• Najdete tu to co inde nie.

Super

• Široký výber sortimentu, ľudský prístup v komunikácii so zákazníkom, ochota odporučiť podľa tréningového programu správne suplementy

• darcek ten potesi,komunikacia,ochota,cena

Tento obchod je fakt na velmi dobrej urovni na slovensku fakt krasny pristup,bonusi,a cena som velmi rad a budem kupovat stale u vas Z pozdravom Miron

• Osobný odber v ba. Osobný prístup.

Vždy spokojnosť.

• Pre mna najvacsou vyhodou je, ze ponuka tovar, ktory som v inom slovenskom e-shope nenasiel (Protein Bites Novo 40g)
    • Nenazval by som to slabinou, ale bol by som rad ak by mali viac prichuti z tohto vyrobku (Protein Bites Novo 40g) napr- Southern BBC Chicken a dalsie

S nakupom som bol spokojny, tovar dosielpekne zabaleny a poskodeny, jedinym minusom bol kurier ktory bol trosku neprijemny ale to nie je chyba obchodu.

• tovar objednany a vyzdvihnuty v priebehu par hodin
    • nevsimol som si ziadne

najlepsia cena za tovar, ktory som hladal. Na tel. zavolanie bolo dohodnute vyzdvihnutie v priebehu par hodin. Urcite odporucam

Komunikácia super, dokonca zavolali sami ze uz je tovar pripravený, nie je co vytknúť

• Tovar ktory nie je na sklade nebol oznaceny, napr.: vypredane

Reakcia obchodu Pronut.sk

Od 1.10.2017 prešiel obchod pod iného správcu. Dane chyby sa už nebudú opakovať. Za problémy, ktoré vznikli ešte za minulého správcu sa Vám ospravedlňujeme.

• Dobra cena, rychle dodanie.
    • Ziadne.

Super obchod, odporucam!!

• dobrú cenu v porovnaní s konkurenciou

kvalitné arašidové maslo z českej produkcie

• Rýchlosť
    • Kvalita
    • Serióznosť

Výborný obchod, odporúčam.

supeer :)

• Pre mna je vyhoda ze to mam po ceste do prace :)
    • Ziadne ma nenapadaju.

• dobrá komunikácia a informácie o tovare

• lepsie ceny
    • Pri osobnom odbere je ich tazko najst pretoze z vonku nic nepoukazuje na to kde sidlia

Rychle vybavenie objednavky a po vybaveni nie len ze poslu email ale aj osobne zavolaju ze je to pripravene.

• prehľadnosť, ochota poradiť

odporúčam