• Komunikatívnosť
    • Informovali o všetkom
    • Veľký výber
    • Darček k nákupu :D

Dobrý pomer cien a kvality, oboznámenie o produkte, odpovedanie na emaily.. Určite odporúčam a v budúcnosti keď budem dačo potrebovať určite sa obrátim na tento shop. :)

Dobrý den Mariáne,

děkujeme za 100% hodnocení, těší nás Vaše spokojenost. Budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu.

Přeji hezký víkend, Ondra - Revilo auto.

• Dobra cena, rychle dodanie

Zatial som spokojny

Dobrý den Tuane,

děkujeme za Vaše hodnocení, těší nás že jste byl s naším obchodem spokojený. Budeme rádi, když se na náš obchod zase v budoucnu obrátíte.

Přeji hezké odpoledne, Oliver - Revilo auto.

• Velmi rýchle vybavenie objednávky aj na Slovensko, výborná komunikácia, prehľadnosť eshopu, možnosť získavania informácií o novinkách, široký výber produktov, super interakcia web stránky, popis produktov ale v prvom rade skvelé ceny.
    • neviem o žiadnych

som maximálne spokojný, odporúčam tento obchod ako TOP, určite budem nakupovať aj v budúcnosti.

Dobrý den René,

děkujeme za Vaše bezvadné hodnocení, předpokládám tedy, že podložky i se šrouby seděly na Váš vůz v pořádku. Budeme rádi, když se na náš obchod zase v budoucnu obrátíte.

Přeji hezký večer, Tadeáš - Revilo auto.

• dobre ceny
    • neviem

dobre ceny, vyborna komunikacia z obchodu

Dobrý den Vlado,

děkujeme za kladné hodnocení, těší nás Vaše spokojenost. Budeme rádi, když se na nás obchod v případě potřeby zase obrátíte.

Přeji hezký den, Tadeáš - Revilo auto.

• dobra komunikacia
    • nema

tento obchod odporucam

Dobrý den Miro,

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojený a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

Přeji příjemné odpoledne, Ondra - Revilo auto.

• Skvelé ceny

Kvalitný

Dobrý den Eriku,

Děkujeme za hodnocení. Jsme rádi že jste byl s naším obchodem i s podložkami spokojený a budeme rádi, pokud se na nás v případě potřeby zase obrátíte.

Přeji hezké odpoledne, Oliver - Revilo auto.

Dobrý den Martine,

děkujeme za 100% hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s naším obchodem spokojený a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

Přeji hezký den, Oliver - Revilo auto.

• Dobrá kvalita za dobrú cenu.

Dobrý den Matěji,

děkujeme za recenzi, velmi nás Vaše spokojenost těší a věřím, že se na náš obchod v případě potřeby zase obrátíte.

Přeji vše nejlepší do nového roku, Oliver - Revilo auto.

• Je tam vela veci na vyber
    • Neviem o ziadnych

Je super. Ci uz kvalitou alebo cenovo. Komunikacia s nimi taktiez uplne v poriadku.

Dobrý den Lukáši,

děkujeme za bezva hodnocení, jsme rádi, že jste s naším obchodem spokujený a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

Přeji hezké odpoledne, Ondra - Revilo auto.

• Veľký výber a prehľadnosť stránok.
    • Nebol k tomu pridaný aj návod.

Obchod je v poriadku, no návod chýba. Tovar som daroval kamarátovi. K rozpernej tyči nebol návod a žiadne foto. Montáž by bola možná len po veľkom zásahu do auta - rezanie flexou.

Dobrý den Štefane,

i přes komplikace děkujeme za kladné hodnocené našeho obchodu. Rádi Vám vyjdeme vstříc při Vašem dalším nákupu.

• Veľký sortiment
    • Nenasiel som zatiaľ ziadne slabiny

Vynikajúci obchod a veľká ochota komunikovať zo zakaznikom. Nemám co vytknut

Dobrý den Jozefe,

děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost a budeme rádi, když se na nás v případě potřeby zase obrátíte.

Perfektne vsetko.

Dobrý den Oto,

děkujeme za super hodnocení a budeme rádi, když se na nás v případě potřeby zase obrátíte.

Přeji hezký zbytek víkendu, Oliver Viktorin - Revilo auto.

• Da sa dohodnut na cene
    • Komunikacia

Dobrý den Andreji,

děkujeme za recenzi, těší nás že jste byl spokojen a budeme rádi, když se na nás v případě potřeby zase obrátíte.

Přeji hezké odpoledne, Tadeáš Viktorin - Revilo auto.

• Super produkt dodáva autu krásny vzhľad. Rýchla doba dodania do dvoch dní. Odporúčam

Odporúčam. Jediný obchod čo mal smerovky v ponuke. Rýchla komunikácia a dodanie.

Dobrý den Miro,

děkujeme za bezva hodnocení. Jsme rádi že jste s naším obchodem i se zbožím spokojený a věříme, že se na nás v případě potřeby zase obrátíte.

Přeji příjemný víkend, Ondra Misík - Revilo auto.

• super ceny na menej dostupne suciastky, pribaleny darcek podla vlastneho vyberu velmi potesil

velmi rychla komunikacia, doprava medzistatna velmi rychla, volitelny darcek k objednavke, objednam aj nabuduce :)

Dobrý den Miroslave,

děkujeme za fajn hodnocení, vážíme si Vaší spokojenosti a budeme rádi, když se na nás zase obrátíte.

• -nízka cena
    • -promptnosť
    • -prehľadnosť

-nízka cena
    -promptnosť
    -prehľadnosť

Dobrý den Vladimíre,

děkujeme za bezva hodnocení, těší nás vaše spokojenost a pevně věřím, že se na nás zase obrátíte, pokud budete něco potřebovat.

Přeji hezký den, Ondra Misík - Revilo auto.

• majú dobré ceny
    • tvrdia, že tovar je skladom a on nie je už 4 týždne

Dajte si pozor na to, či tovar fakt majú na sklade, môj tovar z objednávky u nich celý čas svieti ako na sklade, ALE realita je taká, že už 3 týždne zavádzajú. Pritom stačí tak málo - napísať, že dodacia lehota je cca 3 týždne.

Dobrý den pane Popeliši,

vaši recenzi nechápeme. Samozřejmě nám zboží svítí skladem, protože ho skladem máme na prodejně v dostatečném množství. Kolega Vám také obratem psal email s dotazem a z odpovědí na možnost dodání zboží na Slovensko bez DPH. Jelikož jste ani po týdnu na jeho email neodpověděl, objednávku stornoval. Bezdůvodně nás Vaše recenze poškozuje, naším zvykem není zákazníkům lhát o skladových zásobách. Máme mnoho spokojených zákazníků i na Slovensku a když se podívate na www.heureka.cz, 100% zákazníků nás doporučuje, což není u eshopů zrovna obvyklé. Kdyby jste četl emaily, nemuselo dojít k tomuto nedorozumění a nemusel jste nás naprosto bezdůvodně pošpinit.

Přeji hezké odpoledne, Oliver Viktorin - Revilo auto.