Obchod bol zablokovaný z dôvodu opakovaného porušovania nášho OP.

• Na stránke nie sú žiadne fotky spotrebiča a popis k produktom. Písala som teda mail, aby mi poskytli rozmery produktu o ktorý som mala záujem. Odpísali mi hneď a poslali mi fotky aj popis k produktu, to je plus. Produkt na stránke ukazoval skladom, preto som si to ešte overila cez mail či je to naozaj tak. Pani mi potvrdila tovar skladom, preto som hneď tovar objednala, ale spôsob platby bol možný len vopred, tak som to uhradila. Po dvoch dňoch, keď im platba prišla na účet ma kontaktovali s tým, že tovar nemajú skladom ani u dodávateľa, teda ho nevedia doručiť. Preto som dala objednávku stornovať a žiadala vrátenie peňazí. Moja skúsenosť s touto stránkou nie je dobrá, zavádzali ma a len zdržiavajú moje peniaze. Mne tento spotrebič veľmi súril, preto som musela hneď objednať z druhej stránky. Za mojími peniazmi od rightdeal stále čakám.

Vážený zákazníku,

refundace proběhne v zákonem stanovené lhůtě. Při Vaši objednávce došlo k vyprodání zásob o čemž Vás obchod informoval. Snažili jsme se nabídnout vhodnou alternativu se slevou.

team RD rightdeal.sk

• bezkonkurenčná doprava
    • ceny
    • komunikácia obchodu
    • nedostatočný popis produktu

Nákup na right deal môžem jedine odporučiť kvôli cenám techniky, ktoré sú väčšinou bezkonkurenčné, doprave ktorá je tak isto perfektná. Jedinú vec, ktorú môžem vytknúť je popis pri produktoch, ktorý chýba, jedinú vec, ktorú vám stránka ponúkne je názov a číslo produktu takže môže byť problém s ich identifikáciou a aj duplicitou produktov s rôznym obsahom balenia, ako je to napríklad u i9 11900KF, pri ktorom sú dve varianty OEM a BOX, čiže by som odporučil skúmanie významu týchto značení .

Vážený zákazníku,

děkujeme za pozitivní hodnocení. Na popisech postupně pracujeme a do budoucna je naleznete u všech produktů. Pokud potřebujete popis před koupi rádi Vám jej vždy zašleme, aby jste se ubezpečili, že se jedná o produkty, které si přejete.
    Rádi Vás znovu uvítáme v našem e-shopu RD a budeme Vám věnovat maximální péči a věrnostní slevu.

• Najnižšia cena konkrétneho HD
    • Osobný telefonický kontakt na overenie - potvrdenie objednávky
    • Trochu dlhšia dodacia doba, ale v popise tovaru bolo upozornenie na dobu dodania

Našiel som tovar, objednal som si ho a v poriadku dostal... Čo si viac priať? Som spokojný, odporúčam obchod ako dobrú voľbu.

Vážený zákazníku,

děkujeme za pozitivní hodnocení.

rd-rightdeal.sk

• Dá sa nájsť tovar v najlepšej cene.
    • Strohý popis ak je.

Oplatí sa tu nakupovať.

Vážený zákazníku,

děkujeme za pozitivní hodnocení. Na popisech aktivně pracujeme. Pokud při některém produktu nenaleznete popis postačí kontaktovat e-shop, který Vám popis obratem dodá.

• fajn komunikacia
    • ziadne popisy pri vyrobkoch, len fotky a vacsinou ziadny popis