Ringit.sk

?
Obchod nemá dostatočný počet hodnotení.
Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi

Obchod Ringit.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie Ringit.sk

Iveta

Pridané: 17. januára 2017

• Bol to môj prvý nákup a bola som veľmi spokojná s dodaním aj s tovarom a využila som aj zľavový kupon čo bolo pre mňa veľké plus
  • nestretla som sa ešte so slabinami tohto obchodu nakoľko to bola moja prvá objednávka

Zatiaľ veľká spokojnosť takže odporúčam aj ostatným nakupovať

Dobrý deň Iveta,

veľmi nás teší, že ste s nákupom u nás bola spokojná. Veríme, že Vám tovar bude robiť len a len radosť. Príďte sa k nám opäť skoro vyladiť.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Beatka

Pridané: 4. januára 2017

• Rychle dodanie priamo domov kurierom, postovne zdarma pri vyssej objednavke.
  • Ziadne som nezistila :)

Vsetko super, tovar mi napriek zhonu pred Vianocami prisiel vcas.Objednala som ich 22.12 a 23.12 som ich mala dona :) Super spokojnost.

Reakcia obchodu Ringit.sk

sme veľmi radi, že ste s našim tovarom spokojná. Teší nás Vaša kladná reakcia na naše služby. Dúfame, že sa k nám opäť vrátite a urobíte si radosť niečím pekným!

Krásny deň!

Ernest

Pridané: 19. decembra 2016

Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

Lubor

Pridané: 15. decembra 2016

• Rychlost
  • Kvalitne

Super obchod. Rychle dodanie

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme za Vaše krásne a milé hodnotenie. Snažíme sa pre našich zákazníkov robiť maximum. Dúfame, že sa darček páčil a tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu!

Pekný deň!

angelika

Pridané: 10. decembra 2016

Jsem velmi spokojena s tímto obchodem

Dobrý den,

velmi nás těší, že jste s nákupem i našimi službami spokojený. Zároveň děkujeme za pozitivní hodnocení, kterého si velice ceníme. Doufáme, že k nám opět zavítáte a něco hezkého si vyberete!

Krásný nový rok!

Pridané: 26. novembra 2016

• Tovar kt.neviem kupit u nas v obchode.
  • Slaba prehladnost v uhrade objednavky.

Priemerny

Reakcia obchodu Ringit.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie nášho obchodu. Sme radi, že u nás kúpite tovar, ktoré nikde inde nemajú. Samozrejme ďakujeme aj za pripomienky, vďaka ktorým sa budeme snažiť zlepšiť.

Krásny nový rok!

Geextah502

Pridané: 18. októbra 2016

• Komunikácia na vysokej urovni

Dobrý deň, Marcel,

ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Teší nás, že ste s nákupom u nás bol spokojný. Sortiment sa snažíme neustále dopĺňať, tak k nám opäť skoro zavítajte. Pre zákazníkov sa snažíme robiť maximum, a preto nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Pekný deň!

Jana

Pridané: 5. októbra 2016

obchod odporúčam,sú rýchli a cenovo dostupní

Dobrý den, Jana,

velice nás těší, že jste s nákupem u nás byla spokojena. Děkujeme za kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Doufáme, že k nám opět brzy zavítáte a něco pěkného si vyberete. Podzim již je tady a to si žádá nové kousky do šatníku. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Přejeme krásný podzim!

Dano

Pridané: 23. júla 2016

• Menia velkosti podla seba

Dobrý deň, Dano,

je nám ľúto, že ste s nákupom u nás nebol spokojný. Veľkosti u nás sú presne dané od jednotlivých výrobcov, žiadne veľkosti nemeníme "podľa seba". Je však nutné brať na vedomie, že veľkosti sa u jednotlivých výrobcov môžu mierne líšiť. To však nielen u nás, ale po celom svete. Ide tiež o strih, ktorý u jednej a tej istej veľkosti môže byť odlišný.

Pekný deň

Andul

Pridané: 25. júna 2016

Skvelé
Odporúčam :)

Reakcia obchodu Ringit.sk

veľmi ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Veríme, že s produktom budete naveky vekov spokojná :) Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu, zaiste si opäť niečo pekného vyberiete.

pekný deň