Slušný výber , dobrá kvalita . Prekvapivo rýchle doručenie

• Dobré ceny, dobrá komunikácia, ochotný a ústretový majiteľ!

• siroky vyber produktov
    • telefonicka komunikacia perfektna
    • ochotny predajca, snazil sa vzdy poradit a pomoct ci uz pri vybere alebo doladeni objednavky
    • ochota riesit otazky k dodanym produktom aj pocas a po montazi
    • Komunikácia skoro žiadna,len samé výhovorky.Nikdy viac

• Prezentovaný tovar nebol u dodávateľa.

Do dnešného dňa neboli vrátené peniaze na účet!!

• komunikativny pan
    • Musim konstatovat ze tento sprchovy kut je strasnej kvality, ma to na mile daleko od kvalitneho vyrobku. Kvalitou horsie ako merkury market. Montaz podla navodu nemozna, chybali diely ktore bolo treba dokupit (hned na uvod nozicky pod vanu - v baleni boli 4, malo ich byt 6), absencia tesneni. Sprchova hlavica plastova, voda strieka do boku z niektorych prudov, hroza a des.urcite nebudem odporucat kupu tohto produktu cez vasu stranku, nakolko rovnaky sa da kupit o dost lacnejsie
    • nespravne dodacie lehoty na stranke, dodanie je neskorsie ako je datum uvedeny pri vyrobku v case objednania

neodporucam tento vyrobok

Dobrý deň pani Lenka B.

Výrobok a teda aj výrobca spĺňa certifikáciu s normou ISO 9001, a taktiež TUV ID 9105062920.

V našom sortimente máme širokú ponuku hydromasážnych sprchových boxov spolu 205 rôznych typov v cenových reláciach od 426 Eur až po 4363 Eur, v závislosti od požadovaných parametrov,výbavy,výrobcu prípadne aj spôsobu montážne nakoľko ponúkame aj bezsilikonove sprchové boxy od Rakúskeho dodávateľa firmy Sanotechnik prípadne od nášho distribútora M-SPA.
    Montážne návody si myslím sú dosť zretelné a čitatelné v prípade problému s montážou som vždy k dispozícii na konzultáciu ale v prípade ak zákazník nič podobného neskladal odporúčam montáž zveriť do rúk odborníka (montážnika) čo má skúsenosti s montážou podobných produktov.

V prípade ak v balení sprchového montážneho boxu chýba akýkoľvek náhradný diel či už sa jedná o nožičku prípadne tesnenie postačuje Nám takú informáciu oznámiť buď prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky a následne by som zabezpečil nápravu ale v prípade že Nás zákazník nekontaktuje, ako predajca nemám odkiaľ vedieť že niečo v balení sprhcového boxu chýbalo nakoľko do balenia nevidím pretože je originálne uzatvorené výrobcom.

S tvrdením, že rovnaký produkt sa dá zakúpiť o dosť lacnejšie musím nesúhlasiť pretože to nieje pravda. Link ktorý ste mi zaslala e-mailom je na firmu z PL ktorá vyžaduje platbu vopred, nákup je možný pre veľkoobchod nakoľko aj cena uvedená na internete je bez DPH. V uvedenej cene nieje zahrnutá doprava. Čo sa týka Slovenského trhu tak ceny sa pohybujú od toho Nami ponúkaného produktu v cenových reláciach vyšších a to 882,77 Eur až po 974,79 Eur
    V prípade že viete o Slovenskom predajcovi na Slovenskom trhu, ktorý nevyžaduje platbu vopred, prosím o jeho zverejnenie.

Čo sa týka dodacieho termínu to sme si taktiež vysvetlili, a aj čo sa týka času dodania som sa Vám snažil výjsť v maximálnej miere k Vašej spokojnosti nakoľko dodanie tovaru bolo vo večerných hodinách tak ako ste požadovali.

Prajem Vám Pekný deň.

S pozdravom Liktor Andrej

Tovar dodaný ešte pred termínom

• Super rýchlo
  • Nie je čo hodnotiť, pretože tovar mám zaplatený (31.7.2023) ale nedodaný.
    Môžem hodnotiť iba na základe špecifikácie a obrázkov na internetovej stránke predajcu Renovuj.sk
    Výhoda obchodu: peniaze na účte
    Nevýhoda spotrebiteľa: nedoručený tovar

Nadstandardna komunikacia, rychla dodavka.

• Široký sortiment
    • Prijateľné ceny
    • Komunikácia obchodu
    • Prijateľná dodacia doba

Reakcia obchodu renovuj.sk

Veľmi pekne ďakujeme za recenziu, sme radi, že ste spokojný.

Tovar som vyzdvihol, bol zabalený vo viacerých škatuliach, ale jeden diel bol poškodený, čo som zistil až doma, na druhý deň. Na škatuli to nebolo vidno, ale poškodenie nastalo výlučne pri preprave.
    Pri prevzatí tovaru od kuriérskej služby priamo v centrálnom sklade nebolo možné tovar skontrolovať a systém nemajú dobre nastavený. V kancelárii zákazník podpíše prevzatie, škatule vidí až po podpise a do škatule nevidno. Samozrejme, prepravca Geis reklamáciu neuznal. Upozorňujem zákazníkov, aby si dobre skontrolovali škatule, prípadne pozreli dovnútra. Ja som takú možnosť nemal.
    Predajca bol ústretový a vybavil reklamáciu na jednotku, preto obchod jednoznačne odporúčam.

Ochota na jednotku. Som veľmi spokojný.

Komunikácia bez problémov, čo sme dohodli to aj zrealizovali. Ústretový, profesionálny.

• Tovar prisiel rychlejsie ako som ocakaval

Maximálna spokojnosť.

Co sľúbili sa aj stalo

Výhodná cena, rýchlosť dodania tovaru

• Okamžitá komunikácia so zákazníkom po odoslaní objednávky.
    • Ústretovosť predávajúceho na požiadavky zákazníka.
    • Flexibilné vybavenie objednávky.
    • Takže mne sa stalo to, že mi doslova vybuchlo zadné sklo na pôvodnom sprchovacom kúte a rozsypalo sa na drobné kúsky ako auto sklo pri havárii. Na základe tejto skutočnosti som si začal hľadať náhradný sprch. kút prostredníctvom internetu a medzi množstvom ponúk sa mi zobrazila aj firma RENOVUJ SK. A práve u tohto predajcu som v ponuke našiel aj taký sprch. kút, ktorý vyhovoval mojim požiadavkám a s toho dôvodu som hneď vyplnil aj objednávkový formulár. Do poznámky pre zákazníkov som uviedol, že mi dodávka tejto objednávky veľmi súri, nakoľko sme ostali bez sprch. kúta a objednávku som odoslal s povinnosťou platby. Po odoslaní obj. mi prišla SMS správa s poďakovaním za objednávku a zároveň som sa spojil s p. Andrejom Liktorom ktorému som vysvetlil nepriaznivú situáciu v ktorej som sa ocitol. Pán Liktor mi prisľúbil okamžité riešenie môjho problému a povedal mi že najneskôr v piatok mi sprch.kút bude doručený na moju adresu. Mi sme sa o tomto bavili v utorok, okolo 16-tej hodiny. Pravdu povediac bol som dosť nesvoj či to tak aj bude, ale neostávalo mi nič iné ako čakať a spoľahnúť sa na prísľub p. Liktora, teda človeka ktorého som nikdy nevidel a ktorého vôbec nepoznám. Prešla streda a vo štvrtok ráno mi prišla SMS správa súčasne aj z e-mailom v ktorom mi bolo oznámené že mi budú doručovať balík o hmotnosti 124.kg. O 9:30-hod. mi zazvonil mobil a pán mi v telefóne oznámil že stojí pred domom a rád by mi vyložil zásielku. Takže aby som to teraz celé zhrnul. Od odoslania mojej objednávky až po samotné doručenie na moju adresu ubehlo 42 hodín. K tomu chcem uviezť fakt, že tovar mi posielal zo stredného Slovenska do Bratislavy. Teda z mojej strany sa aj takouto formou chcem veľmi pekne poďakovať p. Liktorovi za jeho ústretovosť, flexibilné vybavenie mojej objednávky a hlavne za dodržanie dohody a sľubu ktorý mi v utorok dal prostredníctvom nášho telefonického rozhovoru. Takže ešte raz ďakujem, tohto predajcu vrelo odporúčam každému kto potrebuje čokoľvek s takejto oblasti. A prajem veľa zdravia a mnoho ďalších spokojných zákazníkov, Erik.
    • Žiadnu nevýhodu som nezaregistroval.

Vrelo odporúčam nákup v tomto e-shope. 100% spoľahlivý majiteľ. Ústretový a stojí si za svojimi sľubmi ktoré zákazníkom dá. A to sa v dnešnej dobe cení.

Reakcia obchodu renovuj.sk

Veľmi pekne ďakujeme za rozsiahlu recenziu. Vážime si to.

• - ochota poradiť
    • - box zatiaľ nezmontovaný