• NENAKUPOVAŤ!!
    • POZOR POZOR !!!!
    • WEB STRANKA http://www.pckonfig.sk/ JE BÝVALÁ STRÁNKA QCOMP-U!!! POZOR POZOR NENAKUPOVAŤ !!!

NENAKUPOVAŤ NA http://www.pckonfig.sk/
    Je to bývalá Web stránka spol. Qcomp! Ak si niekto odtiaľ už objednával vie o čo sa jedná...

• NIĆ
    • Qcomp skončil a ostala po ňom kopa poškodených zákazníkov, no jeho konatelia manželia Hrabánkovci podnikajú ďalej.
    • Pozor pri nakupovaní na stránke dancemaster.sk! Podľa spotrebiteľského centra jeho činnosťou dochádza k naplneniu popisu skutkovej podstaty trestného činu neopravného podnikania v zmysle §251 a poškodzovania spotrebiteľa §269 Trestného zákona.
    • Viac tu: http://v-hano.webnode.sk/news/pozor-na-e-shop-dancemaster-sk/

Pozor pri nakupovaní na stránke Dancemaster.sk! Podľa spotrebiteľského centra jeho činnosťou dochádza k naplneniu popisu skutkovej podstaty trestného činu neopravného podnikania v zmysle §251 a poškodzovania spotrebiteľa §269 Trestného zákona.
    Viac tu: http://v-hano.webnode.sk/news/pozor-na-e-shop-dancemaster-sk/

• objednal som si niečo a prišla my náhrada teda podobný tovar. bez toho aby ma niekto upozornil či to chcem. už si tam nikdy neobjednám. si robá zo zákazníkov srandu.

nedoporučujem.
    priklad:
    herný kupón - použitý
    není na sklade - hodíme niečo podobné
    to bohato stačí.

• DALSI CLANOK O PODVODNIKOVI
    • DALSI CLANOK O PODVODNIKOVI

DALSI CLANOK O PODVODNIKOVI

• hrabanek hrabanek cesky vychcanek, skap aj s rodinou kokot

hrabanek hrabanek cesky vychcanek, skap aj s rodinou kokot

zbytočne čakate na vratenie penazi alebo reakciu telefonneho alebo mailoveho kontaktu. je jasne uvedene ze firma neexistuje. nezastavam sa firmy ani s nou nemam nic spolocne ale dovolim si tvrdit ze firma v poslednych dnoch svojej existencie konala v sulade so zakonom. trestne zaloby na majitela neprejdú z dovodu ze firma SKRACHOVALA a nie bola zrušená. s poškodenymi je to teraz rovnako ako s krachom banky. ti, co si peniaze nevyberu skor ako skrachuje, o nich budu pripraveni.. inak firma mala pred krachom web, sortiment a celkovo eshop na urovni

• Tretia reklamacia na jednu chybu. Prijali ju par dni pred vyhlasenim likvidacie. Tovar poslali do servisu, kde uznali 3reklamaciu a navrhli vystavit dobropis. Zial uz nestihli vystavit dobropis. A tak ani peniaze, ani mobil. Obratil som sa na vyrobcu/servis, kde mi preverili situaciu a Bohu vdaka mobil bol stale v servise. vysli mi v ustreti v tom, ze mi ho este raz opravili a poslali domov. Aspon ze tak. Vrela vdaka Evolveo!!!

Skuste aj vy sa obratit na vyrobcu, pripadne SOI,...
    aj ked som sa este predtym obratil na SOI- dopteraz sa s tym nepohlo. Tak mozno nabuduci rok...

• Všetko

Ľudia nedajte sa . Ohľadom reklamacie , či iných problémov s Qcompom vam pomôžu na www.spotrebitelskecentrum.sk
    Dá da tam podať podanie cez formulár , alebo môžete položiť otázku. O Qcompe už vedia. Aj SOI -ka by mala poradiť.

• Qcomp Zanikol a preto:
    • Qcomp Zanikol a preto:

Qcomp Zanikol a preto:

Majiteľ Qcompu pán Hrabánek mi predal softvér s neplatnou licenciou a teraz sa tvári , že sa ho to netýka.Mám podozrenie, že sa pred krachom potreboval zbaviť starých zásob a takto ma finančne poškodil. Ak bol ešte niekto finančne poškodený ako tu čítam, pošlite mi podklady a podám spoločné trestné oznámenie a následnú žalobu na majiteľa Qcompu. Email:[email protected]

• Tovar som zaplatil vopred a po zrušení objednávky nechcú vrátiť peniaze späť.
    • Na emaily neodpovedajú.

Neodporúčam v tomto obchode zaplatiť tovar vopred.

• POZOR nenakupujte ani na http://www.dancemaster.sk/ Hrabanek je vlastnikom aj spolu s manzelkou...pc nesli treba otvorit obchod s handrami....

• - ako dostať naspäť zaplatenú predfaktúru.

ako postupovať aby sa vrátili eurá alebo tovar za zaplatenú predfaktúru.

• Pre budúcnosť odporúčam sledovať akú ďalšiu spoločnosť vytvorí pán Hrabánek a koľkí ľudia zostanú zase oklamaní pretože, niekoľko ich už padlo.

!!! KATASTROFA !!!

Dodali po mesiaci iný tovar, čo som si objednal. Chcel som si to vykomunikovať s predajcom a štvrtý deň mi nezdvíha telefón, s takým niečím som sa ešte nestretol.

Obíďte tento e-shop z ďaleka.

• Už tri tyždne sa snažím zistit kde je moja objednavka nikdo mi neberie telefon ani neodpisuje na mail.

• už nič
    • zavádzanie zákazníka, zatajovanie sa

no sme dopadli - clovek aby si overoval stav aj u dlhodobo overeneho obchodu

ale malo mi byt divne, ked zrusili pobocku v poprade - moja skoda ze som chcel usetrit na postovnom a zaplatil som vopred s poznamkou dorucenie v PP

kazdopadne som si objednal 2x 4GB ram do apple macu a prenosne puzdro na disk ... po tyzdni som objednavku zrusil, lebo mi stale nevedeli povedat kedy tovar bude, tak sme sa dohodli, ze peniaze mi poslu spat na ucet

dnes po 3 tyzdnoch mi prisla 8GB ramka - cize uplne iny tovar ako som objednaval

je mi jasne, ze peniaze uz asi nedostanem spat a utvrdil som sa, ze vopred uz v ziadnom eshope neplatim

samozrejme do firmy ani na servis sa neda dovolat - dost pruser s takymto slovenskym podnikanim

• firma už neexistuje, nečakajte, že u nich niečo vybavíte

Pred mesiacom a pol som si objednal tovar, ktorý mal byť na sklade a vopred zaň zaplatil (ja blbec). Keďže ani po 10 dňoch nebol tovar expedovaný objednávku som zrušil a žiadal si vrátenie peňazí. Žiaľ, ani po mesiaci od stornovania objednávky som peniaze nedostal.
    Rozhodol som sa teda podať návrh na SOI. Neviem, koľko by to mojej veci pomohlo, no teraz viem, že nič. Firma neexistuje, prebrala ju firma ERASER s.r.o., ktorej kontakt som nikde na internete nenašiel. Rozhodol som sa teda zavolať na mobilné číslo, ktoré tu uverejnil sám zástupca Qcompu. Zdvihol mi česky hovoriaci pán Hrabánek, ktorý mi oznámil, že firma bola prevzatá spol. ERASER a mám sa obrátiť na nich. Bez akéhokoľvek kontaktu asi ťažko.
    Teraz viem, že mojich ťažko zarobených peňazí sa už nikdy nedočkám. Ako sa hovorí, človek sa najskôr poučí z chýb svojich ako z chýb cudzích.