• Tovar v e-shope podla stránky maju na skladneny ale skutočnosť je ina. Ponukali mi náhrady.

Reakcia obchodu Pronut.sk

Od 1.10.2017 prešiel obchod pod iného správcu. Dane chyby sa už nebudú opakovať. Za problémy, ktoré vznikli ešte za minulého správcu sa Vám ospravedlňujeme.

• V ponuke majú tovar s popisom "Na sklade" a v skutočnosti tomu tak nie je.

Doručenie tovaru trvalo 22 dní. Objednávku som zrušiť nechcel nakoľko daný tovar už nieje veľmi v ponuke a predajca mi sľúbil, že daný tovar zoženie alebo mi ponúkne náhradu. Po dlhšom čase a nejakej emailovej komunikácií mi prišla správa, že tovar odosielajú. Trošku ma zaskočilo, že kuriér chcel po mne peniaze, aj keď som za tovar zaplatil vopred. Našťastie tento problém sa po telefonáte s predávajúcim vyriešil. A čo sa týka priamo tovaru, tak sa obávam, že som nedostal to čo som si objednal. Weider dáva vždy ochrannú fóliu na viečko a tá chýbala. Rovnako v balení nebola ani odmerka. Tento produkt som už v minulosti mal, takže po ochutnaní som zistil, že tento produkt mal inú chuť a aj inú penu. Takže, aby som to zhrnul. Ja už neplánujem niečo kupovať od spomínaného predajcu. Nemienim skúmať či bola chyba priamo u predajcu alebo jeho dodávateľa. Reklamácia je zbytočná nakoľko som tovar otvoril. Ale beztak by som nevedel dokázať svoje podozrenie. No nič za chyby sa platí, v mojom prípade 62,80€. Ešteže, že som dostal dobrú proteínovu tyčinku ako darček, aspoň niečo pozitívne :-)

• Dobrý obchod
    • Neviem

Som spokojný

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

nakupujem vacsinou tu

• Osobny pristup

Velka ochota a ustretovost

• Ustretovost k zakaznikom, vyborna komunikacia, flexibilita, rychle dodanie, dobre ceny, spolahlivost.
    • Nedostatky som nepostrehla.

Vyborny, spolahlivy internetovy obchod.

• Najdete tu to co inde nie.

Super

• Široký výber sortimentu, ľudský prístup v komunikácii so zákazníkom, ochota odporučiť podľa tréningového programu správne suplementy

• darcek ten potesi,komunikacia,ochota,cena

Tento obchod je fakt na velmi dobrej urovni na slovensku fakt krasny pristup,bonusi,a cena som velmi rad a budem kupovat stale u vas Z pozdravom Miron

• Osobný odber v ba. Osobný prístup.

Vždy spokojnosť.

• Pre mna najvacsou vyhodou je, ze ponuka tovar, ktory som v inom slovenskom e-shope nenasiel (Protein Bites Novo 40g)
    • Nenazval by som to slabinou, ale bol by som rad ak by mali viac prichuti z tohto vyrobku (Protein Bites Novo 40g) napr- Southern BBC Chicken a dalsie

S nakupom som bol spokojny, tovar dosielpekne zabaleny a poskodeny, jedinym minusom bol kurier ktory bol trosku neprijemny ale to nie je chyba obchodu.

• tovar objednany a vyzdvihnuty v priebehu par hodin
    • nevsimol som si ziadne

najlepsia cena za tovar, ktory som hladal. Na tel. zavolanie bolo dohodnute vyzdvihnutie v priebehu par hodin. Urcite odporucam

Komunikácia super, dokonca zavolali sami ze uz je tovar pripravený, nie je co vytknúť

• Tovar ktory nie je na sklade nebol oznaceny, napr.: vypredane

Reakcia obchodu Pronut.sk

• Dobra cena, rychle dodanie.
    • Ziadne.

Super obchod, odporucam!!

• dobrú cenu v porovnaní s konkurenciou