• Je tu lacná farba a je to originálna farba
    • Nedá sa sa dostať na stránku http://qtech.sk objednať už par dni myslim že už ju spojazdnia čo skoro.

Je To dobrý obchod a ma najlepšie cení Epson to 807 Na SR

• Zaujala ma nizka cena
    • Tyzden cakam na zasielku a dnes mi prisiel email: Vašu objednávku č. xx sme stornovali. Nie vždy všetko vyjde tak ako má. Veríme že našu ponuku využijete pri inej príležitosti.
    • Hanba!

Nikdy v zivote tam nebudem nakupovat. Klamari.

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• Velmi dobre ceny, ako som sa dozvedel moj kupovany produkt uz bol predavany pod cenu.
    • Dobra komunikacia s obchodom, po objednani mi z obchodu telefonovali a informovali ma o produkte a moznosti vyzdvihnutia.
    • Platba za osobny odber v predajni, s niecim takym som sa este nestretol.
    • Eshop by som premakal, podla mna malo informacii o produktoch a hlavne neprehladnych, slabsie infromovany clovek sa z toho nevysomari.

S obchodom som spokojny odporucam, keby nebolo toho platenia za osobny odber tak by si zasluzili 90% plus 10% ten neprehladny eshop.

Reakcia obchodu Q-TECH.sk

Dobry den. Dakujeme za korektný názor aj za konštruktívnu kritiku. Na novej verzii eshopu pracujeme a verim že čoskoro Vám ho budeme môcť predstaviť.
    Pokiaľ ide o osobný odber, ten sa neuskutočňuje na predajni ale u externej firmy Zasielkovna, s.r.o.. Do zasielkovne posielame tovar kurierom a Zasielkovna ma taktiež svoje služby spoplatnené. Takže zákazníkom účtujeme reálne náklady alebo menej. Množstvo objednávok smerovaných práve na takéto osobné odbery ukazuje, že je záujem o takúto službu a preto budeme tento spôsob odberu ponúkať aj naďalej.

• super ceny
    • za najvacsie minus poazujem velmi zlu komunikaciu so zakaznikom, treba stale volat aby sa clovek dozvedel v akom stave je objednavka, respektive ci vobec tovar bude alebo nie.
    • draha doprava

celkovo hodnotim obchod ako dobry, a vsak by mali urcite lepsie informovat zakaznika o stave objednavky, najma ak nie je skadom

Dobry den
    Vo vseobecnosti vzdy kontaktujeme zakaznika pred odoslanim tovaru a taktiez pokial je tovar nedodatelny.
    V eshope je uvedená dostupnosť u každého roduktu. Pokiaľ je tam číslo - znamená to počet dostupných kusov tovaru. Pokiaľ je tam dátum, znamená to dátum kedy by mal byť tovar naskladnený - tento dátum je bez akejkoľvek záruky a môže sa meniť - takto je to v každom jednom eshope.

Pokiaľ si zákazník objedná tovar, u ktorého je na našej stránke uvedená dostupnosť, máme zato, že berie na vedomie termín dodania a zákazníka nekontaktujeme. V situácii, keď nemáme žiadne nové informácie to nemá zmysel.

Aktuálne má spoločnosť ASUS problém s plnením termínov dodávok a tieto termíny pravidelne posúva. Napriek tomu že sme ASUS Gold Partner nedokážeme to nijako ovplyvniť. Informácie o dostupnosti, uvádzané na našej stránke sú načítavané priamo zo stránok dodávateľa.

• čas dodania, solídne jednanie, cena

ja som mal osobne veľmi dobrú skúsenosť, takže odporúčam

• dodanie tovaru, cena, komunikácia obchdu,

maximálna spokojnosť a odporúčam obchod všetkým

tak si to láskavo riešte cez Heureku, lebo Vám tým pádom robí "zlú" reklamu a ľudí to zavádza. ďakujem

Reakcia obchodu Q-TECH.sk

Už sme to upravili ale automatizované scripty bežiace v pravidelných intervaloch to žiaľ nateraz vždy vrátia späť a je potrený zásah programátorov, čo sa nedá ihneď.

Prosíme o ospravedlnenie. Verím, že zdržanie niekoľko sekúnd, ktoré Vám táto situácia spôsobí je zatiaľ znesiteľné.

Ďakujeme za pochopenie.

• no pekná vizitka fakt,,oblbovať tu ľudí, že majú tovar skladom a ešte no nemajú ani na ceste od dodávateľa.

...radšej nič

Reakcia obchodu Q-TECH.sk

Dobrý deň. My na našej stránke neuvádzame že je skladom. Na Heureke je to možno uvedené ale to je technický problém. Prosím v prvom rade sledujte naše stránky a z tých si robte závery. Ďakujeme.

• cena, doručenie na zadanú adresu

Urobil som si prieskum na internete a preferoval som slovenský e-obchod.

• - vyborná komunikácia
    • - rychlosť dodania
    • - ceny
    • - nic

Velka spokojnost, NB som objednal o 10:00 a nasledujuci den o 14:00 som ho mal doma.Odporucam

• dĺžka dodania

• Ako hlavnú výhodu tohto obchodu by som uviedol úžasnú komunikáciu so zákazníkmi a rýchle doručenie tovaru v rekordnom čase.
    • O žiadnej neviem

Odporúčam každému bez výhrad.

• - priazniva cena
    • - tovar ktory je uvadzany ako na sklade, na sklade v skutocnosti nie je
    • - bez kontaktovania obchodu, co je s tovarom, o nom zakaznik nic nevie
    • - neschopnost zaobstarat tovar ani v dohodnutej odkladnej lehote a opat bez info pre zakaznika

neodporucam

Dobrý deň.

Rád by som upresnil niektoré skutočnosti, pretože sa veci neudiali celkom tak ako uvádzate a každý by mal mať možnosť vytvoriť si názor. Treba povedať, že sa jednalo o výpredajový produkt, ktorý v čase telefonického rozhovoru dostupný bol ale keď nabehla objednávka bol už zarezervovaný pre iného klienta. V krátkom čase tento jeden tovar nabehli tri objednávky. Výpredajový tovar nie je skladom v neobmedzenom množstve ale jedná sa obvykle o sólo produkty.

Treba tiež povedať, že ste ignorovali upozornenie našej stránky vo forme vyskakovacieho okna, ako aj naše obchodné podmienky, ktoré hovoria, že nemáte uhrádzať tovar kým neobdržíte potvrdenie o zarezervovaní. Ihneď po prijatí platby Vás kolegyňa kontaktovala a ponúkli sme Vám vrátenie peňazí. Zároveň sme Vás informovali , že ešte sa MOŽNO okolo 25.8. objaví jeden výpredajový kus na sklade. Vy ste sa sám rozhodol, že počkáte, hoci bez akejkoľvek garancie že tovar príde. 23. 8., sme spolu komunikovali opätovne - volal ste Vy - čo je myslím v poriadku, pretože tak sme boli aj dohodnutí a žiadny tovar ste s istotou sľúbený nemal a neuplynula ani lehota o ktorej sme hovorili. Požiadal ste o vrátenie peňazí a do 48 hodín ste mal peniaze na účte.

To sú úplné informácie, ktoré sú, myslím, potrebné, aby si každý mohol urobiť názor. Nevidíme z našej strany absolútne žiadne pochybenie ani omeškanie, nehovoriac o tom že sa jednalo o prípad vo vrcholiacej dovolenkovej sezóne, kedy sa ľudia, ktorí sa podieľali na vybavovaní veci, vystriedali na dovolenke.

• prehľadnosť
    • cena za dopravu
    • rýchlosť dopravy

Rýchlosť dodania, prehľadnosť obchodu, cena - môžem len odporúčiť :)

• Vulgárna recenzia bola vymazaná.

• rychlosť
    • dobre recenzie
    • dobre ceny

Nakupoval som z dovodu nizkej ceny, rýchlosti dodania a dobrých recenzií.
    Bol to prvý nakup a som spokojný.
    Rozhodne by som ho odporučal ostatným, pre hore uvedené dovody.

• Bezproblémová komunikácia.
    • Rýchla dodávka tovaru.
    • Žiadne som nezistil.

Obchod ponúka mnou preferovaný tovar.
    Po bezhotovostnom zaplatení tovaru, obchod oznámil odoslanie tovaru a na druhý deň ho kuriér doviezol.
    Odporúčam tento obchod hlavne pre výbornú komunikáciu a rýchlu dodávku tovaru.

• lacnejšie a rýchlo

odporúčam

• Nakupujem v e-shopoch z celej európy už nejaký ten rok, ale tak nesmierne ochotného predavača som ešte nestretol...
    • Osobitý prístup k zákazníkovy, dochvíľnosť, ochota riešiť vzniknuté problémy s objednávkou, snaha neustále informovať zákazníka a hlavne keď je uvedené "skladom" tak to naozaj aj skladom je.
    • Vrele odporúčam, nákup v Q-tech.sk bol pre mňa zážitkom a určiťe sa sem ešte vrátim.
    • Nie je čo vytknúť.