• siroky vyber
    • prehladne vyhladavanie dielov, overenie telefonicky s predajcom
    • rychle dodanie/pripravenie tovaru na vyzdvihnutie

siroky vyber autodielov a tovaru za prijatelne ceny, dodrzana dodacia lehota, dobra komunikacia s predajcami

Rovnaký filter som objednával už druhý krát. Tento krát ale neobsahoval tesnenie. Servisák to vyriešil alternatívnym tesnením po tom čo prvé alternatívne tesnenie prasklo na druhý deň po inštalácií a nafta tiekla po motore.

Reakcia obchodu q-parts autodiely

Dobrý deň.
    Skontrolovali sme tovar z vašej objednávky.
    Filter z vašej objednávky : https://q-parts.sk/palivovy-filter-bosch-0-450-906-334
    neobsahuje gumičku.
    Tesnenie obsahuje ventil palivového filtra : https://q-parts.sk/vyhledavanie?search=1J0+127+247
    Ak by ste potrebovali v budúcnosti pomoc s výberom vhodných dielov, radi vám pomôžeme.

ďakujeme za objednávku
    Andrej Scholtz
    q-parts

• Tovar skladom, rýchle vybavenie.

Zvolil som si možnosť vyzdvihnúť si objednaný tovar osobne, na webe bolo uvedené, že je "na sklade" - teda nie v predajni, ale že bude pripravený k odberu na predajni na druhý deň po 8.00 hod. Bol som tam okolo 13.00 hod, pripravená bola iba jedna z objednaných položiek. Pán predajca sa mi veľmi slušne ospravedlnil a že mi to na ďalší deň doručia zadarmo na určené miesto, v rámci rozvozu po BA. Oni sú v Petržalke, ja pracujem v Krasňanoch - takže som to rád prijal a skutočne to aj doručili. Pritom sa jednalo o položku cca za 16 EUR... Ďakujem.

• Proklientské profesionálne vystupovanie.
    • Rýchle vybavenie objednávky.

• dobrý prehľad súčiastok podľa modelu auta
    • nízka cena dopravy

Ochotný personál, prim
    erané ceny, parkovanie pre obchodom.

• Все хорошо

Rýchle dodanie

Odborná, ústretová… telefonická komunikácia..
    Bezproblémové zrušenie objednávky v mojom pripáde čiastočné…
    V dnešnej dobe je ťažké rozlíšiť ľudí (bouni e gattivi)

Tu som natrafil na dobrých!!!

V pohode personál ,ochotný pomáhať pri objednávke.

Ok

Dobre parkovanie a ceny

• Ceny
    • Rýchle vybavenie objednávky
    • Možnosti dopravy
    • Možnosti platby

• Obchod sa javi byt velmi spolahlivy, aj komunikacia a ochota velmi dobra
    • Avsak mam velmi zle skusenosti s ich dopravcom (GLS) ani na dva krat mi balik nedorucili do samoobsluzneho boxu, nedali mi vediet co sa deje, preco sa im to nedari dorucit a ani kurier nedviha telefon. Beriem to ako velke zlyhanie dopravcom. Z coho by som samozrejme obchod nevinil.

• Velky vyber tovaru
    • Velmi dlha dodacia doba
    • Presiel tyzden tovar este nedorazil

Reakcia obchodu q-parts autodiely

Dobrý deň.
    Ospravedlňujeme sa za meškanie dodávky. Tovar bol odovzdaný prepravcovi 4.4. (štvrtok)
    doručovaný má byť dnes, t.j. 8.4.2024. (pondelok)
    ďakujeme za objednávku

Andrej Scholtz
    q-parts.sk

Super ceny,veľký výber, prehľadne a technicky spracované webové prostredie, rýchle doručenie. Z mojej strany spokojnosť. Určite budem opäť nakupovať u Vás.

• Bleskova dodavka :-)

Toz - treba si poriadne mrknut tovar a potom to uz len fici