Tovar mi prišiel síce rychlo avšak úplne nevhodný. Pytala som sa, či je stavebný gel ktorý som si objednala vhodný na predĺženie na šablóny. Odpoved mi prišla že ano. Nebol. Tak som tovar vrátila, volala som na podporu tam mi bolo povedane že ked tovar poslem, peniaze mi budú pripísané do 2 dni na účet. Tovar som poslala, bol doručený preslo viac ako 2 dni a ja nemam ani peniaze ani tovar. Na maily neodpovedajú

Reakcia obchodu professionail.sk

Dobrý den, daný gél používa na predlženie stovky našich zákazníčiek. Vaša reklamácia bola vybavená do 14 dní, na maily odpovedáme
    postupne, zvykneme reklamácie vyriešiť aj skôr, ale kvôli dovolenkám nam to trvalo trošku dlhšie za čo sa ospravedlnujeme.
    Radi by sme vybavili reklamáciu aj všetko ostatné aj do dvoch minúť, ale nie je to možné, aj ked rozumieme, že je rýchla doba a každý chce všetko a hneď.

Tovar mi bol doručený ale nefunkčný...

Reakcia obchodu professionail.sk

Dobrý deň, mrzí nás daná situácia, všetky produkty skúšame pred poslaním. Niekedy sa proste v preprave stanú veci, ktoré nevieme ovplyvniť.
    Poprosíme ozvať sa na zákaznícky servis a tovar vám bezplatne vymeníme za nový. Je to jednoduchšie ako napísať recenziu, my to nemáme odkiaľ vedieť, kým sa neozvete.

• 3.12. Tovar zatiaľ nedorazil...

Reakcia obchodu professionail.sk

Dobrý den, viete nám napísať, alebo zavolať o akú objednávku sa jedná, neevidujem žiadnu nevybavenú.
    Ďakujeme

predajca neodpoveda na moje mejly, peniaze mi boli z uctu strhnute, ale tovar do dnes neodoslali. v bezny pracovny cas sa stale pusta iba zaznamnik. neodporucam predajcu

Reakcia obchodu professionail.sk

Dobrý deň, nevieme o čo presne ide, ale objednávka bola vybavená nasledujúci deň a aj email o odoslanej objednávke Vám odišiel, pozrite si prosím spam priečinok. Telefónu linku sme skontrolovali a normálne funguje. Keďže voláte zo zahraničného čísla ako sme si pozreli, odporúčame dať predvoľbu +421

Už 8 dní čakám na objednávku ,ktorú som si osobne mala vyzdvihnúť na vydajnom mieste . V informačnom maile bolo písané ,že keď môj tovar bude pripravený zavolajú mi . Nikto nevolá,na maily nikto nereaguje a dokonca sa im nejde dovolať ani cez žiadne číslo . Buď nedostupné číslo alebo cez infolinku nezdvíha žiadny operátor . S tovarom som bola predtým spokojná ,ale organizácia sklamala už druhýkrát .

Reakcia obchodu professionail.sk

Dobrý deň, objednávky na predajňu -osobný odber sú zvyčajne 99% doručené na druhý deň - za oneskorenie sa ospravedlňujeme, kolegyňa z predajne ktorá Vám mala volať zostala zo dňa na deň na chorej a hneď ako prišla vám volala a doriešila to s Vami. Za komplikácie sa ospravedlňujeme. Sú veci ktoré nevieme ovplyvniť

• rychle dodanie

nekvalitne produkty

Reakcia obchodu professionail.sk

Dobrý den, dakujeme za recenziu, pozreli sme si a objednávali ste Neonail simple gél laky, na ktoré máme veľmi dobré odozvy. Kľudne sa nám ozvite a pomôžem vám radami ako aplikovať daný gél lak. Jedná sa o špecifický tovar svetovej kvality,len to treba správne aplikovať.

• Tovar mal byť doručený dňa 23.12.2021. Nedošiel ani 29.12.2021 tak som zrušil objenávku

Reakcia obchodu professionail.sk

Dobrý deň, napriek tomu že zásielka bola spracovaná a odoslaná hodinu potom ako sme ju dostali, kuriérske služby skolabovali a doručovali balíky aj 5-10 dní a my sme s tým nevedeli nič spraviť. Mrzí nás to aj keď to nie je naša chyba.

• Na miesto 2 dni som čakala 10 dni a to pre nechtarku ktorá potrebuje pracovať nieje vôbec dobre

Reakcia obchodu professionail.sk

Dobrý deň, objednávku sme odoslali ten istý deň, ako ste ju odoslali, mala prísť ako vždy na druhý deň, bohužiaľ preťaženosť kuriérskych služieb v predvianočnom období môže spôsobiť aj takéto oneskorenie, za ktoré ale vôbec nemôžme.
    Mrzí nás to

• tovar po záruke

Objednala som si 3 poly gély z toho boli 2 gély po záručnej lehote 1 rok. Dátum bol veľmi šikovne zatretý čiernou fixou, ale na šaržu zabudli. Gély v UV lampe netvrdnú, nepoužiteľné. Tovar som reklamovala zatiaľ nikto neodpisuje

Reakcia obchodu professionail.sk

Dobrý deň, problém sme Vám vysvetlili a vznikol pri tlači nálepiek na tovar, kde sa neprepísala šarža a dátum. Tovar prišiel z výroby pred 4 mesiacmi a je v záruke ešte 20 mesiacov.
    Za chybu sa ospravedlňujeme. Odpísali sme Vám do hodinky ako ste nahlásili problém.

S pozdravom a pekný deň

• Eshop ako taký neodporúčam, človek sa tam nedotelefonuje. Tovar zaplatený a neviem zistiť v ako stave je objednávka, hlavne ze o spokojnosť sa zaujimate

Reakcia obchodu professionail.sk

Dobrý deň, nevieme presne čo myslíte, lebo denne nám vola veľa ľudí a vždy dvíhame a nevieme ani o jednej uhradenej objednávke ktorá nebola odoslaná. Mrzí nás veľmi táto recenzia a nespokojnosť. Prosím napíšte na na email [email protected] číslo objednávky a dáme to preveriť.

Tovar dorucený rýchlo, ale kvalita
    objednaného tovaru neuspokojivá,
    nepoužiteĺná.

Reakcia obchodu professionail.sk

Dobrý den, zakúpili ste si u nás orezávač kože za 3,59€ so žiletkami k tomu, ktorého sa predalo stovky kusov a doteraz s tým nebol ani jeden problém. Jedná sa o veľmi jednoduchý nástroj. V prípade že je nejak poškodený alebo ho neviete používať viete nám ho bez udania dôvodu vrátiť a my vám vrátime peniaze.

• Farby na stránke nezodpovedajú farbam v reále

Reakcia obchodu professionail.sk

Ďakujeme za recenziu, farba sa môže kúsok líšiť na základe typu a nastavenia monitora či displeja na mobile. Ku gélom aj gél lakom máme viacero fotiek priamo aj na nechtoch, alebo videá. Pošlite nám prosím o ktorý produkt sa konkrétne jedná aby sme si to ešte preverili.
    Tak isto môžete samozrejme daný produkt vrátiť

S pozdravom Team Professionail

• Tovar mi do dnesneho dna neprisiel pricom je zasielka vyplatena 18.3.
    • Neodpovedaju na email a nevratili mi peniaze

Reakcia obchodu professionail.sk

Dobrý deň, komunikáciu sme preverili. Mrží nás táto situácia ale mali ste zadaný zlý email preto ste nedostali žiadnu odpoveď.
    Balíček už bol odoslaný. Ospravedlňujeme sa za zdržanie, ktoré nastalo preťažením prepravcov a veľkým počtom objednávok.
    Bol Vám pribalený Darček :-)

Objednala som si laky claresa , ktoré vôbec nedržia na nechtoch - neodporúčam...mohla som tri rovno vyhodiť . A taktiež Neonail baza/top 2v1 no nedrží dobre ako báza a na povrchu sa zošúpal ihneď po vybratí spod LED lampy , po vyčistení CLEANEROM ...som sklamaná.
    Biely lak Claresa vyzerá na nechtoch ako bielitko.....

Reakcia obchodu professionail.sk

Dobrý deň, ďakujeme za podnet k daným výrobkom. Gél laky Claresa sme osobne testovali a neevidovali sme žiadny spomenutý problém.
    Poprosíme tovar poslať k nám naspať, uhradíme Vám všetko + poštovné a pozrieme sa nato.
    Je veľmi dôležité pri aplikácii výrobkov na nechty dodržať správny postup, bez ktorého žiadny výrobok nebude na nechtoch držať.
    Budeme radi keď sa ozvete, radi Vám poradíme ako nato.

Nedrží na nechtoch

Reakcia obchodu professionail.sk

Budeme radi keď sa ozvete, radi Vám poradíme ako nato.

Došla som do obchodu v NZ a bola tam staršia pani, nikdy nič nevie furt musí volať koleginy čo a ako má byť. Vo všetkom je pomalá, ja ju tam neodporúčam lebo ani nemá potuchy čo tam za výrobky predáva. Zostala som veľmi sklamaná a dokonca mám aj vernostný kartičku a ona už nahodila všetko a ukazujem jej a ona že jaaj ja už som vytlačila blok.. ako nevie. Kde má ťa predavačka rozum. A to sa mi nepáči že na predajni nie sú zľavy na výrobkoch vypísané

Reakcia obchodu professionail.sk

Dobrý den, mrzí nás Vaša skúsenost, staršia pani je len na záskok, kým sa kolegina čo tam pracuje nevráti z OČR - tej ktorej voláva :-) , takže o chvíľu tam bude robiť plno kvalifikovaná sila a všetko bude opať v poriadku ako predtým.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Zatial mi tovar mebol doruceny amemam ziadne info.

Reakcia obchodu professionail.sk

Dobrý den, objednávku sme nezaslali pretože nebola dodnes zaplatená pričom ste si zvolili spôsob platby cez kartu. Písali sme Vám email a ihned po úhrade vám zasielku pošleme.

Prešiel už týždeň a nevrátili mi peniaze ešte.

Reakcia obchodu professionail.sk

Dobrý den, peniaze vám hned vrátime ako obdžíme tovar naspať. poprosíme o trpezlivosť v tejto neľahkej situácii, zdržanie nastáva na strane doručovania a tak isto personálne sme momentálne obmedzený. Budeme radi keby ste nám do budúcna ak sa niečo rieši zavolali na našu infolinku alebo napísali na náš email [email protected] a určite všetko vyriešime k spokojnosti.

Team Professionail

• Gel laky maju reálne úplne inu farbu ako na obrázku.

Reakcia obchodu professionail.sk

ďakujeme za Váš názor, pracujeme neustále na tom aby sme vylepšovali fotografie + pridávame aj fotky priamo na nechtoch. Treba však brať do úvahy aj to, že každý display a obrazovka skresluje. Pri každom produkte je aj upozornenie : Farby na obrázkoch sa môžu líšiť od skutočných v závislosti od nastavení monitora. U nás môžete tovar do 30 dní objednania bezplatne vrátiť, túto možnosť ste však nevyužili ... škoda, namiesto negatívneho hodnotenia, by ste mohli napísať nám a vec by sme vyriešili k vašej spokojnosti.
    S pozdravom za Professionail.sk
    Gabriel Steiner

Objednala som si brusku s nastavcami. Vsetko prislo v poriadku, ale rozpis na nastavce k bruske bol v inom jazyku. kontaktovala som stranku, kde mi odpisali, ze mi rozpis poslu v pondelok. doteraz sa neozvali. neviem, ktory pondelok mysleli. nebol by problem prelozit si to, ale ide o to, ze automaticky maju poslat preklad aj v slovencine. plynie to predsa zo zakona.

Vážený zákazník,
    doplnený rozpis sme Vám síce s omeškaním, ale poslali. Ospravedlňujeme sa za tento nedostatok, ktorý sme už do nového návodu zapracovali. Ďakujeme za vašu trpezlivosť.
    S pozdravom za Professionail.sk
    Gabriel Steiner