Nakupil som za 500 euro aj son zaplatil a stale nic nedoslo uz je to tyzden. Nemaju ani len telefonicky kontakt.

Reakcia obchodu Revolo

ďakujeme za Vašu objednávku. Žiaľ, zrejme došlo k nedorozumeniu. Už v prvý deň sme Vás kontaktovali ohľadom nedostupnosti jedného produktu z Vašej objednávky a chceli sme vedieť, či Vám máme poslať objednávku bez vypredaného produktu, alebo kompletnú hneď po jeho naskladnení, ktoré nám má prísť tento týždeň. Nakoľko ste nám neodpovedali, tak sme Vám chceli poslať až kompletnú objednávku, aby ste mali všetko spolu v rámci jednej zásielky. V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať v pracovné dni od 09:00-17:00 cez online komunikáciu priamo na eshope alebo kedykoľvek e-mailom.

Vopred Vám ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň

• Dorazila len cast tovaru, ktora sama o sebe je nepouzitelna. Dodavku dalsej casti - nevyhnutnej na pouzitie, kazdy tyzden posuvaju.

Keby som vedela o takomto pristupe vopred, tovar by som si u nich nikdy neobjednala. Urcite neodporucam.

Reakcia obchodu Revolo

Ďakujeme za Vašu reakciu. Čiastočný tovar Vám bol odoslaný po dohode s Vami, nakoľko sme Vás informovali, že doručenie zvyšnej časti objednávky príde až neskôr a chceli sme Vám vyjsť v ústrety, aby ste za tovarom nemuseli dlho čakať. Navyše sme Vám ani nezapočítali dopravu. S naskladnením chýbajúceho tovaru bol problém, a myslím že v dnešnej dobe je žiaľ bežné, že za niektorým tovarom sa žiaľ čaká dlhšie ako obvykle - to už ale žiaľ nevieme ovplyvniť.

Vždy sme s Vami ale komunikovali a stále sme Vás informovali o predpokladanom doručení tovaru. To, že nám prišlo naskladnenie o pár dní neskôr, ako sme Vám avizovali, sme žiaľ nemohli ovplyvniť. Mrzí nás takáto reakcia, nakoľko sa vždy snažíme zákazníkovi vyhovieť.

• Oničom

Tovar bol objednany uz cca pred tyzdnom, no zatial balik nedošiel. Taktiež žiadny mail s nejakymi info

Reakcia obchodu Revolo

Ďakujeme za spätnú odozvu. Vaša nespokojnosť nás mrzí, avšak garantovaná doba dodania je obvykle 3-5 pracovných dní. Často krát aj skôr. Avšak vzhľadom k Veľkonočným sviatkom, resp. dňom pracovného pokoja treba brať do úvahy, že sa doba čakania predlžuje aj o tieto dni. Pri všetkých zmenách stavu objednávky sú automaticky odosielané notifikačné emaily a SMS správy. Vaša objednávka je odoslaná a doručená bude 22.04 čo je presne 5 pracovných dní, ktoré Vám garantujeme. Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme pekný deň.

• Velmi dlha dodacia doba

Reakcia obchodu Revolo

pri produkte z Vašej objednávky je hneď v úvode informácia o odoslaní tovaru do 4 pracovných dní. Tovar Vám bol odoslaný dokonca ešte o deň skôr ako bolo uvedené v jeho popise. Z našej strany bolo pre Vašu spokojnosť urobené maximum. Dĺžka dodania žiaľ v tomto predvianočnom období závisí aj od kuriérov, ktorí z dôvodu veľkého náporu objednávok negarantujú dodanie do 1 pracovného dňa, ale niekedy až do troch pracovných dní - to už ale my nevieme ovplyvniť.

Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme pekný nový rok

Žiadna spätná väzba čo je s objednavkou. Nenájdete žiaden telefonicky kontakt. Nemáte komu volať. Nikdy viac tento obchod.

Dobrý deň prajem,

kontaktovali sme Vás viac krát. Objednané žiarovky sme nemali vo Vami požadovanom množstve, tak sme Vám ponúkli podobnú alternatívu ale s vyšším výkonom a pre Vás za rovnakú cenu, aby ste na objednávku nemuseli dlho čakať. Ponuka stále platí, pre istotu si prosím skontrolujte priečinok s nevyžiadanou poštou, kde sme Vám poslali odkaz na alternatívny produkt.

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete obrátiť cez online chat na našom eshope. Sme online vždy od 9:00 - 17:00.

Mrzí nás vzniknuté nedorozumenie.

neviem ohodnotiť

• Obchod ponuka tovar, ktory nema. A dodatocne rusi uz zaplatenu objednavku

Dobrý deň p. Viera,

Ceníme si Vašu reakciu. Žiaľ, vo Vašom prípade prebehla aktualizácia skladových zásob až po Vašej objednávke, kedy už bol daný výrobok (lineárna žiarivka) vypredaný. Následne sme Vám ponúkli alternatívny produkt, prípadne vrátenie peňazí naspäť na Váš účet, ktoré Vám boli vrátené ešte v ten istý deň. Mrzí nás vzniknutá situácia, ale pri takom množstve tovaru sa žiaľ niekedy stane, že sa tovar vypredá a aktualizácia skladu prebehne až následne, stáva sa to ale minimálne.

Každopádne, aj vďaka Vám sa stále snažíme zlepšovať a už teraz pracujeme na rýchlejšej aktualizácií skladových zásob.

Ďakujeme Vám a prajeme všetko dobré
    Revolo.sk