• nakúpil v obchode probioticky.sk pred 1 mesiacom

Super velmi

Reakcia obchodu probioticky.sk

Ďakujeme za pochvalu. Objednávky sa snažíme vybaviť naozaj expresne.

• nakúpil v obchode probioticky.sk pred 1 mesiacom

• výhodná cena
  • nakúpil v obchode probioticky.sk pred 2 mesiacmi

• Rýchly a pohodlný nákup, prehľadná ponuka

Tovar bol pripravený na odbernom mieste deň pred Vianocami a bolo ho treba vyzdvihnúť do 03.01.2019, čo bol šibeničný termín vzhľadom na čerpanie dovolenky.

Reakcia obchodu probioticky.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa, ak ste sa kvôli nám cítili pred sviatkami v strese, odberné miesto iSklad je zdieľaný sklad pre mnohé eshopy a pred Vianocami sa z tohto dôvodu naťahuje vybavenie objednávok. Je to externý faktor, ktorý nevieme v rámci nášho eshopu ovplyvniť. Čo však vieme, je v prípade, že Vám nevyhovuje termín osobného odberu, flexibilne predĺžiť túto dobu na požiadanie.

• nakúpil v obchode probioticky.sk pred 2 mesiacmi

• s pohodlia domova nakupujem probiotický pravidelne a žiadny problém.
  • nakúpil v obchode probioticky.sk pred 3 mesiacmi

• rýchle vybavenie objednávky, výborná komunikácia a dodanie tovaru
  • nakúpil v obchode probioticky.sk pred 3 mesiacmi

Som spokojná. Moja objednávka bola rýchle vybavená.

• nakúpil v obchode probioticky.sk pred 4 mesiacmi

Veľmi spoľahlivý obchod, kupujeme pravidelne do ČOV baktérie.

Ďakujeme za pochvalu.

• nakúpil v obchode probioticky.sk pred 5 mesiacmi

• rýchlo vybavená
  • nakúpil v obchode probioticky.sk pred 6 mesiacmi

Obchod vybavil moju objednávku spoľahlivo a načas. Tovar bol nepoškodený. Kvalita tovaru, podľa mojich počiatočných skúsenostiach zodpovedá prezentovaným údajom. Odporúčam ostatným kupujúcim využiť služby obchodu.

• nakúpil v obchode probioticky.sk pred 7 mesiacmi

• Rýchle dodanie, kvalitne zabalené...
    • Podrobný popis zloženia, návod na použitie
  • nakúpil v obchode probioticky.sk pred 7 mesiacmi

• Rýchle jednanie aj dodanie tovaru
  • nakúpil v obchode probioticky.sk pred 7 mesiacmi

nakupovanie na tejto stranke je prijemne, tovar pride vcas a zamestanci maju profi pristup

• nakúpil v obchode probioticky.sk pred 7 mesiacmi

• rastliny boli doporučene rýchlo a v dobrom stave
    • chyba návod na umiestnenie a pestovanie
  • nakúpil v obchode probioticky.sk pred 7 mesiacmi

Super, ale hlavne rýchlo!!!

• nakúpil v obchode probioticky.sk pred 8 mesiacmi

• veľmi jednoduché a vecné jednanie,, objednávka, kontrolný email, platba a doručenie v diskrétnom obale,,,, som viac násobný objednávateľ a úprimne môžem povedať , ďakujem za spoľahlivosť,,

nemám výhrady

Reakcia obchodu probioticky.sk

Pán Marián, ďakujeme za pochvalu aj za Vašu vernosť a dôveru. Tešíme sa, že ste s našimi produktmi spokojný. Vďaka pravidelným zákazníkom sme na trhu už desiaty rok, čo si nesmierne vážime.

• nakúpil v obchode probioticky.sk pred 8 mesiacmi

• Objednávka vybavená do 24 hodín - odporúčam.
  • nakúpil v obchode probioticky.sk pred 8 mesiacmi

• Veľmi pozitívne hodnotím rýchlosť vybanenia objednávky aj napriek problémom spôsobených bankou. Objednávku som zadal v noci o cca 22,15. Zvolil som okamžitú platbu cez Tatrabanku. Tá však máva v tú dobu výpadok služieb a platba sa zasekla. Keďže som tovar potreboval čím skôr, napísal som krátky email predajcovi. Pán Radašovský ešte v tú istú noc o cca 23,00 platbu osobne overil a tovar bol hneď na druhý deň ráno o 9,15 pripravený k vyzdvihnutiu na Starej Vajnorskej. Skvelé, ešte raz vďaka, u mňa plný počet hviezdičiek, alebo aj šesť z piatich.

Reakcia obchodu probioticky.sk

Ďakujeme za tieto povzbudzujúce slová. Naozaj veríme, že eshop môže byť rýchly.

• nakúpil v obchode probioticky.sk pred 8 mesiacmi

Rýchle vybavenie, rýchle dodanie tovaru podľa termínu uvedeného v objednávke, odporúčam všetkým.

• nakúpil v obchode probioticky.sk pred 8 mesiacmi

• Bezproblémové a rýchle vybavenie objednávky
    • Návod použitia produktu by mal byť podrobnejší, dalo sa predpokladať, že kupujúci nehospodári na hektároch, ale na záhradke a dávkovanie uviesť nie hektáre, ale na m2

Reakcia obchodu probioticky.sk

Ďakujeme za spätnú väzbu. Určite doplníme etiketu aj o prepočet pre záhradkárov.

• nakúpil v obchode probioticky.sk pred 9 mesiacmi

Rýchle dodanie tovaru.