• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Objednala som a zaplatila 2kusy tovaru,poslali mi 1kus!!!!!

Reakcia obchodu Profimodel.cz

chybějící kus byl obratem doposlán. Předpokládám, že je vše ok

• Nedvihaju telefon
    • Neodpisuju na e-mail
    • Dlha dodacia doba , Obchod nekomunikuje, ziadne info o stave objednavku

Reakcia obchodu Profimodel.cz

Omlouváme se, bohužel, jsme měli na Vánoce opravdu moc poptávek. Odešel klíčový zaměstnanec na komunikaci. Nevěděli jsme, kde nám hlava stojí. Jen jsme se snažili vše včas odeslat, i když naši dodavatelé občas, také nestíhali. Na další Vánoční sezónu budeme jistě lépe připraveni.

• Prakticky 0 komunikacia

Viac ako mesiac po objednavke mi odpovedali len na jednu spravu a to ze nevedia kedy bude dodany.
    Rozhodne im neplatte dopredu

• skvela cena prepravy, lepsia ako z SK
    • "maju" tovar traxxas ktory inde nie
    • zavadzajuce info na strankach o dostupnosti
    • doslovne klamu aj po objednani tovaru

Tovar dorazil, ale odporucat ich nemozem. Podobne ako rcsvet.sk atd, aj tuto ponukaju tovar (mozno len znacka traxxas) ktory akoze maju skladom a predpokladaju dorucenie do nejakeho dna. Ja viem ze traxxas diely su komplikovanejsie, a cakal som zdrzanie. ALE tvarili sa ze vsetko maju, a hlavne! je nepripustne, ze obchod poslal mail, ze tovar odoslany, a ked po 2 dnoch nicoho napisem co sa deje, tak mi napisu ze cakaju tovar od dodavatela!! To znamena ze tovar nemali a este nehanebne klamali ze tovar odoslali. Čestnost uz neexistuje, stacilo ma informovat vopred a neklamat, vsetko by sa dalo akceptovat.
    Dalsich zopar dni trvali zdrzania kedy mi tvrdili ze tovar odoslany atd, od prepravcu som nedostal nic, co mi bolo podozrive (packeta posiela mail vzdy) A veru aj pri doruceni bordel! Vola mi kurier PPL!, ze ide dorucit balik, cuduj sa svete na adresu z-boxu ktory som si vybral pri nakupe(takze zas bordel). Vraj ma obchod o tom informoval, ale dany mail som nedostal, (hlavne ze sme si vymenili X mailov, nikdy nenapisali nic podstatneho) az po vsetkom mail, ze tovar odoslany so sledovanim PPL (to uz som tovar mal doma!) Ziadna otazka ako si prajem pokracovat atd, seriozny obchod zvykne volat.. No, takze cista katastrofa.

• na prvý pohľad lepsia cena
    • objednáš 3 veci, príde jedna, samozrejme za cenu troch

Celé zlé, objednám lietadlo s dvomi náhradnými batériami, no príde iba lietadlo, ale dobierka v plnej výške. Komunikácia 0 bodov….

Dobrý dem,

Rád bych situaci prošetřil a zjistil co a jak.
    Prosím o info, na jaký email jste reklamaci zásilky psal ?
    Prosím o kód produktů, který Vám chybí a potřebujete je doposlat.

Předem moc děkuji a omlouvám se.
    Domanský

• Prišiel mi síce potvrdzujúci mail o prijatí objednávky, ale tým to haslo. Žiadna reakcia obchodu, žiadny tovar, jednoducho, nič sa nedeje. Snažil som sa dovolať, ale z počítačom sa baviť nechcem, všetci operátori boli dva dni obsadený. Preto ma náramne pobavil mail o spokojnosti zákazníka a z radosťou naň reagujem. Produkt som po týždni objednal inde.

• Obchod pošle dotazník spokojenosti ale na stránkách prodejce už 5 dnů svítí "Připraveno k odeslání" a Packeta čeká na dodání zboží

• Zásielka mi bude doručená o 5 dní neskôr, pričom som súrne potreboval objednávku mať do víkendu, keďže kvôli tomu som si to objednával. (na webe písalo doručenie na stredu, no dorazí mi až v pondelok, čo som dosť sklamaný.

• Neukazuje v akom sklade,obchode je tovar.

Objednal som nahradne diely z dovodu ze ukazovalo 2kusy na sklade,kedze ziadna reakcia o vyskladneni neprisla za dva dni tak som sa snaxil dovolat cely den az sa mi to podarilo kde mi bolo povedane ze bude doruceny za 14 dni.
    Bojim sa tu napisat pravdu lebo ako mam skusenosti tak obchod zablokuje ip adresu ako sa stalo uz u jedneho predajcu ked som navrhol aby lepsie balil lipo baterie ktore balil len do obalky.

Reakcia obchodu Profimodel.cz

zboží je skladem u našeho partnera. V košíku jde vidět, kdy zboží máte obdržet.
    Tyto obchodní praktiky, jako blokování i.p. apod. Opravdu nepoužíváme…
    Posílám ještě omluvu do mailu. Bohužel u tohoto zboží je dodání opravdu delší.

• Zohnal som tam to co som hladal.
    • Ziadna odpoved o stave objednavky a ani o je odoslani. Ani na mail neodpovedaju.
    • Po zavolani na ich cislo sa ozve len automat.

Obavam sa ze uz neuvidim ani tovar ani peniaze.

Tovar mal byť skladom a odoslaný nasledujúci deň po objednávke. Email o odoslaní mi došiel, tovar však nie... Informoval som sa v prepravnej spoločnosti, že tovar dosiaľ nedostali k preprave. Odvtedy prešlo osem dní a e-shop neodpovedá na e-mail

Obchod nereaguje na moju žiadosť o reklamáciu/vrátenie peňazí. Bojím sa, že to bol scam. Naozaj neodporúčam

Od momentu zaplatenia ziadne info o poslani zasielky, na email obchod nereaguje. Skoda, ze som necital ine recenzie, neobjednaval by som u nich.

V správe bolo napísané, že tovar príde do 27.3.
    Dnes je 31.3. a tovar neprišiel.
    Po napísaní asi na 4 emailové adresy mi konečne prišla odpoveď, že to ešte nemajú na sklade.

• Dlho sa čaká na tovar aj keď ho majú na sklade

• dorazilo mi niečo ine

• prístup k zahraničnému zakaznikovi slaby

Dobrý deň prajem
    Čo sa tyka rezacej podložky spokojnosť na 100%
    dodanie kurierom tiež časovo super
    no čo ma zarazilo, bolo že v krabici v ktorej mi bola zaslana ta podložka sa nachadzal aj odpad z vašho skladu či predajne
    zrejme ste si povedali, ide to do zahraničia, tak mu pribalime aj odpad, prazdne krabičky z inego tovaru, papierova trubica zrejme z nejakej folie
    prosím vas, odpad si nechavajte doma a neposielajte ho zakaznikom
    Ďakujem za tovar a prajem pekny deň

Na e-mail ovú reklamáciu neodpovedali.

Reakcia obchodu Profimodel.cz

Velice nás mrzí Vaše zkušenost ale i pro prohledání emailů všech kolegů jsme Vámi zaslaný email nenašli.

Budeme rádi pokud příště zkusíte jiný z našich komunikačních kanálů.

Přeji hezký den

Alexandra za tým Profimodel

Slabá komunikácia zo strany obchodu. Objednávka mi bola zrušená ešte čakám na vrátenie peňazí, dúfam ze sa ich dočkám.

Reakcia obchodu Profimodel.cz

Objednávku jsme zrušili z důvodu nedostatku zboží na skladě. O této skutečnosti jste byl informován emailem refundace Vašich peněžních prostředků byla zadána do 4 dní.

Přeji hezký den

Alexandra za tým Profimodel