• Nič!
    • 27. februára som objednala tovar, ktorý do dnes, 10.4. neprišiel. Nikto nedvíha, nikto neodpisuje na email. Poslala som ich nespočetne. Hlavne o tom, že chcem objednávku stornovať. Nemám ani tovar, ani peniaze. Pridávam sa k hromadnej žalobe ak sa bude konať pretože je to podvod a krádež.

Neodporúčam!!!

• Po mesiaci od zrušenia objednávky obchodom, neboli peniaze za zaplatenú objednávku vrátené naspäť.

Neberú telefón, neodpovedajú na emaily, absolútne najhorší obchod s akým sa môžete stretnúť.

Žiadna komunikácia, na emaily neodpovedajú. Za uhradenú objednávku z marca ešte neboli vrátené peniaze.

Čakali sme mesiac na darček, ktorý sme vôbec nedostali, vrátili nám peniaze

• Nedostatočná komunikácia

6.02 objednaný tovar
    12.02 oznámenie na vasej obj.sa pracuje
    15.02 dotazník spokojnosti
    13.03. Objednávka stornovaná zo strany obchodu bez udania dovodu.
    Pričom tovar stále v ponuke a dostupný na eshope
    Takže po mesiaci čakania . Som objednal v inom obchode. ☹️

• obchod má vždy široký výber materiálu
    • ochotný personál na predajni
    • objednávka stornovaná zo strany predajne nakoľko tovar nebolo možné dodať
    • tovar na eshope označený skladom nie vždy je dostupný
    • menšie technické problémy zo strany eshopu

spravil som objednávku a po týždni som bol informovaný, že dodanie bude dlhšie trvať. Bohužiaľ urgencia musela prísť z mojej strany viackrát po 3 týždňoch, ale dočkal som sa príjemnej odpovede a vysvetlenia.
    Obchod prechádza na automatizované procesy v riadení a správe objednávok, nový softvér a taktiež vlastnícke zmeny. Peniaze za zrušenú objednávku som mal naspäť na účte nasledujúci deň.
    Tovar si kúpim osobne v predajni.

• Podvod

Tiež by som sa pridala k hromadnej žalobe.

• Žiadna
    • Vyzerá to ako podvod
    • Nekomunikujú

Nezvyknem písať recenzie, ale v tomto prípade mi to nedá. Maximálne NAJHORŠÍ prístup aký som vôbec zažila pri objednávke z e-shopu. Vyše 4 týždňov som čakala na odoslanie objednávky, na môj mail zo dňa 1.3.2024 dodnes nikto nereagoval. Dovolať sa je prakticky nemožné. Hoci sa mi kolega ozval 6.3.2024 po xy zmeškaných hovoroch a navrhol mi, že zašle časť objednávky a zvyšok, keď sa naskladní. Opäť ubehol týždeň a obdržala som e-mail o storne objednávky. Túto negatívnu recenziu som napísala aj na ich stránku a samozrejme ju vymazali. Som zvedavá, či naozaj vrátia peniaze, ak nie rada sa pripojím k hromadnej žalobe.

Update: peniaze boli vrátené

• Žiadna výhoda
    • Žiadna komunikácia.

Absolútne najhorší obchod s ktorým som sa doteraz stretol.Tovar som si objednal10.2.2024 a do dnešného dňa mi nebol dodaný, zobrali peniaze a tým to pre nich končí.Zo strany obchodu žiadna informácia prečo tovar mešká, telefonicky sa dovolať je obrovský problém,za takmer 3 týždne sa mi to podarilo2 krát a to som denne volal min.5 krát , na maily a SMS neodpovedajú vôbec.
    Zakaždým keď som sa dovolal ma ubezpečovali, že tovar posielajú hneď na druhý deň-dodnes ho nemám.Žasnem nad tým, ako vôbec môže firma s takýmto prístupom byť ešte na trhu,ako môžu spokojne spávať ľudia, ktorí tieto lži, klamstvá a zlodejstvo dennodenne produkujú.
    Vyše 30 rokov som pracoval v oblasti obchodu, stretol som sa s rôznymi firmami, ale toto je firma, ktorá je suverénne na čele tých najhorších.Zvažujem podať podnet na obchodnú inšpekciu a trestné oznámenie.

• Objednávala som atigenove testy. Prvá objednávka super. O 3 dní som objednala ďalšie pre rodičov bolo to koncom januára,keďže som mala dobrú skúsenosť zaplatila som vopred a tovar do dnes nemám. Na mail nikto neodpovedá. Absolútne neodporúčam !!!

Ked som tovar objednaval, mali ho skladom. Je to uz 2 tyzdne a tovar neforazil. Platba bola predom. Ak nedodaju tovar, tak dufam ze aspon peniaze vratia......

• neodporúčam kupovať čo nieje na sklade, neplatiť vopred, radšej ak je možnosť v kamennej predajni zaplatiť

Prvá objednávka prebehla korektne, ale už pri druhej (platbe vopred), to už bolo o niečom inom. Keďže tovar nebol doručený aj po niekoľkých dní, tak som objednávku zrušil mailom a požiadal o vrátenie peňazí. 7.2.23 bola obj. stornovaná a vraj peniaze vrátia na účet. Žial sa tak nestalo, vraj bolo niečo s bankom. kartou alebo s bankou, tak peniaze neboli vrátené. Po tel. kontakte, mojou stranou mi bolo povedané, že mám im poslať čislo účtu a peniaze pošlú priamo na účet. Po týždni zatial neprišli.

Objednávala som si tašku pred viac ako mesiacom a stále mi nebola doručená. Komunikácia prostredníctvom mailu zdĺzhavá, o stave objednávky ma nikto neinformoval.

Zavádzajú z lehotou dodania po mesiaci čakania tovar stále nemali skladom

• Obchod asi objednávky iba prijíma, ale nevybavuje ich.

Objednal som si tri malé veci, ktoré boli v čase objednania a aj v čase zrušenia objednávky z mojej strany na sklade. Prešlo desať pracovných dní a objednávku nevybavili. Preto som to zrušil. Nevybaviť objednávku za taký čas je neskutočné. Asi čakali na kontajner z Číny.

• Objednávku som spravil 05.02 hneď bola aj zaplatená, aktuálne 29.02 stále mi nebola objednavka doručená, a ani neviem sa spojiť s predajcom, nedvíhaju mi.

• ozvali sa mi az po urgencii tovar mi este stale nedorazil.dovtedy kym som sa ozval mlcali ako ryby napriek slubom estenic nemam

neviem posudit nekomunikuju az kym sa zacnete pytat kde to viazne.

• Žiadna
    • Žiadna komunikácia
    • Dlhá čakacia doba na tovar ktorý bol skladom
    • Tovar sa ani náhodou nepodobal farbou na stránke.

Obchod, ktorý keď niečo objednáte, poprípade vrátite nereaguje už viac na telefonáty, maily. NEODPORÚČAM nákup, a zachranite si svoje peniaze.