• Široký výber sortimentu
    • Neatraktivnu webovú stránku. Pôsobila na mňa tak amatersky,že som si dala platbu pri prevzatí, aby som nahodou neposlala peniaze nejakému podvodníkovi

Nesklamali

• bezkonkurenčná cena
    • neviem o žiadnych

cena
    rýchlosť dodania
    komunikácia

• Super cena
    • Rychle vybavenie
    • Obchod by mohol popracovat na zlepseni komunikacie so zakaznikom, bolo by celkom dobre, aby automaticky zasielali info o odoslani tovaru, najlepsie aj s trasovacim cislom zasielky

• Rychle dorucenie priamo domov
    • Mobil uvedeny na www bol v pracovny den vypnuty.napisala som im mail,nefungoval adapter na nabijacke,neodpovedali ihned,Musela som si kupit novu nabijacku, o 2 dni neskor mi oznamili,ze mi posielaju novy adapter a dorucili mi ho na druhy den kurierom.

Treba mat linku alebo cislo,kde sa da dovolat,nedostupny mobil, ktory sluzi ako, zakaznicky servis vzbudil vo MNE obavy, ci je obchod spolahlivy. Ak si nasli zmeskany hovor mali mi volat spat.

• dobra cena

cenova dostupnost
    obchod v mojom bydlisku

• dobra cena
    • dost dlha doba dodania

• Rýchle dodanie a cena
    • ?

Perfektné, odporúčam.

• super cena

odporúčam

Tovar prisiel v poriadku.Odporucam nakupovat v tomto e-shope..Dakuejem za novy Samsung.

• dlha dodacia lehota

• bola najlepsia cena za tento tovar
    • Pomerne vysoke dopravné