• Rýchla dodávka.

• Ok

Dobrý deň tovar mi bol doručený veľmi skoro o všetkom som bol informovaný majú veľkú ponuku co sa tika sortimentu odporúčam.

• Super rýchle dodanie aj cena

• Som spokojný ďakujem vám pekne

Objednávka bola vybavená a doručená rýchlo a kvalitne.Som nad mieru spokojný.Dakujem

Rýchla reakcia obchodu na objednávku.

Dobrá cena, rýchle dodanie... :-)

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu! Vaše slová o rýchlosti doručenia sú pre nás veľmi povzbudzujúce. Sme radi, že sme mohli splniť Vaše očakávania a že ste boli spokojní s našimi službami.

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Teší nás, že si vážite našu snahu a že sa tešíte na ďalšiu spoluprácu. Sme pripravení pokračovať v poskytovaní výborných služieb a kvalitných produktov.

• Bola som spokojná

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za krásne hodnotenie a pozitívne slová ohľadom našich služieb na e-shope Profigaraz.sk! Vaša spokojnosť je pre nás najvyšším cieľom, a sme nesmierne radi, že ste ocenili rýchle dodanie, ústretovosť nášho tímu a výbornú komunikáciu.

Tím Profigaraz.sk

Tovar prišiel pomerne dosť rýchle a v poriadku. Ďakujem

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za milé hodnotenie! Vaše slová o profesionálnom prístupe a promptnom jednaní nás veľmi potešili. Sme radi, že sme boli schopní Vám poskytnúť výborný zážitok s našimi službami.

Tím Profigaraz.sk

• rýchle vybavenie objednávky ,prijateľná cena.

odporúčam

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Naším cieľom je poskytovať vám kvalitné služby a produkty za férové ceny, a sme radi, že sme boli schopní spĺnať Vaše očakávania.

• Rychle vybavenie, slusne ceny
    • Ziadna

Professionally pristup, siroky sortiment

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za skvelé hodnotenie a za to, že ste si našli čas podeliť sa s Vašimi skúsenosťami. Teší nás, že ste boli spokojný s rýchlym vybavením a slušnými cenami našich produktov.

Tím Profigaraz.sk

Somm si myslel ze to budem moct pouzivat pri vcelareni prezeranie ramikov plod ale to ak nedas pozorovany predmet 5 cm od oci tak nevidis nic ja som si myslel ze tak cca 15cm a budem dobre vidiet ked zvacsenie je az 25x. neviem co mam s tim robit S pozdravom

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za poslanie spätných väzieb ohľadom nášho produktu. Ľutujeme, že zatiaľ nie ste s produktom spokojný.

Rozumieme Vašim obavám ohľadom vzdialenosti a viditeľnosti pri včelárení a prezeraní ramíkov plodu. Chápeme, že očakávania od zväčšenia a vzdialenosti môžu byť individuálne a radi by sme našli optimálne riešenie pre Vaše potreby.

Aby sme Vám mohli lepšie pomôcť, radi by sme vedeli viac informácií o Vašich konkrétnych potrebách a použití. Mohli by ste nám prosím poskytnúť ďalšie detaily, ako napríklad konkrétny typ včelárskej práce, na ktorú ste produkt plánovali použiť, a aké presne očakávania máte?

Naším cieľom je poskytnúť Vám najlepšiu možnú pomoc a riešenie, preto sa s nami neváhajte skontaktovať buď prostredníctvom e-mailu na [email protected] alebo telefonicky na našu zákaznícku linku.

Ďakujeme za Vašu trpezlivosť a spoluprácu.

Tím Profigaraz.sk

No rozmery boli trochu zmetujúce potreboval som 2mx1x hrúbka bola fajn len veľkosť trochu mala rozmer bol príkl.200x100x40 mmtak som myslel že tie mm sú len pre hrúbku takže nepoužitelný tovar

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za prípadné nejasnosti týkajúce sa rozmerov nášho produktu. Vaše pripomienky nám pomáhajú zlepšovať naše služby a produkty, a sme vďační za Vašu úprimnosť.

Chápeme, ak ste mali odlišné očakávania ohľadom veľkosti a hrúbky. Pre ďalšie nákupy odporúčame podrobnejšie zvážiť popis produktu, kde sa nachádzajú presné rozmery v jednotkách, ktoré zaručujú presné a jasné informácie.

Aby sme Vám mohli čo najlepšie pomôcť, radi by sme Vás povzbudili kontaktovať náš tím na [email protected] a poskytnúť viac detailov o Vašich potrebách a očakávaniach. Sme tu pre Vás a radi by sme našli riešenie, ktoré Vás uspokojí.

Ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

• Professionally pristup, promptne jednanie

Neviem o ziadnej

ryclost zodpovednost

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Sme hrdí na to, že môžeme spolupracovať s takýmto skvelým zákazníkom ako ste Vy. Ak by ste v budúcnosti mali akékoľvek ďalšie požiadavky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre Vás, aby sme Vám poskytli optimálny zážitok pri nákupe.

• Ústretovosť
    • Výborná komunikácia

• Rýchlosť

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu ohľadom rýchlosti našich služieb na e-shope BestEnt.sk. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a preto nám je potešením, že ste si všimli našu snahu o rýchle a efektívne poskytovanie služieb.

ok

Reakcia obchodu Profigaráž.sk

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a milé slová ohľadom nášho eshopu profigaraz.sk!