
    • prehľad stránok

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a hodnotenie. Sme radi, keď je náš zákazník spokojný. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu :-)

www.ringit.sk

Prehľadné stránky, možnosť nakupovať kvalitné výrobky z pohodlia domova a bezproblémové doručenie tovaru.

www.ringit.sk

• Výborná cena. Tovar hneď doručený. Určite odporúčam nákup.

www.ringit.sk

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Rýchlosť

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a recenziu. Sme radi, keď je náš zákazník spokojný. Veríme, že nás opäť čoskoro navštívite!

rychle doručenie objednavky

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a hodnotenie. Sme radi, keď je náš zákazník spokojný. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

www.ringit.sk

• Omylom som si objednala zlú farbu tovaru a pán mi bez problémov odpísal a spolu sme tento problém vyriešili. Vysoko odporúčam tento obchod. Milý personál mi bez váhania pomohol. :)

• Kvalitný tovar
    • Spokojnosť
    • Zľava na další nákup
    • Žiadna

• Serióznosť

• spokojnost

• Rýchly bezchybný v dobrom stave

Reakcia obchodu Ringit.sk

veľmi nás teší Vaše kladné recenzie a hodnotenia. Sme radi, že ste s doručeným zobžím spokojná a veríme, že si u nás opäť niečo pekné vyberieme. Snažíme sa, aby objednaný tovar bolo čo nejrychkleji vo vašich rukách a vy si ho mohla začať užívať.

Pekný deň,

Aneta Bulíčková

• rychlost

Super rychlo, kvalitne a spolahlivo

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme za Vašu kladnú recenziu a hodnotenie. Snažíme sa pre našich zákazníkov robiť maximum, aby boli čo najviac spokojní. Ak tovar máme na sklade, ihneď ho odosielame, aby bolo čo najrýchlejšie u Vás doma. Dúfame, že nás opäť čoskoro navštívite!

Krásny deň,

Aneta Bulíčková