Tovar mi nebol doruceny. Obchod mi neposlal ziaden email ohladom toho preco mi nebol tovar doruceny nic.

• Tovar nedorazil, ani žiadne vysvetlenie, prečo a či ho vôbec môžem očakávať.

Otrasný prístup.. Týždeň som čakal na tovar.. Až ma prešla trpezlivosť a zavolal som na číslo na ich webovej stránke kde mi istý pán povedal, že prezistí a dá mi vedieť čo je s mojou objednávkou. Samozrejme, že nikto nič tak som volal znova a dozvedel sa, že môj tovar nemajú skladom.. Ak by som sa neozval doteraz by som naň zrejme čakal.. Nikdy viac

• objednal som si tovar a neprislo ziadne cislo kde poslat peniaze
    • napisal som mail doteraz mi nik neodpisal
    • komunikacia nulova..sposob platby bud dobierka alebo bankovy prevod? tak ked dam bankovy prevod cakam aj cislo uctu
    • nula bodov tomuto “eshopu” nic by som od nich nekupil a neverim ze to niesu odrbaváči

Obchod neodporúčam. Objednal som si 2x produkt, na stránke písalo skladom inak by som neobjednával. Po piatich dňoch som volal na daný eshop, kde mi pán povedal, že majú skladom len 1ks, tak som čakal ďalej. Po cca 7 dňoch som volal zase, ešte stále ho nemali na sklade aj druhý kus. Objednaný z fitplus doručený na druhý deň. Ďakujem nikdy viac.

• Tri tyzdne cakam na tovar uz ho udajne 2x expredovali a stale nedorazil
    • tovar bol skladom a nedodany

Vyskytol sa síce technicky problém pri objednávke,ale ihneď ma kontaktovali telefonicky,dohodli sme sa a nepredlzovali zbytocnou mailovou komunikáciou a dodali co najskôr,co ocenujem

• prehladnost
    • komunikacia
    • rychlost dodania

• Žiadna komunikácia ani odpovede na mail či telefonáty. Po mesiaci nič neprišlo a ani nepríde. Všetky produkty skladom reálne ani jeden. Absolútne zbytočný online shop.
    • Komunikácia
    • Podvod
    • Nereálne veci na predaj
    • Zavádzanie zákznika
    • Výhovorky o meškaní dovaru atď

• Ziadna komunikacia zo strany pronut.mesiac cakam na tovar ani jeden email som nedostal ci ten tovar maju alebo nie .

Po zaplatení faktúry prevodom, ani po 10 kal.dňoch žiadna odozva, nie že tovar!

• Rýchle dodanie tovaru.
    • Super zabalené.

• Žiadnu som nenašiel
    • Komunikacia zo strany obchodu: "ani obraz ani zvuk"

10 dní od objednávky s osobným odberom sa predajca neunúval ani začať nejakú komunikáciu, alebo odpovedať na dotaz ohladne tovaru

super, odporúčam

Mala som u nich objednaný tovar, ktorý mali na stránke uvedený, že ho majú na sklade, po týždni mi napísali mail, že sa nedodáva na Slovensko. Objednala som si cez inú stránku a tovar mi bol doručený.
    Záhada !!!

• Produkty ktoré inde nenájdeš tu určite
    • Neodporúčam
    • Dlhé čakanie za dodaním tovaru

Doručenie skoro ako z ebayu.Dorucenie má byť do 2 pracovných dní a ubehol týždeň a objednaný produkt ešte vôbec nedošiel . Predajcovi som sa pýtal čo a ako a ani odpísať ani zavolať . Akože palec dole , sory môj názor

Reakcia obchodu Pronut.sk

Dobrý deň, pán Lebeda,
    Ospravedlňujem sa Vám za vniknute problémy ale ako som písal do mailu, bol som dlhodobo PN a potom som potreboval odcestovať do zahraničia, kde nebolo možne komunikovať s dostatočným predstihom. Mrzí nás to, že ste s našimi službami neboli spokojný ale ako som písal, môžete sa ozvať a budeme sa vám snažiť kompenzovať vzniknuté problémy.

S pozdravom,

Pronut.sk

• obchod a ludia v ňom sú snaživí a max.ústretoví

Ak niečo z obchodu Pronut chcete vždy sa Vám obchod snaží vyhovieť a uspokojiť Vaše požiadavky a potreby.Obchod odporúčam .Václav Gallík.