• Ziadna
    • Zavadzanie
    • Ignorovanie
    • Ziadna predajna
    • Zla komunikacia

Vsetko prebiehalo v poriadku zo zaciatku. Dohodli sme sa ze rozdelia objednavlu na 2 x ze cast veci sa vypredala kym som robil objednavku. Ze mi poslu prvu cas a do konca tyzdna druha. Prva cast prisla s dodacim listom na ktorom bol pocet co vsetko poslali samozrejme pocty na papieri nesedeli s tym co poslali v baliku tak som ich kontaktoval to este neignorovali. Ze sa stala chyba v sklade ze mi to doposlu z druhou castou. Prisiel den kedy to mali byt poslane a stale nic ze im nepreclili tovar ze sa im to neste nestalo a ze im prisla len polka tovaru nasklad a vsak nie to co som potreboval doposlat (to bolo v tej zadrzanej casti) ze mi to pride o 2 dni neskor vravim okej ved stane sa dali mi zlavu 30% na zvysnu cast mojej objednavky vravim okej. Prisiel vsak den ked uz to mali mat tak im znova pisem cez knlime chat na stranke samozrejme online su ale neodpisu ingoruju , nasiel som aj telefon samozrejme nedvihaju totalna ignoracia zo strany tohoto obchodu.

Neodporucam absolutne tvaria sa zenmaju exceletny prispup ale nemaju , su to zaplatene recenzie. Samozrejme som platbu rozdelil na dve casti kedze je aj objednvaka lenze prva cast co poslali mi je tak na dve veci ked nemam tu druhu.

Su to odrbvaci co slubuju a realita je inde, tymto pozitivnym recenziam absolutne neverte.

Nakupil som za 500 euro aj son zaplatil a stale nic nedoslo uz je to tyzden. Nemaju ani len telefonicky kontakt.

Reakcia obchodu Revolo

ďakujeme za Vašu objednávku. Žiaľ, zrejme došlo k nedorozumeniu. Už v prvý deň sme Vás kontaktovali ohľadom nedostupnosti jedného produktu z Vašej objednávky a chceli sme vedieť, či Vám máme poslať objednávku bez vypredaného produktu, alebo kompletnú hneď po jeho naskladnení, ktoré nám má prísť tento týždeň. Nakoľko ste nám neodpovedali, tak sme Vám chceli poslať až kompletnú objednávku, aby ste mali všetko spolu v rámci jednej zásielky. V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať v pracovné dni od 09:00-17:00 cez online komunikáciu priamo na eshope alebo kedykoľvek e-mailom.

Vopred Vám ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň

Neviem ako pre profesionalov, ale pre laika je tento e-shop úplná topka.

• Rychle dorucenie
    • Video priamo na stranke pre montaz
    • lahka montaz

ziadne

Dobré ceny, komunikácia aj sortiment. My sme spokojní.

• Dorazila len cast tovaru, ktora sama o sebe je nepouzitelna. Dodavku dalsej casti - nevyhnutnej na pouzitie, kazdy tyzden posuvaju.

Keby som vedela o takomto pristupe vopred, tovar by som si u nich nikdy neobjednala. Urcite neodporucam.

Reakcia obchodu Revolo

Ďakujeme za Vašu reakciu. Čiastočný tovar Vám bol odoslaný po dohode s Vami, nakoľko sme Vás informovali, že doručenie zvyšnej časti objednávky príde až neskôr a chceli sme Vám vyjsť v ústrety, aby ste za tovarom nemuseli dlho čakať. Navyše sme Vám ani nezapočítali dopravu. S naskladnením chýbajúceho tovaru bol problém, a myslím že v dnešnej dobe je žiaľ bežné, že za niektorým tovarom sa žiaľ čaká dlhšie ako obvykle - to už ale žiaľ nevieme ovplyvniť.

Vždy sme s Vami ale komunikovali a stále sme Vás informovali o predpokladanom doručení tovaru. To, že nám prišlo naskladnenie o pár dní neskôr, ako sme Vám avizovali, sme žiaľ nemohli ovplyvniť. Mrzí nás takáto reakcia, nakoľko sa vždy snažíme zákazníkovi vyhovieť.

• Oničom

• Rýchle doručenie wallboxu WEBASTO PURE II - na druhý deň od objednania.
    • Po montáži zariadenie nefungovalo. Pri komunikácii s pracovníkmi REVOLO s r.o. cez online chat bola chyba odstránená do 10 minút. Chyba bola v mojej rozvodnej sieti - zlé poradie fáz. Klobúk dolu pred odbornosťou a profesionálnym prístupom.

Reakcia obchodu Revolo

Ďakujeme za pozitívnu recenziu :) Veríme, že budete s nabíjacou stanicou spokojný.

Bez problemov.

• Vsetko prebehlo rychlo a ku spokojnosti
    • Este mi vsetko nedoslo

Rýchlosť

Rychle a kvalitne

Profesionálna a rýchla komunikácia. Tovar precízne zabalený.

Tovar bol objednany uz cca pred tyzdnom, no zatial balik nedošiel. Taktiež žiadny mail s nejakymi info

Reakcia obchodu Revolo

Ďakujeme za spätnú odozvu. Vaša nespokojnosť nás mrzí, avšak garantovaná doba dodania je obvykle 3-5 pracovných dní. Často krát aj skôr. Avšak vzhľadom k Veľkonočným sviatkom, resp. dňom pracovného pokoja treba brať do úvahy, že sa doba čakania predlžuje aj o tieto dni. Pri všetkých zmenách stavu objednávky sú automaticky odosielané notifikačné emaily a SMS správy. Vaša objednávka je odoslaná a doručená bude 22.04 čo je presne 5 pracovných dní, ktoré Vám garantujeme. Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme pekný deň.

Pri objednaní dotykového vypínača na diaľkové ovládanie som nenašiel poznámku, že diaľkový ovládač treba objednať zvlášť ( pridať do košíka), takže produkt objednávaný na dva krát, čo sa predražilo ( doprava ).

Reakcia obchodu Revolo

Ďakujeme za Vašu recenziu, avšak pri každom produkte ktorý umožňuje ovládanie aj pomocou diaľkového ovládača, je hneď v úvode v modrom informačnom rámčeku napísané, že diaľkový ovládač nie je súčasťou balenia a je ho možné zakúpiť na uvedenom odkaze.

• komunikácia

• Výborná komunikácia.. Ochota tovar vymeniť. Prehľadná web stránka

• Snadno a rychlo

Perfektný obchod, krásne dizajnové vypínače a zásuvky mám v celom byte, maximálna spokojnosť. Doručenie bezproblémové, dôsledne zabalený tovar. Obchod jednoznačne odporúčam.

Všetko prebehlo rýchlo a bez komplikacii.