Super rychle doručenie. Odporucam

• Velmi dobra spolupraca aj pri zmene objednavky, rychle, operative riesenie. Ochota a rychle dodanie. Super odporucam.

• Veľmi milo ma prekvapila rýchle a ústretové konanie obchodu :)

Veľmi milý a ústretový obchod, určite odporúčam

Ďakujeme

Ešte stále mi tovar neprišiel!!!

Ocenujem komunikaciu s obchodom, riesili sme zmenu sposobu dodania, co troska predlzilo dobu dorucenia...Tovar mi bol doruceny dnes kurierom, perfektne zabaleny

• nedodali všetok tovar objednany

• Veľký výber
    • Vacsie balenia za zvýhodnenú cenu

Tovar som objednal 2.1.2019, 13.1. mi dosla vyzva vyplnit tento dotaznik, no kedze tovar mi este nedorazil, poslal som do obchodu email a 15.1. dalsi email, ked na prvy nedosla odpoved. Odpovede som sa nakoniec dockal, ale jej obsah ma dost prekvapil, citujem: "objednávka sa vybavuje presný termín neviem nakoľko sa tovar ešte len bude objednávať. ďakujem za pochopenie". Po tejto informacii som sa rozhodol objednavku zrusit.

• dvíhajú telefóny takže dá sa zistiť či majú tovar
    • kvalitné a chutné :)

• Rychla a presna dodavka

• neprofesionalita
    • ignorácia
    • nemožná reklamácia
    • nikdy viac
    • najhorší eshop s akým som mal skúsenosť

Z tohto obchodu by som už v živote nič nekúpil a túto recenziu píšem preto, aby aj ostatní neurobili takú chybu ako ja.
    Z tohto obchodu som si objednával tovar a po o otvorení z vonku úplne nepoškodenej krabice som vo vnútri balíku našiel rozbitú nepoužiteľnú dózu, ktorú som si objednal. Z boku nebola vôbec chránená a tak stačilo málo aby sa rozbila. Všetko som pofotil, opísal a žiadal o náhradu. Z obchodu mi však prišla len odpoveď, kde požadovali ďalšie informácie. Po ich poskytnutí už ďalej nekomunikovali ani po opakovaných pokusoch.
    Od tohto eshopu sa držte ďalej.

• Široká ponuka kvalitných produktov

• nic

• Super ceny
    • Široký vyber sortimentu
    • Rýchle vybavenie objednavky

V tomto e-shope nakupujem pravidelne pretože tu nájdem vždy vsetko pod jednou strechou a este k tomu za najlepšie ceny, majiteľ je velmi milý a ochotný vždy pomôcť a poradiť.

Ďakujeme

dnes 10 dní a tovar stále nemám, nechápem to ...

Reakcia obchodu RawFoodShop.sk

Čo je dlho dva dni bol tovar na ceste a keby ste si pozeral e-maily zistila by ste ze mate balik na zasielkovni. Stazujete sa objednavku mate za 5 euro aj s dopravou

• Široký sortiment výrobkov
    • Dlhé čakanie, objednávala som 12.6 a dnes je 23.6. a balík ešte nemám. A zaplatila som to hneď po odoslaní objednávky
    • Slabá komunikácia zo strany obchodu, písala som email a neprišla mi žiadna odpoveď

Reakcia obchodu RawFoodShop.sk

Pokojne si zrušte objednávku peniaze Vám vrátime na účet ked nie ste spokojná

• Objednany tovar prisiel vcas a bez poskodenia.

Vyhoda.

Ďakujem