• rychlost
    • chat
    • komunikace

Mé jméno je Simona Mrazakova a nakupuji v RD pravidelně, objednala jsem kávovar a přišel mi dříve než jsem čekala. Byl to dárek k narozeninám pro mou tchýni a udělal velkou radost. Teď se blíží léto tak uděláme s manželem objednávku na sekačku, už teď vím, že to bude bezproblémový nákup.
    JEDINĚ RIGHTDEAL.SK !!!

děkujeme za pozitivní hodnocení.
    Rádi Vás znovu uvítáme v našem e-shopu RD a budeme Vám věnovat maximální péči a věrnostní slevu.

rd-rightdeal.sk

• Eshop je oficialne pisany na biele kone - vedia preco...

Eshop je oficialne napisany na biele kone na Seychelach. Takze staznosti na SOI su zbytocne. Urcite nenakupovat.

vid:

Vážená,

dobře víme o koho jde, protože vědomě škodíte e-shopu a my se taktéž můžeme bránit. Pracujete pro korzar a jen zneužíváte své pravomoci. Schválně jste si vybrala produkt s dostupností NA DOTAZ, kdy jsme Vás po vytvoření objednávky obratem o této skutečnosti informovali a nabídli Vám mnohem lepší alternativy s nejlepší cenou na SK trhu. Proč jste uhradila objednávku, která nebyla skladem? To má být naše vina? Nebo Vaše nepozornost? Místo toho, aby jste se slušně zachovala tak jste začala kopat kolem sebe a tímto způsobem e-shop špinit. Můžete si oslovit koho chcete, klidně i prezidenta, ale my musíme refundace zpracovávat postupně a hlavně akceptovat veškeré okolnosti. Myslíte, že jste si tímto jednáním pomohla ? Nebojte my se nedáme a naši věrní zákazníci taktéž ne :-)

• komunikace
    • chat
    • ceny

obj. 952322 Kristyna Morokova výrobek Delonghi

19.4.2024 jsem vytvořila objednávku a v tentýž den uhradila
    22.4.2024 mi přišlo potvrzení od Janečkové, že je objednávka v pořádku a začala se zpracovávat, protože se platba do objednávky připsala. Všimla jsem si, že jsem uvedla nesprávnou ulici a tak jsem volala na telefonní linku, kde mi jí paní Janečková opravila a poslala po opravě rekapitulaci objednávky, do chvíle mi přišlo i potvrzení objednávky s termínem odeslání do 3-5 pracovních dní.
    24.4 mi přišlo potvrzení s informací, že objednávka je v expedici a je předána přepravci
    25.4. tj. dnes mi objednávka byla v 10:30 hod doručena a jsem velmi spokojená, protože jsem nečekala, že doručení proběhne tak rychle.. mohla jsem nakoupit u konkurence, ale cena byla vyšší a termín až za 10 dní.. v RD jsem nakoupila opravdu dobře a už se těším na další nákup. Celé své rodině a okolí RightDeal můžu doporučit.

Děkuji :-)

• ŠIKOVNÍ KLAMÁRI
    • KRÁDEŽ

POZOR OBCHOD SI PÍŠE RECENZIE SÁM!!! VŠIMNITE SI AKO RÝCHLO PRIBUDNE DOBRÁ RECENZIA PO NEGATÍVNEJ. ŽIADNE ČÍSLA OBJEDNÁVOK,ALEBO MENÁ, VŽDY 100% !!!!!!!!!!!!

Vážený anonyme,

nemáme důvod si psát recenze. Máme spokojené zákazníky a je vidno i v recenzích čísla objednávek a jména. Pak jsou tady takoví jako vy, kdy nenapíšete ani číslo objednávky a jen negativně hodnotíte. Konkurenční boj ?

• výborná komunikácia
    • poradensky servis od technika
    • dobre ceny
    • kvalita balenia

Veľmi pekne ďakujem ...aj technikovi ...už mam zinšalovanékamery ..úžasne
    Určite doporučujem takéto služby eshopu Rightdeal.

• nespoľahlivé

Dobrý deň

objednávka dňa 28.03.2024 stornová. Po telefonickom hovore a mailovom potvrdení sme sa dohodli na vrátení peňazí. - objednávka č. 946273.
    Keď som sa domáhal vrátenie sumy, bolo treba nahlásiť IBAN. IBAN som nahlásil niekoľkokrát priamo na mail i na stránku.
    Dnes je 23.4.2024. stále mi neprišli peniaze naspäť

Vážený zákazníku,

refundace zpracováváme od nejstarších po nové. Zvolil jste si produkt s dostupností : - Dostupnosť: Na dotaz
    Nepočkal jste ani na prověření objednávky a uhradil ji i přesto, že byla s dostupností, kdy je nutné e-shop s dostupností dotázat. Teď musíte počkat na zpracování refundace.

Děkujeme,
    team RD rightdeal.sk

Dobrý deň, aj ja som pred mesiacom kúpila od tejto spoločnosti televízor, poslala som peniaze na účet a potom mi odpísali, že tento tovar nemajú na sklade a či si nevyberiem nejaký iný. Žiadala som o refundáciu platby, ale doteraz bola moja komunikácia neúspešná. Zvažujem podanie trestného oznámenia, ideálny stav je, keby sme sa zozbierali viacerí poškodení, aby sa tým zvýšila výška celkovej škody. Prosím, ak by ste sa chceli pridať, kontaktujte ma na telefónnom čísle 0910 138 442. Katarína Gécziová, Košice.

Vážený zákazníku,

jednáte pod anonymním kontem a neuvedete ani číslo objednávky? Jak takovou recenzi máme brát? Pouze jako očerňování e-shopu. Slušný zákazník se přihlásí a jedná pod svým jménem.

• komunikácia,ochota
    • Tovar prišiel v poriadku a vo veľmi krátkom čase od objednania

Len tu vypisuje každý čo chce ..z Heureky je už bulvárny portál...nikde fakty len žvasty .
    Viete čo som obchodník ale rozumiem ked niekto objedná a zaplatí eshop mu tovar odpošle ale objednávateľ nepreberie zásielku ,TAK ČO ČAKA? JE TO JEHO CHYBA A NIE ,NIE ESHOPU.
    Rozmýšlajte a stojte si ludia za tym čo ste si objednali ..nepatrí sa zavádzať.
    TOLKO MOJA SKÚSENOST .
    SOM SPOKOJNY S ESHOPOM RIGHT DEAL ..KONEČNE NENAFÚKANY ESHOP S DOBRÝMI SLUŽBAMI .
    VEĽA ROZHODNYCH ZÁKAZNIKOV PRAJEM ..ROMAN POMAJBO

• neviem +
    • NENAKUPUJ JE TO PODVOD!

Podľa odporúčaní Slovenskej obchodnej inšpekcie by si nemal kupovať z nasledujúcich e-shopov:
    rightdeal.sk
    kociky-leja.sk
    elekroeldo.sk
    sunsea.sk

Vážený anonyme,

přesně takto nás hodnotí pouze hejterské účty a díky takovým jako jste Vy jsme se na tomto seznamu ocitli. Očerňujete pouze tento e-shop. E-shop byl napaden ze strany hejtrů a věříme, že praví zákazníci u nás rádi nakoupí a jsou spokojeni.

• nevrátenie sumy
    • podvodné konanie

Dobrý deň, dovolím si reagovať na odpoveď pod mojou recenziou. Tento pochybný obchod si zjavne myslí, že ak vám nedodá tovar alebo nevráti sumu, tak je to v poriadku. Je to extrémne drzé a podvodné voči zákazníkovi. To, že moju žiadosť evidujete (Viac ako 18 dní) je pekné, ale peniaze stále nemám. Predpokladám,že keby som nenapísal recenziu, tak by ste si tú sumu nechali. Nemyslite si, že vám takéto podvody prejdu!!!

ROZHODNE TU NENAKUPUJTE!!!

Mušuta, obj. č. 947668

Vážený zákazníku,

nevidím, že by Vaše recenze cokoliv vyřešila. Stále probíhá proces zpracování. Jakmile dojde ke stornu obdržíte potvrzení na e-mail.

Děkujeme za pochopení,

• rýchle
    • skvelý sortinement

-pravidelné bezproblémové nakupovanie hoci prvý nákup som vahal ..ale to čo sa tu o nich píše nepasuje ..majú neprajníkov pre dobrý výber ,alebo si pisateľ sposobil problém sam ..len toľko ..až viete ostatní ,ja im ďakujem
    -úplna spokojnosť ....

• komunikácia
    • podvodné konanie

Dobrý ďeň, naneštastie som sa nechal oklamať firmou rightdeal sk, kde som si zakúpil Garmin Edge 530, pravdaže skladom. Keď mi obchod poslal informáciu o nedostupnosťi tovaru, ihneď som odoslal môj IBAN kôli refundácii. Do dnešného dňa som neobdržal peniaze, samozrejme už ubehlo viac ako 14 dní. Márne som sa snažil dovolať- firma ma úspešne ignorovala. Jediná odpoveď mi prišla formou spamu na email. Firma Vám odpovie iba takýmto sposobom : „Vaši žádost o storno evidujeme. Prosím počkejte na zpracování storna, přijde Vám po přijetí potvrzení do e-mailu. V případě, že došlo k uhrazení objednávky tak Vás poprosíme o zaslání IBANu a refundace proběhne dle zákonem stanovené lhůty a to co nejdříve, ale nejpozději do 14 dní od zaslání potvrzení storno objednávky.“
    Ich nesmierne inteligentní pracovníci vedia používať v komunikácii iba copy (Ctrl C),a paste (Ctrl+V), čiže ak čakáte nejakú individiálnu odpoveď, tak na to veľmi rýchlo zabudnite. V poslednej správe som som bol obvinený, že sa moje adresy nezhodujú. (Netuším aké . Predpokladám, že sú natoľko obmedzení, že bez mojej asresy nevedia vytukať IBAN a poslať mi sumu spať, alebo neviem ako ich mohla napadnúť takáto pochabá výhovorka na nevrátenie mojej sumy :( ...).
    V skratke: obchodu zaplatíte a nedostanete ani tovar ani peniaze.

Rozhodne neodporúčam nakupovať v tomto obchode. (lepšie povedané: nechať sa oklamať)

Ľudia prosím nebudte takí najivní a hlúpi ako som bol ja !!!

Rozhodol som sa že, kým neobdržím peniaze, tak tu budem uverejnovať pravdivé recenzie o tejto zákernej, zlodejskej a podvodnej firme, ktorej webová stránka mala byť už dávno zablokovaná NBU. Som veľmi zevedavý na výhovorky, ktoré uvidíme pod touto recenziou v odpovedi.

Mušuta, obj. č. 947668

Vážený zákazníku,

několikrát jsme Vám sdělili, že Vaši žádost o storno evidujeme a po zpracování Vám přijde potvrzení do e-mailu, že storno nedodaného kusu proběhlo. Jak prosím máme víc komunikovat? Žádost se zpracovává a po zpracování obdržíte potvrzení. Pokud budete psát a volat každý den nic tím neurychlíte.

Děkujeme za pochopení,
    team RD rightdeal.sk

• široky vyber s dobrými cenami

Spokojnosť ..som milo prekvapený
    Veľmi ochotní personál. Pomýlili sme sa pri zadávaní adresy , na infolinke ihneď reagovali na naše emaily a dali veci do poriadku. Doručená 2x TV v poriadku za 4 dni ..garantovali do 5 dni.

• Reklamacia
    • Reklamácia trvá už 160 DNÍ A LEN SA TO NEUSTÁLE PREDLŽUJE

V novembri 2023 som reklamoval objednávku č. 926394 .
    Finančné prostriedky ste mi nevrátili a ani reklamovaný tovar.
    No niečo úžasné páni obchodníci !!!!!!!!!

Budem to riešiť tu link: https://e-justice.europa.eu/42/CS/small_claims?init=true

Odpísali ste mi 5.4.2024 :
    Vážený zákazník, e mail je poslaný na ekonomické oddelenie pre preverenie, pokiaľ platba náhodou vrátená nebola, bude vrátená čo najskôr. Veľmi sa ospravedlňujeme za nepríjemnosti. Ďakujeme za Váš čas a pochopenie. S pozdravom Best regards, Anna Janečková tel. č.+421233070612 [email protected]

Tá vaša REFUNDÁCIA TRVÁ UŽ PLUS MíNUS 165 DNÍ NEMÁM ANI REKLAMOV.TOVAR A ANI FINANCIE KTORÉ SOM VÁM ZAPLATIL

Vážený zákazníku,

platba bude vrácena ihned jakmile dojde k procesu schválení refundace platby. Jednalo se o reklamaci, tudíž i my čekáme na vrácení finančních prostředků.

Děkujeme,

• Rýchlosť doručenia
    • komunikácia
    • reklamácie
    • kontakt

Skratka ich ceny sú najnížšie, komunikácia je v podstate neexistujúce, v dobe reklamácie nič nerobia len ťa naťahajú...
    Produkt, ktorý som kupil od nich bola grafická karta typu AMD RX 7900 XTX Sapphire edícia (okolo 110eur) v 23.10.2023, cena bola výborná. Grafická karta mi došla až 2.11.2023.
    Na začiatku všetko fungovalo tak ako mal byť.
    V decembri začalo sa vyskytnuť problémy, bolo počuť zvuk kliknutia/tikania z grafickej karte a by potom ničoho nič vypol (nemusí byť pod strese aby sa toto stálo, len náhodné). Myslel som si že to bolo problém so softvérom, aktualizoval som vždy aby som eliminoval softvérové problémy, ale nepomohlo. Otestoval som všetky ostatné zariadenia v PC (ako RAM, SSD, zdroj 1000W...) a všetko funguje, aj bez grafickej karte, ale keď pripojim grafickú kartu tak by sa stali rovnaké chýbý (zvuk tikania a náhodné vypnutia).
    Aktualizácie na AMD procesor+grafická karta boli:
    23.11.1
    23.10.2
    23.12.1
    Žiadna z nich mi neriešil problém, potom som sa rozhodol že je to asi chybný kus, poslal som im email a odpísali mi, poslal som grafickú kartu poštou dna 11.1.2024. Dostali to až 18.1.2024.
    Prešli 2 mesiace a písal som im viac ako 7 emailov a odpisalí mi len na prvé 2 maily, prešiel mesiac (čo je už podľa zákona maximálna doba vyrišenie reklamácie) ale neodpisali. Prešiel druhý mesiac a neodpisujú na ich info linka, ani na reklamačný center. Ignorovali ma celý čas až kým som im napísal že to budem riešiť sudnou cestou, potom mi odpísali na starý mail "posielame vám vyriešenú reklamáciu" a žiadne vysvetlenie. Grafická karta mi prišla a bola v tej istej krabice (poškodená), nič neopravovali, pripojil som to na PC a rovnaké problémy až kym som aktualizoval na verzia 24.3.1, čo mi vyriešil celý problém.

Vážený zákazníku,

jednáte pod anonymem a neuvádíte číslo objednávky. Pokud by Vaše recenze byla pravdivá tak v konečném důsledku uvádíte, že je vše v pořádku. Co tedy prosím řešíte a co je špatně?

Team RD rightdeal.sk

• konečne som našla produkt v rozumnej cene
    • vyhodnotila som ako skvely support
    • objednavka 947388 bola v čas odoslana ako som čakala

Ďakujem za odbavenie mojej objednavky 947388.

• ----------------------
    • zlá komunikácia

Vážená pani Janečková a celý team celý Right Deal!
    Dodnes nemám tovar z uhradenej objednávky č. 947102 zo dňa 18.03.2024. Dňa 19.03.2024 ste mi okamžite zaslali podklady na úhradu objednávky mailom z adresy [email protected], sumu som hneď v ten deň uhradil. Po prečítaní negatívnych recenzií na obchod som 23.03. písomne žiadal o zrušenie objednávky, moju žiadosť ste úspešne odignorovali. Ďalší mail prišiel 26.03.2024 s tým, že objednávka bola odoslaná a najneskôr do 48 hodín ma bude kontaktovať prepravca. Keďže ma nikto nekontaktoval, chcel som vec riešiť, no neúspešne. 02.04. 2024 som celý deň volal na infolinku, žiadny operátor nie je k dispozícii, tam funguje len záznamník, nie je možné sa s nikým spojiť. Písal som na email (na všetky adresy uvedené na stránke aj rýchlu pomoc) , žiadal som vysvetlenie situácie a kontakt na prepravcu, na elektronickú poštu nikto neodpovedá. Dúfam, že aspoň na moje negatívne hodnotenie niekto z Right Deal zareaguje. Vzhľadom na to, že sa s nikým nedá skontaktovať, vec nahlásim na políciu, podám sťažnosť na najvyšší kontrolný úrad a samozrejme na českú obchodnú inšpekciu a kľudne budem riešiť aj súdnou cestou. Rozhodne neodporúčam nakupovať cez stránku rightdeal.sk.
    P. Suran

Nie som anonym, som podpísaný, nič z toho, čo som napísal, nie je vymyslené!
    Pripájam kópiu textu z Vášho mailu zo dňa 26.03.2024:
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    "Objednávka odoslaná
    Vážený zákazník,
    Vaša objednávka číslo 947102 bola odoslaná, Vami určeným spôsobom dopravy.
    Stav objednávky sme zmenili na objednávka odoslaná.
    Ohľadom dorúčenia Vás bude informovať prepravca mailom, SMS správou alebo telefonický najneskoršie do 48h.
    Faktúru obdržíte najneskôr do 48h od prevzatia zásielky."
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Takže číslo objednávky nie je vymyslené ako píšete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Na jednej strane píšete, že číslo je vymyslené a hneď nato uvádzate, že objednávka s daným číslom je v rukách GLS. Každý seriózny predajca odpovedá na maily a rieši aj problém s prepravcom.

Dobrý deň. Dnes, 05.04.2024 mi bol tovar dodaný a bola mi aj zaslaná faktúra na mail. Je mi ľúto, že ste mi neodpísali na mail, ktorý som posielal 02.04. 2024 a nedoriešili sme vzniknutú situáciu len medzi sebou. Vášmu obchodu neprospievajú negatívne recenzie, ja som si tiež myslel, že ste ma podviedli, našťastie u mňa je všetko v poriadku.

Reakcia obchodu rd-rightdeal

Vážený anonyme s vymyšleným číslem objednávky,

objednávka kterou uvádíte je v rukou GLS, kdy GLS vždy zákazníka informuje :

2024.04.02 07:44:57 P&S/P&R na vyzvednutí Nove Straseci Neslusa 189
    2024.03.28 08:03:31 P&S/P&R na vyzvednutí Nove Straseci Neslusa 189
    2024.03.27 14:15:57 P&S/P&R vytisknut
    2024.03.27 11:20:09 Ostatní data přijata MyGLS-240523102

pouze si vymýšlíte a můžete nás dát, kde chcete. My se budeme bránit, jelikož jsme v právu.

• trogery

Ne rendeljen innen senki! Reklamációs termékre szrnak rá!
    Tróger hugyos banda!

Vážený zákazníku,

jednáte pod anonymem a píšete ve zcela jiném jazyce, proto Vaši recenzi nebereme vážně.

• ceny
    • rýchlosť doručenia

Objednal som práčku a do 5 dni mi kuriér doručil.Super ..ďakujem

• NEVIEM
    • NEKUPUJTE U PODVODNÍKOV
    • Zlá komunikacia
    • Reklamovaný tovar nevracajú

OBJEDNÁVKA ČÍSLO 845326 .
    16.11.2023 SOM OBJEDNÁVKU REKLAMOVAL DO DNEŠNÉHO DŇA 29.3.2024 NEMÁM TOVAR ANI €.

LÁSKAVO NEVIPISUJ ŽE SOM ANONYM MAŠ Č.O.

RIEŠIL SOM TO CEZ MOJU BANKU A MÁTE TO NA HÁKU ZLODEJI PODVODNÍCKY

BUDEME SA SÚDIŤ BANDA PODVODNÍKOV !!!!
    BUDEM VÁS RECENZOVAŤ KDE SA DÁ AJ V DISKUSIÁCH
    ZLODEJI

POSLEDNÁ ODPOVEĎ OD right dealu DŇA 17.01.2024 MÔŽETE SA HANBIŤ ZLODEJI

Vážený zákazníku,

bohužel, ale pod anonymem jednáte. Pokud je Vaše recenze pravdivá proč ji nenapíšete pod kontem?
    Z naší strany je vše v pořádku.