Tovar bol doručený rýchlo a bez poškodenia. Krabica je neporušená a tovar je úhľadne zabalený

• Dobré ceny, rýchle dodanie objednaného tovaru

Som spokojná s podložkou na masáž chodidiel.

• objednavka mi prisla hned na druhy den

• Síce písali, že tovar mi doručia týždeň od objednania, ale na druhý deň už bol bike doma :)
  • Zásielka prevzatá, bez Návodu na obsluhu v Slovenčine. Nechce mi to jazdiť. Pošlite mi návod v Slovenčine, aby som to mohol sprevádzkovať.

Reakcia obchodu progress-muscle.sk

Dobrý deň
    Mrzí nás to, ale manuál zasielame stále naším zákazníkom v elektronickej podobe a taktiež manuál na obsluhu nájdete aj na karte produktu ktorý ste si objednali.
    Poprosíme Vás skontrolovať aj spam. Posielame Vám ho znova na Váš email.

Prajeme pekný deň

• dodanie do 24 hodín

Rýchle dodanie

• Tovar mi prišiel rýchlo a to je super

• Rýchle dodanie dobrá komunikácia s obchodnom objednávka prišla v poriadku

• Rýchlosť

V štvrtok som objednal, v piatok bol bicykel doma. Ešte mi stihli aj zavolať, že ho posielajú. Max. spokojnosť.

RYCHLE VYBAVENIE DOPORUCUJEM

Rýchlo vybavené a dodané.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Nevidím žiadne nevyhody

Obchod odporucam, vsetko prebehlo ma jednickou s *

• Velky vyber a lacne ceny

• produkt nebol viditelne poškodený
    • rýchle doručenie
    • krabica produktu bola celá doobíjaná, poškriabaná a mala v sebe diery (ako keby sa s tým niekto hral)
    • manuál bol pokrčený
    • nabíjačka bola polovične rozbalená

Reakcia obchodu progress-muscle.sk

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu, no sme trošku prekvapení a sklamaní, nakoľko ste si od nás objednali najobľubenejši model kolobežky a to Kugoo kirin G2 max dna 14.10.2023. Používali ste kolobezku viac ako mesiac a potom ste sa rozhodli nám ju vrátít aj napriek tomu, že kolobežka nemala žiadnu vadu ani poruchu a bola plne funkčná. Na základe týchto skutočností sme Vám vrátenie tovaru v 14 dňovej lehote neuznali nakoľko kolobežka nebola poškodena a bola plne funkčná a taktiež Vám už aj v tom čase ubehla lehota 14 dní na vrátenie bez uvedenia dôvodu. Kolobežku ste si vyzdvihli a tak ste nám napísali recenziu 8.12.2023 čo sú skoro 2 mesiace od zakúpenia a máme za to, že ste takúto recenziu napísali kvôli tomu, že sme Vám vrátenie tovaru v 14 dnovej lehote ktora dávno uplynula zamietli.
    Ale aj napriek tomu sme vďační za túto recenziu aby sme mohli naďalej skvalitňovať naše služby a získavali nové skúsenosti.

Prajeme pekný a úspešný deň

• Super predajca,všetko bolo tak, ako sme sa dohodli.

V nedeľu sme si tovar objednali a utorok sme ho mali doma. Tovar prišiel v nepoškodený a funkční, takže spokojnosť.