• rýchlosť, komunikácia
    • ešte neviem

Výrobok, žiaľ musím reklamovať - nefunguje ako má. Preto hodnotiť môžem až po úspešnom reklamačnom procese.

• Boli sme velmi spokojni, jednoznacne odporucam. Pri prevzati tovaru boli velmi mili a ochotni.

Vynikajúci, možem len odporučiť.

• Siroky sortiment, vela veci skladom a dobre ceny
    • Horsia prehladnost ponuky, pomohlo by delenie podla modelu napr..

Pohodlne nakupovanie, poradenstvo aj sluzby servisu, odporucam

• Rýchla dodávka.
    • Neviem.

Odporúčam.

• najlepsia cena
    • rychle, bezproblemove dodanie

Bola to prva kupa. Tovar som objednavala na poslednu chvilu ako darcek. Jeden den objednane, druhy den dorucene. Spokojnost, nemam co vytknut.

• Ochota personálu akceptovať požiadavky zákazníka.
    • Ešte som sa nestretol so slabinou.

Prehľadnosť ponuky tovaru, prijateľné ceny, porozumenie a ochota pracovníka akceptovať požiadavky zákazníka. Odporúčam sa obracať na tento obchod.

• Sortiment a poradenstvo
    • neviem posúdiť

Dobrý výber, ochotný personál

• široký sortiment tovaru
    • rýchlosť komunikácie so zákazníkom

v celku som spokojný s nákupom a tiež s riešením prípadných reklamácií

Pochvala za prístup obchodu pri riešení relkamácie. Odporúčam.

• Výborný výber modelov od Traxxasu za super ceny!! Ako začiatočník som sa asi veľa vypytoval ale pán ochotne a rad poradil, vidno že sa tomu venuje. Veľké mnozstvo dielov na sklade ale zatiaľ som veľa nepotreboval. Prvý model jazdi perfektne ! Určite zlákam aj kolegov ;)

Vynikajúci obchod !
    Bezproblémové parkovanie (rarita v Ba)

• Vyborne poradenstvo
    • Siroky sortiment Traxxasov a mnoho ineho
    • Fakt skvele ceny

Moj oblubeny RC obchod, ked nieco neviem zavolam alebo sa na predajni poradim. Skvele ceny a bezproblemove parkovanie pred predajnou

• - Rýchle dodanie tovaru
    • - Dobrá komunikácia
    • - Zatiaľ nič

Obejdnal som si dva prilby 1:8 došli behom týždna. Dodacia lehota bola 7 dní. Spokojnosť nakúpim aj nabudúce :)

• Žiadna komunikácia, žiadne ospravedlnenie za nedodaný tovar, nedvíhajú telefón, skrývanie terminálu na prevádzke

Neodporúčam

• - majú vlastný web
    • - asi bordel a chaos v sklade, tovar písaný na stránke "skladom" v skutočnosti skladom nebol
    • - objednávka nedelu, osobný odber v utorok. Predajca nebol schopný v pondelok napísať e-mail alebo aspoň zavolať, že tovar v skutočnosti skladom nieje a aby som sa zbytočne netrepal do BA a cez mesto po objednávku. Aj napriek tomu, keď som neskôr pozrel stránku, tovar bol stále vedený ako skladom, v uvedených počtoch kusov.

Už tu viac asi nakupovať ani nebudem. S obchodom mám viacero negatívnych skúsenosti.
    - kúpa vrtulníku, následne k nemu kamery. Po zapojení hneď kamera odpálená, lebo doska bola vadná a skratovala kameru (opačne + a - ako malo byť), doťahovanie s riešením
    - prvý kúpený vrtulník mal RJ umiestnenú úplne inak a inde ako to bolo na obrázkoch priamo od výrobcu, na iných shopoch, lietal veľmi divne.
    - kúpených viacero vrtulníkov, s každým jednym bol problém
    - chaos v sklade, tovar písaný "skladom" v skutočnosti skladom nebol
    - predajca nebol schopný ani zavolať, že objednávka je stornovaná , že nieje tovar skladom, netrepte sa zbytočne do BA a cez mesto pre ňu......

V obchode som nakupoval asi posledný krát, po všetkých skúsenostiach.

Už 2 mesiace čakám na tovar. Zatiaľ mi nebol dodaný, vraj majú problém s dodávateľom. Chcela som vrátenie peňazí, no zatiaľ nič nevrátili.

• velky vyber
    • zial, necitaju maily.

• Dostal som, čo som chcel
    • Neviem

Spokojnosť a bez obáv skúsim aj ďalší nákup.

• posielajú iný tovar ako sa objedná,

klamu zákazníka ,predávajú tovar čo nemajú , a posielajú podobný ale lacnejší s inými parametrami , pri reklamácii sa ospravedlnia, tovar vezmú späť , a opätovne ho predávajú ako pred tým

• Skvelá komunikácia
    • Výborný sortiment