• este nie

diely uvedené na sklade (nedostupné do 48 hodín) sú dostupné po 5 dňoch a neobťažujú sa mi zavolať na vyzdvihnutie.
    stránka funguje dosť zle

• nie som spokojný pretože píšete , že máte tovar na sklade, ale ste my ho stornovali neviem zakého dôvodu.mali by ste mi napísať prečo....? nechápem? ďakujem za skoré vybavenie s pozdravom [email protected]

• Ochota personalu riesit reklamaciu,
    • Model bol doruceny a nefungoval!!! Ihned som ho vratil spat, aktualne v rieseni, to sa nam stalo uz aj vedla v rajhraciek s el. autickom, oba darceky boli synovi k narodeninam, takze si viete predstavit to sklamanie

• Žiadna komunikacia ani info o tovare.

• bez komunikacie minus

Tovar mi bol zaslany az po dvoch telefonatoch dotazujucich sa na tovar napriek platbe vopred. Po druhom telefonate si uz plsybu vyhladali ospravedlnili sa a poslali tovar.

• prehladnost
    • objednaval som Vaterra Twin Hammers Desert Truck tovar prisiel poskodeny. pri opravach som odhalil dalsie chyby: pretrhnute zavity na sroboch, poskodena karoseria a po poslednej jazde ide uz iba otacanie kolies na prednej naprave a motor na nahona sa neroztoci... takze dalsie opravy popripade vymena suciastok...

davajte pozor na to ci kupujete tovar so zlavou a poriadne ho skontrolujte pri preberani.

Už 2 mesiace čakám na tovar. Zatiaľ mi nebol dodaný, vraj majú problém s dodávateľom. Chcela som vrátenie peňazí, no zatiaľ nič nevrátili.

• velky vyber
    • zial, necitaju maily.

• posielajú iný tovar ako sa objedná,

klamu zákazníka ,predávajú tovar čo nemajú , a posielajú podobný ale lacnejší s inými parametrami , pri reklamácii sa ospravedlnia, tovar vezmú späť , a opätovne ho predávajú ako pred tým

• Iba automaticke odpovede, ziadna dalsia komunikacia, ci bola platba prijata, ci sa objednavka vybavuje, ci si mam prist prevziat tovar, absolutne ticho.
    • Prvy email zaplat objednavku, a teraz druhy ohodnot nakup (oba generovane systemom).

Urcite nedoporucujem nakupovat.

• Neuplne info.o tovare.
    • Trvá to nekonečne dlho. Informovanie zákazníka
    • zo strany obchodu nijaké.

Celé zle.

• Tovar sme dostali nekompletný,poslali sme ho naspäť poštou ,volali do predajne ci im tovar prišiel ich odpoved bola ze oni nechodia na postu ze sme im to mali poslat kuriérom ,tak čakáme kedy nam Posta vráti balík spať ...,

• Ponukany tovar vobec nemaju a nevedia ho ani naskladnit.

Jednanie s ludmi ako s hnojom.

• Neinformujú prečo neposielajú obj.tovar ani po 10 dní.

• 4 dni trvalo,kým po viacerých urgenciach potvrdili,že prijali platbu,tovar odoslali až po niekoľkých dňoch

Úplne zle

• Poslali mi zlu farbu (namiesto zlatej zelenu)
    • Ani ste sa neozvali, ani nič nedodali, je to neseriózny prístup.

• nedorucenie tovaru a neoznamenie preco.