obchod ako taký je O.K.

Celková spokojnosť s komunikáciou aj tovarom

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Veľmi ma teší, že ste celkovo spokojný s našou komunikáciou a tovarom! Ďakujeme za vašu spätnú väzbu a podporu. Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme s čímkoľvek, čo potrebujete.

Tím Profigaráž.sk

Dobré ceny, rýchla odozva, všetko OK.

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Toto je skvelé hodnotenie, vďaka za vašu spätnú väzbu! Teší nás, že ste boli spokojný s cenami a našou rýchlosťou a že všetko prebehlo v poriadku. Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám pomohli.

Tím Profigaráž.sk

• rychle dodanie, bez akehokolvek problemu.

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Skvelé! Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá, a sme radi, že ste s našimi službami naprosto spokojný. Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo ak potrebujete pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme s čímkoľvek, čo potrebujete.

rýchle dodanie

Vážený zákazník,

Rýchle dodanie môže naozaj urobiť rozdiel pri nakupovaní online. Ak budete mať v budúcnosti ďalšie objednávky alebo akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Rádi vám pomôžeme!

Som veľmi spokojný.

Vážený zákazník,

To je skvelé! Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky alebo ak potrebujete pomoc, neváhajte ma kontaktovať. Rád vám pomôžem s čímkoľvek, čo potrebujete.

YouTube SLOVENSKO ZHORA

Vážený zákazník,

Ďakujeme Vám za Vašu skvelú spätnú väzbu!

Tím Profigaráž.sk

• Doručené v deň objednania !!

Vážený zákazník,

Ďakujeme Vám za Vašu skvelú spätnú väzbu!

Sme nadšení, že sme boli schopní doručiť Vašu objednávku v deň jej zadaní. Vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou a sme radi, že sme boli schopní poskytnúť Vám rýchlu a efektívnu službu.

Tím Profigaráž.sk

internetovy obchod so slusnym vyberom a dobrym cenovym nastavenim ...

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za Vašu pochvalu.

Je pre nás veľkou radosťou počuť, že ste boli spokojný s naším internetovým obchodom, najmä s naším vyberom produktov a cenovou politikou. Sme hrdí na to, že sme boli schopní poskytnúť Vám službu, ktorá splnila Vaše očakávania.

Ak by ste mali v budúcnosti akékoľvek otázky alebo potrebovali ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Budeme sa snažiť udržiavať našu kvalitu služieb na vysokej úrovni aj naďalej.

Ešte raz ďakujeme za Vašu podporu a dôveru v našu spoločnosť.

Tím Profigaráž.sk

Tovar nemali fyzicky, aj keď na stránke bolo, že ho majú. No tovar prišiel v priebehu pár dní, aj keď to nebolo na druhý deň. Obchod by som určite odporučil.

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za Vašu úprimnú spätnú väzbu.

Ľutujeme, že sme nemali požadovaný tovar fyzicky skladom, hoci bol dostupný na našej webovej stránke. Sme si vedomí, aké frustrujúce to môže byť pre zákazníka. Vaša trpezlivosť a pochopenie sú pre nás veľmi cenné.

Teší nás, že napriek tomu, že dodanie tovaru neprebehlo v očakávanom čase na druhý deň, ste boli spokojný s tým, že tovar prišiel v priebehu pár dní. Vaša ochota odporúčať nás ďalej je pre nás veľkým povzbudením.

Ak by ste mali v budúcnosti ďalšie otázky alebo potrebovali pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Budeme sa snažiť vždy poskytnúť Vám čo najlepšiu službu.

Ešte raz ďakujeme za Vašu dôveru a odporúčanie nášho obchodu.

Spokojnosť!

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za Vašu spokojnosť!

Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že sme boli schopní splniť Vaše očakávania.

Ak by ste mali v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Budeme radi, ak Vám môžeme pomôcť.

Ešte raz ďakujeme za Vašu podporu a dôveru v našu spoločnosť.

Tím Profigaráž.sk

Čakal som že bude doručený skôr. Objednal som nedeľu a bo doručený až piato po obede napriek tomu, že všetky objednené položky boli na sklade.

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za akékoľvek sklamanie, ktoré spôsobilo oneskorené doručenie vašej objednávky. Chápeme, že rýchle a spoľahlivé doručenie je pre vás dôležité, a sme ľúto, že sme tento termín nestihli.

Zistím, čo mohlo spôsobiť oneskorenie a urobím všetko pre to, aby sme sa v budúcnosti vyhli podobným situáciám. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a preto sa snažíme zlepšiť naše procesy doručenia.

Tím Profigaráž.sk

Kupoval som v obchode Profigaráž.sk- Redats Profesionálny nárazový kľúč - pneumatický 1" 5000NM P-350 zavolal som na predajňu a chcel som vedieť aký kompresor k tomuto produktu potrebujem ( s akými min. parametrami). Mal som vybraný jeden a pani predavačka ma upozornila na jeho nedostatky a odporučila mi iný. Čiže za mňa spokojnosť.

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za zdieľanie vašej skúsenosti s nákupom v obchode Profigaráž.sk. Veľmi si ceníme, že ste boli spokojný s pomocou, ktorú ste dostali od našej predavačky pri výbere kompresoru pre váš zakúpený pneumatický nárazový kľúč. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a teší nás, že sme vám mohli pomôcť vybrať vhodný produkt.

Promptne doručené

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Veľmi nás teší, že ste boli spokojný s promptným doručením vašej objednávky. Sme radi, že sme mohli vyhovieť vašim očakávaniam a priniesť vám tovar včas.

Tím Profigaráž.sk

Som spokojný z rýchlym doručením....

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za vašu spätnú väzbu! Je skvelé počuť, že ste boli spokojný s rýchlym doručením vašej objednávky. Vaša spokojnosť je pre nás kľúčová a teší nás, že sme mohli vyhovieť vašim očakávaniam.

Ak by ste mali v budúcnosti ďalšie otázky alebo potrebujete ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme.

Slušnosť korektnosť ochota komunikacie

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za vašu priaznivú spätnú väzbu! Je pre nás veľkým potešením vedieť, že ste ocenili našu slušnosť, korektnosť a ochotu komunikovať. Vaše slová nás veľmi tešia a sú pre nás povzbudením pokračovať v poskytovaní kvalitných služieb.

Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a preto sa vždy snažíme zabezpečiť, aby naša komunikácia bola ústretová a efektívna. Ak by ste mali v budúcnosti ďalšie otázky alebo ak budete potrebovať ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať.

rýchle vybavenie a rýchle dodaNIE ZA PRIAZNIVú CENU

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Veľmi nás teší, že ste boli spokojný s rýchlym vybavením vašej objednávky a rýchlym dodaním tovaru za priaznivú cenu. Vaša spokojnosť je pre nás najlepšou odmenou a motiváciou našej práce.

Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo ak budete potrebovať ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme.

Tím Profigaráž.sk

Na čas a v poriadku všetko ok.

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu! Veľmi si ceníme, že ste boli spokojný s vašou skúsenosťou nakupovania u nás a že všetko prebehlo v poriadku a včas.

Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá, a preto nás teší, že sme mohli vyhovieť vašim očakávaniam. Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo potrebujete ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať.

Ešte raz ďakujeme za vašu podporu a dôveru voči nám.

Tím Profigaráž.sk

Objednával som prvý krát. Tovar som dostal v poriadku.

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za vašu spätnú väzbu. Veľmi si ceníme, že ste si našli čas zdieľať svoju skúsenosť s nami. Teší nás, že ste boli spokojný s vašou prvou objednávkou a že ste tovar dostali v poriadku.

Ak by ste mali ďalšie otázky alebo potrebujete ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám pomohli a zabezpečili, aby vaše ďalšie skúsenosti s nami boli rovnako pozitívne.

Ešte raz ďakujeme za vašu podporu a dôveru voči nám.

Tím Profigaráž.sk

Pre invalidov by mohla byť aj zľava.

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za váš návrh. Uvedomujeme si dôležitosť poskytovania podpory a možností pre ľudí so zdravotným postihnutím. Vaša spätná väzba je pre nás cenná a budeme ju zvážiť pri plánovaní budúcich akcií a ponúkaní zliav.

Ak by ste mali ďalšie návrhy alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám pomohli a zabezpečili, aby sme lepšie vyhoveli vašim potrebám.