• objednal som si niečo a prišla my náhrada teda podobný tovar. bez toho aby ma niekto upozornil či to chcem. už si tam nikdy neobjednám. si robá zo zákazníkov srandu.

nedoporučujem.
    priklad:
    herný kupón - použitý
    není na sklade - hodíme niečo podobné
    to bohato stačí.

• Tovar som zaplatil vopred a po zrušení objednávky nechcú vrátiť peniaze späť.
    • Na emaily neodpovedajú.

Neodporúčam v tomto obchode zaplatiť tovar vopred.

Dodali po mesiaci iný tovar, čo som si objednal. Chcel som si to vykomunikovať s predajcom a štvrtý deň mi nezdvíha telefón, s takým niečím som sa ešte nestretol.

Obíďte tento e-shop z ďaleka.

• Už tri tyždne sa snažím zistit kde je moja objednavka nikdo mi neberie telefon ani neodpisuje na mail.

• ziadne

podvod, fima qcomp uz neexistuje, neobjednavat, nedodany tovar, nevratene peniaze, vsetkych ktorých oklamali odporucam podat trestne oznamenie

Objednavka mala byt dorucena do 2-5 pracovnych dni, na 6-ty pracovny den poslali email ze objednavku stornovali.

• Stale nemam svoj tvovar

Objednávku potvrdili, údajne bol notebook na sklade. Preto som ho aj objednal. Avšak po týždni mi poslali oznam že objednávku stornoovali.

• Už žiadne
    • Dlhá doba dodania tovaru, ďalší tovar mi qcomp stornoval

Neodporúčam

• Klame s dobou dodania
    • donáška do domu
    • vyhovujúci produkt
    • nedostatočná informácia o objednanom tovare po13deň
    • tovar som nedostal a vy mi ďakujete za nákup ?!
    • ?????

už som raz tento istý produkt u vás kúpil
    vlastná skúsenosť ,že som ho teraz nedostal 13 dní
    po tejto skúsenosti tento obchod nedoporučujem
    nie-preto ,že som sa sklamal

• Široký sortiment
    • Doteraz som tovar nedostal, a nemám ani avízo kedy bude.

Ťažko mi je hodnotiť, doposiaľ nemám tovar.

• Lacne ceny
    • Od zrusenia pobocky v poprade sa moc dlho caka na dorucenie

• Dva týždne čakám na doručenie objednávky, no zatiaľ mi nikto nič nedal vedieť. Platba prebehla kartou ihneď pri objednaní tovaru, preto by som pokladala za slušné, keby som dostala aktuálnu informáciu o stave objednávky.

Vratil som obratom tovar nakupeny cez internet a uz mesiac a pol cakam na peniaze. :(

• Tovar mal prísť na pobočku do 5 dni keď nerátam víkend tak je tomu už 7 deň a nedošiel, najhoršie je že nedajú vedieť o dostupnosti, predtým som zvykol volať ja asi si zvykli ale už nebudem veď konkurencie je dosť

• otazka je irelevantna kedze tovar nedodaju :/
    • Cas dodania
    • Komunikacia

Nereaguju na emaily. Nemam zaujem im volat. Moj posledny nakup v tomto obchode.

• Široký sortiment tovaru celkom dobre ceny.
    • Nemáte prehľad či bol tovar dodaný zákazníkovy.Cakam už desať dní A nič A vy sa pitate či som spokojný S tovarom A podobne.Preto hodnotím záporné. Neviem kde je moja dobierka A či mi bude vôbec doručená. Dajte mi prosím vedieť Ďakujem.

Račej sa nevyjadrujem S mojou skúsenosťou S dodaním tovaru A S komunikáciou obchodu kedy bude dobierka doručená ako majú V ale. Ďakujem pekný deň.

• Tovar majú na predajni a ani po 10 dňoch ho nevedia dodať.