• obchod má vždy široký výber materiálu
    • ochotný personál na predajni
    • objednávka stornovaná zo strany predajne nakoľko tovar nebolo možné dodať
    • tovar na eshope označený skladom nie vždy je dostupný
    • menšie technické problémy zo strany eshopu

spravil som objednávku a po týždni som bol informovaný, že dodanie bude dlhšie trvať. Bohužiaľ urgencia musela prísť z mojej strany viackrát po 3 týždňoch, ale dočkal som sa príjemnej odpovede a vysvetlenia.
    Obchod prechádza na automatizované procesy v riadení a správe objednávok, nový softvér a taktiež vlastnícke zmeny. Peniaze za zrušenú objednávku som mal naspäť na účte nasledujúci deň.
    Tovar si kúpim osobne v predajni.

• Rýchle, bezproblémové doručenie.

Spokojnosť.

• Žiadne výhody

Objednany tovar mi este nebol doruceny, dufam ze ma obchod Rendod nesklame, nakolko v predchádzajúcich nákupoch som bola spokojna

pohodlný nákup

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za hodnotenie, ktoré nám pomáha zlepšovať naše služby a prajeme Vám všetko len to najlepšie.

rýchle dodanie tovaru

Tím REDNOD.sk

Spolahlivost a kvalita sluzieb.

Tím REDNOD.sk

• Tovar prišiel veľmi rýchlo a kvalitne zabalený
    • Žiadna

Tím REDNOD.sk

• Rychla, spoľahlivá dodávka objednaného tovaru
    • Kvalitné poradenstvo pri vybavovaní dodania objednávky a spôsobu platby za tovar.

• Cena najlepsia

skvele,som spokojna

Tím REDNOD.sk

Tovar dodaný troška neskoro ale dodaný.Už dva krát.

Všetko OK

• Obdržal som objednaný tovar
    • Poriadne zabalená zásielka
    • Objednávku som obdržal po 18.dňoch ale nakoľko to bolo odkomunikované, nijak extra som ju nesúril

zatial tovar som nedostal

Vážený zákazník,
    od 2.1.2024 do 5.1.2024 v našej spoločnosti prebiehala inventúra. Informovali sme o oneskorení expedície objednávok prijatých od 29.12.2023 na našej webovej stránke www.rednod.sk v hornej časti úvodnej plochy. Dňa 4.1.2024 Vám bol doručený informačný mail o oneskorení dodania Vašej objednávky. Vašu objednávku Vám doručíme v najbližších dňoch. Opätovne sa Vám ospravedlňujeme.

Tím Rednod.sk

• Veľký výber skvelé ceny

Tím REDNOD.sk

Nuz, este nemam tovar, iba sluby.

Tím Rednod.sk

• dobrá cena, rýchle dodanie, možnosť uloženia v Packete