Tovar mi prisiel. Ale nespravny. Stolivka kinderkraft enock v bukovej farbe miesto sivej.
    Na moje prekvapenie musim tovar dorucit do obchodu s reklamacnym popisom aby mi zaskali novy. Clovek by cakal ked spravia chybu poslu spravny tovar a zoy hned dopravca zobere. V pondelok som reklamoval mailom a telefonicky. V utorok poobede poslali stanovisko ze musim tovar poslat. Jednanie ma neprijmne zaskocilo s tym ze mam doma male dieta pre ktore je urcena stolicka. Logicky som ju potreboval vyuzivat cim skor. Je streda doma mam nespravnu stolicku a peniaze som zaplatil. Neodporucam tento obchod.

Reakcia obchodu Rent.sk

veľmi pekne ďakujem za možnosť spojiť sa s Vami telefonicky a uistiť sa, že je už všetko v poriadku.
    Veľmi sa ospravedlňujeme za spôsobené komplikácie s poslaným tovarom. Rozumieme tomu, že máte námietky voči našim postupom, no snažíme sa vždy riešiť situáciu s našimi zákazníkmi čo najrýchlejšie a na ich plnú spokojnosť.
    Ďakujeme Vám za trpezlivosť.

S pozdravom a prianím príjemného dňa,
    Dagmar, zákaznícka podpora

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Tovar bol sd velkým predstihom objednávaný a doteraz nedorazil, kedze sa jedná o vianocný darček, považujem Rent .sk za nespoľahlivú firmu.

Reakcia obchodu Rent.sk

ďakujeme za spätnú väzbu. Veľmi se ospravedlňujeme za komplikácie s Vašou objednávkou. Ihneď Vašu sťažnosť preverím a obratom Vás budem kontaktovať.

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

• Ponúkaný tovar nie je pouziteľný na Slovensku, pretože má iné zásuvky-schuko.Tovar bol už otvorený,t.j. už ho niekto rozbalil a vrátil.Teraz musím tovar vrátiť,t.j. mám s tým finančné a časové straty!

tovar v reklamaciji od 22.9.23.bez odozvy

• Nedodanie tovaru
    • Nedá sa dovolať
    • Neda sa zistiť datum doručenia ani či vôbec tovar dorazí

Reakcia obchodu Rent.sk

ďakujeme za spätnú väzbu a veľmi sa ospravedlňujeme za dlhé trvanie vybavenia Vašej objednávky spôsobené prechodom skladu na nové systémy. Objednávku vidím už v poriadku doručenú. Budeme veľmi radi, pokiaľ Vás táto skúsenosť neodradí od ďalšieho nákupu na našich stránkach. Na spokojnosti našich zákazníkov nám záleží najviac. Ešte raz sa ospravedlňujeme a prosíme o pochopenie tejto mimoriadnej situácie.

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

Tovar ani po tyzdni od objednania nedorazil.
    Uz ho nepotrebujem.

• škoda reči

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

Neskutočne dlho trvalo než nám bol tovar dodaný,nik nás neupovedomil že tovar nedostaneme tak skoro a pritom keď sme objednávali tovar bolo napísane že tovar je skladom dodanie do 3 dní,pri telefónom rozhovore klamali len sa dokola hovorili že mali problémy

• Nejasno v doprave .
    • Tovar zatiaľ nedostal , no neviem prečo

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

• Dobrý deň, dnes pozerám na internete, že RL6045 stále ponúkate na eshope, na sklade uvádzate dokonca 31 kusov. Nemáte tam poznámku, že by boli poškodené. Nie je to zavádzanie zákazníka?

• Ste pomalý

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

• Tovar stale este nebol doruceny a obchod uz potrebuje hodnotenie

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

Nedokážu zrušiť objednávku ani tesne po objednaní, musíte čakať dokým príde, neprevezmete ju a potom zase čakať dokým ju dostanú...
    Nedokážu do mesiaca vrátiť peniaze za zrušenú objednávku, doteraz som tie peniaze nevidel

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

• pristro je nefunkcny a blo zjavne pouzivany uz predtym

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Nespokojná som s nákupom.. variče sú otrasne, poškrabane,..

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

• zo 4 svietidiel na strop mi poslali jedno poškodené, jedno odbalené. Následne som si kúpil nové, aby som ho vymenil a to pôvodné vrátil. Následne mi bolo doručené tiež už odbalené a poškodené svietidlo. odlúpnutá farba na tienidle aj na telese lampy. Keďže tienidlo nebolo v sáčku, bolo už odbalené niekým predomnou. Radšej si zvoľte nejaký obchod, kde majú tovar prvej akosti.

Radšej si zvoľte nejaký obchod, kde majú tovar prvej akosti.

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

Tovar bol sice doruceny,no vyrobok nefunkcny