Ešte stále mi tovar neprišiel!!!

Tovar som objednal 2.1.2019, 13.1. mi dosla vyzva vyplnit tento dotaznik, no kedze tovar mi este nedorazil, poslal som do obchodu email a 15.1. dalsi email, ked na prvy nedosla odpoved. Odpovede som sa nakoniec dockal, ale jej obsah ma dost prekvapil, citujem: "objednávka sa vybavuje presný termín neviem nakoľko sa tovar ešte len bude objednávať. ďakujem za pochopenie". Po tejto informacii som sa rozhodol objednavku zrusit.

dnes 10 dní a tovar stále nemám, nechápem to ...

Reakcia obchodu RawFoodShop.sk

Čo je dlho dva dni bol tovar na ceste a keby ste si pozeral e-maily zistila by ste ze mate balik na zasielkovni. Stazujete sa objednavku mate za 5 euro aj s dopravou

• Široký sortiment výrobkov
    • Dlhé čakanie, objednávala som 12.6 a dnes je 23.6. a balík ešte nemám. A zaplatila som to hneď po odoslaní objednávky
    • Slabá komunikácia zo strany obchodu, písala som email a neprišla mi žiadna odpoveď

Reakcia obchodu RawFoodShop.sk

Pokojne si zrušte objednávku peniaze Vám vrátime na účet ked nie ste spokojná

• Po viac ako mesiaci od objednávky, nemám tovar a ani mi nikto neodpísal, kedy dorazí.

Reakcia obchodu RawFoodShop.sk

Bohužiaľ Vami objednaný tovar nemal ani dodávateľ nie som kúzelník...

12 dní od objednávky mi tovar stále nebol doručený!

Pi opakovanom objednaní tovaru so zvolenou platbou bankovým prevodom systém neumožnil vpísanie mail kontaktu na zaslanie podkladov na bankový prevod. Ani na opakovaný mail s popisom chyby a žiadosťou o nápravu obchod nedopovedal.

Reakcia obchodu RawFoodShop.sk

Áno e-mail spadol do spamu čo nás mrzí. Ďakujem za pochopenie

• obchod kompenzoval niektore omyly dodanim dalsieho, aj ked neohlaseneho, tovaru
    • obchod zamenil tovar za iny

Ďakujem

• výber z veľkého množstvo kvalitných potravín za dobré ceny
    • komunikácia

tovar, ktorý je uvedený na stránke obchodu "skladom" bol ževraj vypredaný, bolo mi zaslané väčšie balenie a menej kusov objednaného tovaru.. pár dní po objednávke (doručenej) stále na stránke svieti že tovar ktorý som chcela je skladom..

Ďakujem za hodnotenie

písal som do obchodu, čo sa deje s mojou objednávkou, keďže 10 dní bolo ticho. zatiaľ stále nič.

Ďakujeme

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• veci co maju v obchode v eshope skladom,nemaju skladom a len po objednavke to nasledne objednavaju. nepride mi to zi strany obchodu korektne. i napriek upozorneniu ze maju nedostupny tovat v eshope vedeny ako na sklade, to doteraz nezmenili.

z mojho pohladu obchod zavadza zakaznika nespravnou informaciou. ja osobne by som si produkt objednala inde keby som vedela ze mi ho do 10. dni nedorucia. v podmienkach naju,ze veci co maju skladom posielaju do 2 dni. zial nikto nevie co realne skladom maju,kedze i veci co potrebuju objednat vedu v eshope ako skladom.

Reakcia obchodu RawFoodShop.sk

Vážená pani okolo Vianoc a po Vianociach sa produkt medzitým ako ste spravila objednávku vypredal. jeho naskladnenie na náš sklad bohužiaľ trvá tovar ide s anglicka. Nikto Vám nebráni si tovar kúpiť inde. Ďakujem za pochopenie

Faktura uhradená 1.12.2017 a tovar nikde, ani avizo čo je s objednávkou ... :-((
    veľká škoda, komunikácia bola dobrá do úhrady fa.

Reakcia obchodu RawFoodShop.sk

Robil ste dve objednávky jedna 28.11.2017 druhá 30.11.2017 platil ste ich obe naraz. Na jednej je uvedené že poslať kuriérom na druhej je uvedené osobný odber. Viete teraz pre Vianocami je to komplikované tovar sa tak rýchlo vypredáva a nestíhame naskladňovať. Tovar máte pripravený na osobný odber v Bratislave podľa prvej objednávky.

žiadna odozva, nulová komunikácia, čakám už veľmi dlho a sám som sa musel spýtať, že čo je s mojim tovarom.

Reakcia obchodu RawFoodShop.sk

Ďakujeme za hodnotenie a vážime si každej jednej reakcie aj negatívnej. Zároveň sa ospravedlňujeme za omeškanie.

• knihy receptov mi boli zaslané v cudzích jazykoch, preto ich nemôžem používať, sú mi zbytočné

Reakcia obchodu RawFoodShop.sk

Kontroloval som aké sa vkladajú receptáre a sú v Slovenskom jazyku.

Nedodali mi tovar a nekomunikovali so mnou.

Vážená pani Kristina Maturova

Vaša objednávka sa stále vybavuje. Čakáme na tovar vedela ste o tom, nakoľko sme spolu volali. Čiže nerozumiem Vašej reakcii. Ďakujem