• Na stranke maju napisane, ze tovar je na sklade, po 2 tyzdnoch nemam tovar, nikto sa neohlasil

Reakcia obchodu Pronut.sk

Od 1.10.2017 prešiel obchod pod iného správcu. Dane chyby sa už nebudú opakovať. Za problémy, ktoré vznikli ešte za minulého správcu sa Vám ospravedlňujeme.

• tovar prišiel nepoškodený
    • správne číslo aj druh tovaru
    • doba dodania, uvádzaná bola dva dní avšak dodanie trvalo týždeň

• Veľmi rýchle dodanie
    • Veľmi dobrý prístup

• Prehladnost

Ja som spokojny

• Neviem posudit
    • Neviem

Nemam

• osobny odber od 8:00 do 18:00
    • nema skalnu predajnu, ale odberne miesto
  • Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

Určiťe jasne stranky , prial by som ešte dáky zľavový kupon v buducnu :D

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Doteraz mi nevrátili peniaze. (už je po termíne, ktorý deklarovali - do 7 dní od zrušenia objednávky)

Neodporúčam platiť za tovar predom. Taktiež popis k tovaru "skladom" by som bral s rezervou.

Spokojnosť

• Zlava.

Objednal som Aone Nutrition Hi-Ten Protein 3000g a Aone Nutrition Whey Pro Anabol 3000g čokoládový. O pár dní ma informovali, že Whey nemajú, či by som nechcel za tú istú cenu ako Whey a Hi-Ten spolu (Whey je drahší) dve Hi-Ten. Povedal som, dobre. Potom odišlo pár dní, dostal som dve Hi-Ten, ale len jeden bol čokoládový, druhý bol mix. Ja som si objednal čokoládový kvôli tomu, lebo ne mám rád iný chuť. Nie som spokojný s obchodom, lebo pre mňa 60 euro nie sú drobné peniaze, za tie peniaze očakávam to čo som objednal. Som sklamaný.

Reakcia obchodu Pronut.sk

• Tovar v e-shope podla stránky maju na skladneny ale skutočnosť je ina. Ponukali mi náhrady.

Reakcia obchodu Pronut.sk

• V ponuke majú tovar s popisom "Na sklade" a v skutočnosti tomu tak nie je.

Doručenie tovaru trvalo 22 dní. Objednávku som zrušiť nechcel nakoľko daný tovar už nieje veľmi v ponuke a predajca mi sľúbil, že daný tovar zoženie alebo mi ponúkne náhradu. Po dlhšom čase a nejakej emailovej komunikácií mi prišla správa, že tovar odosielajú. Trošku ma zaskočilo, že kuriér chcel po mne peniaze, aj keď som za tovar zaplatil vopred. Našťastie tento problém sa po telefonáte s predávajúcim vyriešil. A čo sa týka priamo tovaru, tak sa obávam, že som nedostal to čo som si objednal. Weider dáva vždy ochrannú fóliu na viečko a tá chýbala. Rovnako v balení nebola ani odmerka. Tento produkt som už v minulosti mal, takže po ochutnaní som zistil, že tento produkt mal inú chuť a aj inú penu. Takže, aby som to zhrnul. Ja už neplánujem niečo kupovať od spomínaného predajcu. Nemienim skúmať či bola chyba priamo u predajcu alebo jeho dodávateľa. Reklamácia je zbytočná nakoľko som tovar otvoril. Ale beztak by som nevedel dokázať svoje podozrenie. No nič za chyby sa platí, v mojom prípade 62,80€. Ešteže, že som dostal dobrú proteínovu tyčinku ako darček, aspoň niečo pozitívne :-)

• Dobrý obchod
    • Neviem

Som spokojný

nakupujem vacsinou tu

• Osobny pristup

Velka ochota a ustretovost

• Ustretovost k zakaznikom, vyborna komunikacia, flexibilita, rychle dodanie, dobre ceny, spolahlivost.
    • Nedostatky som nepostrehla.

Vyborny, spolahlivy internetovy obchod.