• nakúpil v obchode probioticky.sk pred 1 mesiacom

• rýchlo vybavená
  • nakúpil v obchode probioticky.sk pred 2 mesiacmi

Obchod vybavil moju objednávku spoľahlivo a načas. Tovar bol nepoškodený. Kvalita tovaru, podľa mojich počiatočných skúsenostiach zodpovedá prezentovaným údajom. Odporúčam ostatným kupujúcim využiť služby obchodu.

• nakúpil v obchode probioticky.sk pred 3 mesiacmi

• Rýchle dodanie, kvalitne zabalené...
    • Podrobný popis zloženia, návod na použitie
  • nakúpil v obchode probioticky.sk pred 3 mesiacmi

• Rýchle jednanie aj dodanie tovaru
  • nakúpil v obchode probioticky.sk pred 3 mesiacmi

nakupovanie na tejto stranke je prijemne, tovar pride vcas a zamestanci maju profi pristup

• nakúpil v obchode probioticky.sk pred 3 mesiacmi

• rastliny boli doporučene rýchlo a v dobrom stave
    • chyba návod na umiestnenie a pestovanie
  • nakúpil v obchode probioticky.sk pred 3 mesiacmi

Super, ale hlavne rýchlo!!!

• nakúpil v obchode probioticky.sk pred 4 mesiacmi

• veľmi jednoduché a vecné jednanie,, objednávka, kontrolný email, platba a doručenie v diskrétnom obale,,,, som viac násobný objednávateľ a úprimne môžem povedať , ďakujem za spoľahlivosť,,

nemám výhrady

• nakúpil v obchode probioticky.sk pred 4 mesiacmi

• Objednávka vybavená do 24 hodín - odporúčam.
  • nakúpil v obchode probioticky.sk pred 4 mesiacmi

• Veľmi pozitívne hodnotím rýchlosť vybanenia objednávky aj napriek problémom spôsobených bankou. Objednávku som zadal v noci o cca 22,15. Zvolil som okamžitú platbu cez Tatrabanku. Tá však máva v tú dobu výpadok služieb a platba sa zasekla. Keďže som tovar potreboval čím skôr, napísal som krátky email predajcovi. Pán Radašovský ešte v tú istú noc o cca 23,00 platbu osobne overil a tovar bol hneď na druhý deň ráno o 9,15 pripravený k vyzdvihnutiu na Starej Vajnorskej. Skvelé, ešte raz vďaka, u mňa plný počet hviezdičiek, alebo aj šesť z piatich.

Reakcia obchodu probioticky.sk

Ďakujeme za tieto povzbudzujúce slová. Naozaj veríme, že eshop môže byť rýchly.

• nakúpil v obchode probioticky.sk pred 4 mesiacmi

Rýchle vybavenie, rýchle dodanie tovaru podľa termínu uvedeného v objednávke, odporúčam všetkým.

• nakúpil v obchode probioticky.sk pred 4 mesiacmi

• Bezproblémové a rýchle vybavenie objednávky
    • Návod použitia produktu by mal byť podrobnejší, dalo sa predpokladať, že kupujúci nehospodári na hektároch, ale na záhradke a dávkovanie uviesť nie hektáre, ale na m2

Reakcia obchodu probioticky.sk

Ďakujeme za spätnú väzbu. Určite doplníme etiketu aj o prepočet pre záhradkárov.

Rýchle dodanie tovaru.

• Rýchle jednanie
  • nakúpil v obchode probioticky.sk pred 5 mesiacmi

Som veľmi spokojná s tým ako prebehol obchod. Bolo mi veľmi rýchlo odpovedané zo strany predávajúceho na moje otázky. Som spokojná aj s rýchlosťou vybavenia mojej objednávky aj s jej doručením. Už sa musím iba presvedčiť s kvalitou výrobku.

Reakcia obchodu probioticky.sk

Pani Alenka, velmi pekne dakujeme za pozitivne hodnotenie. Ohladne pouzitia pripravku velmi radi poradime.

• rychlost dodania

• rýchle dodanie
  • nakúpil v obchode probioticky.sk pred 5 mesiacmi

Sper rychle jednanie, tovar sme mali pripraveny v ten isty den, krasne zabaleny. Perfektny pristup, flexibilita (telefonovala som kvoli doplneniu jednej veci do objednavky, velka ochota, uplne bez problemov). Naozaj odporucam.
    Nech sa dari!

Reakcia obchodu probioticky.sk

Ďakujeme krásne. Na týchto hodnotách si naozaj zakladáme.

• OK
    • OK
  • nakúpil v obchode probioticky.sk pred 6 mesiacmi

Uplná spokojnost s dodanim .