• 12 dní sme nevedeli čo je s tovarom...po telefonickej urgencii čakáme dalších 7 dní...

Reakcia obchodu Rent.sk

ďakujeme za Váš čas, ktorý ste venovali recenzii. Veľmi sa ospravedlňujeme za dlhé vybavovanie Vašej objednávky. Objednávku ihneď preverím a čo najskôr Vás budem kontaktovať.

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

• Tovar mi bol doruceny po 19tich dnoch od objednavky aj napriek tomu, ze vsetky veci boli uvedene skladom. Svoju nespokojnost som vyjadrila uz po tyzdni no trvalo im to dalsich 10dni aj ked tvrdili ze objednavka je v poriadku.

Reakcia obchodu Rent.sk

ďakujeme za spätnú väzbu. Veľmi se ospravedlňujeme za komplikácie s Vašou objednávkou. Ihneď Vašu sťažnosť preverím a obratom Vás budem kontaktovať.

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

Objednával som lampu s výkonom 38W,.. prišla 36W!
    V objednávke boli doby nastavenia ___15min.,30min., 60min
    Skutočnosť ___30, 60, 120 minút
    V kupelni (4m, kuchyňa 10m2 ___ čo nastaviť???
    Poslali ste iný variant, ale čo už...
    Aj napriek št. sviatku (6.1.2021) to trvalo dosť dlho.
    Odovzdanie a prístup kuriera O.K.

P.S. Nie som zástanca inter. nákupov ( nevidím tovar, neskúsim si to, atd,
    možno preto som trochu kritický. Vlastne aj Vaša dodávka to potvrdila.
    S pozdravom S.D.

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

Obchod sa mi 10 dní neozval a po tom ak som im napísal email, zareagovali po 2 dňoch, že sa na to pozru. Tovar bol na sklade a urýchlene som ho potreboval, ale stále ho nemám. V žiadnom inom obchode sa mi toto ešte nestalo.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Tovar som okamžite vrátil peniaze mi ešte zatiaľ nevrátili !

Lucie, starostlivosť o zákazníkov

• Príspevok bol na židaosť autora odstránený.

• prišiel dobrom stave
    • zla komunikácia , príliš dlhé dodanie tovaru

Lucie, starostlivosť o zákazníkov

• Výrobok je potrebné hodnotiť po niekoľkoročnom používaní. Inak hodnotíme len ako rýchlo prišla krabica!

Reakcia obchodu Rent.sk

ďakujeme za spätnú väzbu. Ospravedlňujeme sa za nedoručenie Vašej objednávky včas.
    Kvôli súčasnej neľahkej dobe sú dopravcovia preťažení.

S prianím pekného dňa

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

Dodany vyrobok nezodpovedal popisu na na stranke...
    Stranka udava paticu e27, tak to je aj na objednavke, prisla e14
    Dalsi problem bol ze tovar bol zaspineny, vyzeralo to akoby ho niekto pofrkal penetrakom a farbou.
    Na druhej strane obchod sa k tomu postavil ferovo a povedal ze to mozen do 60 dni vratit.

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

• firma by mala investovat do personalu
    • neschopny dodat tovar
    • pretazeny zakaznicky servis

4x telefonat na zakaznicku linku 2x mi povedali ze zavolaju naspat ani raz sa tak nestalo. stale mi opakovali to iste tovar je na sklade ... neodporucam tento obchod

Reakcia obchodu Rent.sk

ďakujeme za spätnú väzbu. Ospravedlňujeme sa za nedoručenie Vašej objednávky.
    Kvôli súčasnej neľahkej dobe sú dopravcovia preťažení.
    Stav Vašej objednávky preveríme a čo najskôr Vás budeme informovať o jej stave.

S prianím pekného dňa

Michaela, starostlivosť o zákazníkov

• neschopnosť dodať tovar

Blanka, starostlivosť o zákazníkov

Tovar nedodany ani po 14dnoch a reakcia od firmy ziadna ... Neodporucam !!!

Blanka, starostlivosť o zákazníkov

Tovar som objednal pred 10. dňami a ma li ho na sklade. Doteraz som však objednávku nedostal.

Blanka, starostlivosť o zákazníkov

prva zasielaňka sa stratila, až po mojom upozorneni cca po 3 týždnoch zaslanie novej

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Obchod ani nevie kde sa tovar nachadza a kazdy deň si vymýsĺa nove verzie o tom?kde by mohol byt.

Obchod nemá vôbec ziadnu ptedstavu o tom , kde je tovar. Vymýsla si neuveritelné historky.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Zavádzajú - iné prezentujú na webovej stránke a iné pošlú. V jednom prípade mi poslali iné svietidlo, ako je v skutočnosti vyobrazené na fotografii na webovej stránke (bolo síce podobné, ale nie také isté). V jednom prípade mi dorazil poškodný tovar (tienidlo) a keď som si chcel zakúpiť za vlastné peniaze iné tienidlo, tak nemali snahu a ani záujem mi zohnať náhradné. A v jednom prípade mi dorazil tovar nekompletný (chýbal plastový kľúč na dotiahnutie tienidla maticou pätice a chýbalo okrasné zabrúsené sklo, ktoré malo slúžiť ako ozdoba na svietidle).