• Prehladna webstranka. Zaujimavy tovar.
    • Nefunguje prepojenie medzi stavom objednavky a realitou na webe.

Zaujimavy tovar avsak poloamatersky riadeny predaj. Objednavka na webe nebola vybavena do 48h ako deklaruju. Ked som volal povedali, ze je hototova a ked som prisiel, nebola. O dalsi den bola ale pod kontom bola stale vedena ako nevybavena. Uz tovar mam, ale asi este stale je to na stranke, ze sa pripravuje. Kludne by som na tovar pockal, ale dostal som zmatocne informacie.

Dobrý deň.

Ospravedlňujem sa za komplikácie pri dodaní tovaru. Ľudský faktor a bug systému bol príčinou nekorektných
    informácii. Pevne verím, že vás táto chyba neodradí od ďalšieho nákupu.

ďakujeme za objednávku
    q-parts.sk

Neviem či som mal smolu alebo čo sa stalo ale zásielka stále nedorazila kuriérske služba ju ma v depe - kontaktoval som ju cez kuriera s chabim vyjadrením že nesedí mu nejaký kód ale mohol ma aspoň informovať - inak často kupujem v obchode a som spokojný toto som prvý krát si dal doručiť tovar a sklamanie ľutujem že som si neprevzal tovar osobne.

• Nemôžem hodnotiť, keď nič neprišlo aj som písala a nič.

• Pedavaju nepouzitelny tovar
    • Nevratili mi peniaze

Objednal som od nich snimac stavu akumulatoru s bluetooth pre ktory uz neexistuje mobilna appka, tym padom je to nepouzitelny. Tovar som musel vratit na svoje naklady aj ked chybu robili oni... tovar som vratil 1. decembra, peniaze ani dobropis som dodnes nedostal (22.12)

Dobrý deň.

Tovar ktorý ste nám vrátili sme spracovali ako reklamáciu. Na vybavenie reklamácie je lehota, ktorú na 100% dodržíme, vrátime aj prepravné náklady, ktoré ste mali fakturované. Skutočnosť, že výrobca ukončil distribúciu aplikácie ku objednanému zariadeniu sme naozaj nevedeli, táto informácia dodnes nie je uvedená ani u výrobcu zariadenia.

Prajeme vám pekné sviatky .
    q-parts

• Tovar ani po dvoch týždnoch nedorazil,nikto ma nekontaktoval prečo.Neodporúčam

Dobrý deň.

Ospravedlňujeme sa za meškanie vašej objednávky, akciový tovar, ktorý ste objednali je do dnešného dňa
    uviaznutý niekde v depách 123kuriér, na náš sklad nedorazil ani kus.
    Budeme vás kontaktovať, ospravedlňujeme sa za komplikácie.

q-parts

Nedostal som to čo som objednal

Dobrý deň.

Napriek intenzívnej snahe sa s vami spojiť a vyriešiť problém s objednávkou sa
    nám to nepodarilo. Vždy sme pripravení vyriešiť problémy, vo vašom prípade sa
    nám napriek veľkému úsiliu nepodarilo zistiť v čom presne je problém. Pri spätnej kontrole
    vašej objednávky sme nenašli žiadnu chybu, objednaný tovar bol doručený načas a keďže sa jednalo
    iba o jeden kus tovaru v balíku, nevieme sa dopátrať čo sme to vlastne nedodali.
    Prosím kontaktujte nás, dajte nám šancu napraviť chybu.
    CEO

• tovar som objednal 6 .11.23 do dnes som ho nedostal č. obj.47210 dne s mi 123kurier napisal že mi to donesie 14-17hod,neprišiel a napisal že som nedostupny čo nie je pravda poobede mi poveda že pride za hodinu a neprisiel a čo [email protected] Kralikova

Dobrý deň.

Evidujeme problémy s doručovaním prostredníctvom 123kuriér.
    Spravíme všetko čo je v našich silách, aby ste svoju zásielku dostali čo najskôr.

Andrej Scholtz

• absolutne nekomunikuju a neodpovedaju na moj e-mail.

pisu tovar skladom--a ja cakam vyse tyzdna na obycajne zadne stierace-uz nikdy viac-nic od nich.

Dobrý deň.

Ospravedlňujem sa za meškanie vašej objednávky. Mrzí ma, že na svoj tovar čakáte dlhšie, ako je u nás obvyklé.
    Viac ako 98% objednávok zo 40000 za uplynulý rok bolo odoslaných ku zákazníkom nasledujúci pracovný deň po objednávke. Vo vašom prípade prišlo ku zdržaniu dodávky ku nám o 48hodín . Tovar je vyexpedovaný a bude doručený nasledujúci pracovný deň.

Ako ospravedlnenie vám posielame malý darček a dúfam, že sa na nás obrátite aj nabudúce.
    ďakujeme za objednávku.

• rýchlosť dodania
    • tovar je nefunkčný - lampáš na prilbu ani neblikol nie ,to ešte svietil - posielam ho nazad - snáď sa tu nedejú takéto zásielky častejšie A JA MáM LEN SMOLU ...

Dobrý deň.

Nefunkčný tovar nám pošlite naspäť, obratom vám pošleme druhý kus, ktorý
    najprv rozbalíme a otestujeme.

Ospravedlňujme sa za komplikácie.

Andrej Scholtz

Tovar objednaný a zaplatený 28.06. nie je doručený ešte ani 10.07.

Dobrý deň.

Naozaj výnimočne sa stane, že odoslaný tovar nie je doručený načas a na správne miesto. Vo vašom prípade je zásielka stratená prepravnou spoločnosťou.
    Negatívnymi recenziami sa vždy intenzívne zaoberáme a hľadáme riešenia aby sme predišli zopakovaniu rovnakej chyby.
    V prípade vašej objednávky sú podobné udalosti žiaľ úplne mimo náš dosah.
    Ospravedlňujem sa za meškajúcu objednávku a dúfam, že vás táto komplikácia neodradí a zachováte nám vašu priazeň.

ďakujeme za objednávku
    CEO

• Po tyzdni od objednavky sa obchod stale neozval so stavom objednavky. Pritom objednany tovar mal byt pocas objednavania skladom.

Dobrý deň.

V administrácii vidíme odoslanú notifikáciu o pripravenom tovare na odber nasledujúci deň po objednaní tovaru, t.j.
    22.03. Nestáva sa to často, ale notifikačný mail mohol odfiltrovať poštový server do spamu.
    Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
    Tovar je pripravený na vyzdvihnutie aj s malou pozornosťou pre vás.

Q-parts

V stredu mi bolo osobne/tel. slubene ze tovar budem mat v piatok. V piatok som volal ze tovar neodoslali lebo je treba platit 2 x postovne (v stredu nebolo treba). Nikto sa neunuval mi dat vediet.Meral som cestu do BA aby som bol cez vikend mobilny. Stacilo zavolat, dat vediet mailom a ospravedlnit sa. Nic z toho sa nestalo. Kupoval sa cez Q-parts z dovodu ceny a perfektnych recenzii. Na buduce budem objednavat lokalne.

Dobrý deň.

Prešiel som si priebeh vašej objednávky, a neostáva iba sa ospravedlniť za komplikácie.
    Aj my robíme chyby.
    Posielame vám malý darček a dúfam, že vás táto skúsenosť neodradí od ďalšieho nákupu.

Ospravedlňujem sa za komplikácie a ďakujem za objednávku

q-parts

• Čakáme už týždeň na jednu batériu !!!

Dobry den.

Objednavka bola vytvorená 22.09. na osobný odber.
    23.09. sme cez SMS bránu odosielali notifikáciu o tom, že tovar je pripravený na vyzdvihnutie.
    Kde sme pochybili ?

Podvodnici.

Dobrý deň.

Takéto tvrdé hodnotenie potrebuje dôkladné vysvetlenie.
    Náš e-shop "vďaka" nedokonalému spracovaniu dát od výrobcov dielov
    nepriradil ku objednanému repasovanému náhradnému dielu (čerpadlo servoriadenia) tzv. vratný diel. Je to kaucia za starý nefunkčný diel. Vratný diel sa po doručení od zákazníka ku nám a jeho následnom posúdení výrobcom o jeho vhodnosti na generálnu opravu (repas) v plnej výške dobropisuje , t.j. všetky prostriedky vraciame naspäť. V tomto prípade, sme žiaľ urobili chybu a zákazníka sme o chýbajúcej informácii v e-shope neinformovali, za čo sme sa mu telefonicky ospravedlnili a navrhli obvyklé riešenie, vrátenie starého dielu na naše náklady a okamžitú refundáciu nákladov.
    Hodnotenie "podvodníci" nie je na mieste, nikdy nebolo našim zámerom akékoľvek neférové jednanie.
    V ďalšej verzii e-shopu, ktorý je už vo finálnej fáze, sú tieto chyby vyriešené.

konateľ

• Neskoro reagovali na moju objednávku.

Objednávku som urobil v sobotu a obchod sa mi ozval v stredu, že nemôže dodať olej za takú cenu akú uvádzal na stránkach Heuréka. Keby sa ozvali v pondelok tak to beriem ako férové, ale čakať 3 pracovné dni je veľa. Iné obchody za ten čas dodajú tovar 2 x.

Dobrý deň.

Ospravedlňujem sa za nevybavenú objednávku. Chyba vznikla pri párovaní našich produktov na Heureku, pri produkte
    bola uvedená cena, ktorá nezodpovedala realite. Veľmi ma mrzí, že sme vašu objednávku nemohli vybaviť k spokojnosti a
    dúfam, že sa napriek tejto skúsenosti na nás v budúcnosti obrátite znovu .

konateľ

Nebol mi doručený kompletný tovar ako bol objednaný. Napísal som aj reklamáciu žiaľ odpoveď nebola žiadna.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
    Váš mail o nekompletnej objednávke sme mali v SPAME. Chýbajúci tovar vám hneď odosielame.
    Ďakujeme za pochopenie .

• neviem

tvrdili že obal poškodil kurier a nebola to pravda ,potrebovali sa zbaviť tovaru tak ho poslali

Dobrý deň.

Mrzí ma, že ku vám dorazil tovar s poškodeným obalom.
    Ponúkli sme vám pri riešení tejto reklamácie bezplatnú výmenu, radi to doriešime takto.
    Ospravedlňujem sa a dúfam, že nám zachováte priazeň aj naďalej.

konateľ

Objednaný tovar mal podľa OE čísla sedieť,ešte ma pracovník utvrdzoval,že na 99% to bude pasovať,ja som ich upozorňoval,že tovar podľa foto nebude pasovať,čo sa pri dodaní aj potvrdilo.Peniaze za vrátený tovar som obdržal po vyše 3 týždňoch,čo je neskutočne dlhá doba!

Dobrý deň.
    Celý priebeh vašej objednávky som si preštudoval a neostáva iba sa vám ospravedlniť.
    Každý deň pracujem ja a aj celý tím obchodného oddelenia tak, aby sa chyby a omyly nestávali, žiaľ vo vašom prípade sa nám to nepodarilo.
    Dúfam, že vás to neodradí a zachováte nám priazeň aj naďalej.