Robia vsetko pre to aby vsetko bolo tak ako má byt .Odporúcam.

Všetko super

• super ceny
    • komunikácia aj po telefóne výborná, veľmi ústretový zamestnanci

• rýchlosť dodania
    • komunikacia

Objednávku som zrušil a predajca mal pochopenie a bol slušný ak keď tovar mal na ceste z Nemecka.

Dobrý den Jozefe,

děkujeme Vám za kladné hodnocení, těší nás vaše spokojenost s naším obchodem a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte v budoucnu.

Přeji příjemné odpoledne, Oliver - Revilo auto.

• Rýchle dodanie na SK
    • Priatelné ceny
    • Kvalita dodaneho tovaru

Dobrý den Mároši,

děkujeme Vám za bezvadné hodnocení, těší nás vaše spokojenost s naším obchodem i se zbožím a budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

Přeji příjemný den, Oliver - Revilo auto.

• rýchle dodanie objednaného tovaru
    • super komunikácia s obchodom

Dobrý den Ivano,

děkujeme Vám za hodnocení, těší nás vaše spokojenost s naším obchodem a budeme rádi, když se na nás v případě potřeby zase obrátíte.

Rychle dodanie spravneho tovaru

Dobrý den Martine,

děkujeme za kladnou recenzi. Těší nás, že jste s naším obchodem spokojený a budeme rádi, když se na náš obchod obrátíte i v budoucnu .

Přeji příjemný den, Filip - Revilo auto.

• dostupnosť na sklade

Dobrý den Martine,

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojený a těšíme se na další spolupráci.

• Zrozumitelná stránka

Dobrý den Tomáši,

Přeji hezký den, Oliver - Revilo auto.

Obchod je super. Vrelo odporúčam !!

Dobrý den Petere,

děkujeme za vyplněné hodnocení. Jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojený a těšíme se na další spolupráci.

Dobrý den Viktore,

děkujeme Vám za bezvadné hodnocení a doporučení, těší nás Vaše spokojenost s rychlostí dodání a budeme rádi, když se na náš obchod v budoucnu zase obrátíte.

Přeji příjemný den, Ondra - Revilo auto.

Odborný prístup, ochota, príjemné jednanie.

Dobrý den Igore,

Přeji hezký den, Ondra - Revilo auto.

• Tovar doručeny až domu......

Dobrý den Josefe,

• Nezdrzuju. Zbalia a pošlú. Super

Dobrý den Petere,

Přeji příjemný den, Ondra - Revilo auto.

Ďakujem veĺmi pekne došiel tovar v poriadku bol velmi dobre zabaleny

Dobrý den Štefane,

děkujeme Vám za perfektní hodnocení, jsme rádi že Vám zboží přišlo v pořádku. Těší nás Vaše spokojenost s naším obchodem a budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte.

Přeji příjemný zbytek neděle, Ondra - Revilo auto.

• Široký sortiment
    • Kvalita

Dobrý den Peter,

děkujeme Vám za perfektní hodnocení a doporučení, těší nás Vaše spokojenost s naším obchodem a budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte.

Přeji příjemný den, Filip - Revilo auto.

Stránka je veľmi jednoduchá a prehľadná, nebol vôbec problém nájsť produkty o ktoré som mal záujem. komunikácia mailom bola excelentná,
    na základe informácií odo mňa + fotiek mi bol odporúčaný produkt, ktorý som zakúpil a behom troch prac. dní mi bol bezproblémovo doručený dobierkou. produkt funguje nadmieru dobre, určite budem objednávať znova,odporúčam, palce hore :)))) Ďakujem pekne

Dobrý den Lukáši,

děkujeme Vám za bezvadné hodnocení a doporučení, těší nás Vaše spokojenost s produkty i rychlostí dodání a budeme rádi, když se na náš obchod v budoucnu zase obrátíte.

Přeji příjemný den, Ondra - Revilo auto.

• Rýchle dodanie, tovar bol na sklade, veľká spokojnosť, top cena.

Dobrý den Vlado,

děkujeme Vám za hodnocení, těší nás Vaše spokojenost s naším obchodem a rychlostí dodání a budeme rádi, když se na nás v budoucnu zase obrátíte.

Přeji příjemný den, Tadeáš - Revilo auto.

dokázali jsme spolu vytvořit rozšiřovací podložky na kola Nivy, rychle a kvalitně. Výroba specializované podložky byla hotova do dvou dní.

Dobrý den Tomáši,

děkujeme za Vaše hodnocení, těší nás Vaše spokojenost s dodanými podložkami a rychlostí zakázkové výroby a budeme rádi, když se na nás v budoucnu zase obrátíte.