• super výber
    • nahradne diely maju skladom
    • neviem

mozem odporucat

• Kúpili sme si od predajcu iPhone SE a pán nás oklamal. Telefón prišiel v krabičke od iného iPhonu aj s neoriginálnim príslušenstvom (slúchadlá od Samsungu, adaptér sa pokazil po mesiaci a kábel tak isto). Takže určite neodporúčam..

• Rychle. Dodanie
    • Neviem

Mozny osobny odber v Michalovciach

• tovary nemajú skladom
    • telefónny kontakt nefunguje
    • na email neodpovedajú

tento obchod by nemal byť vôbec vo vyhľadávačoch. Tovary uvádza, že má skladom a ponúka ich za najnižšie ceny na trhu, ale pritom ich nemá vôbec skladom, takže zákazník len zbytočne čaká a stráca čas. Na maily nereagujú, telefón nedvíhajú. Vyhýbajte sa tomuto obchodu.

• Dobrý výber
    • Super ceny

Tovar svieti skladom a predajca mi ho nechce odoslať

Firma ma zrusene ICO aj konatelov, ICO sa zlucuje s inym.

• Super ceny a da sa este aj dohodnut na cene.
    • Komunikacia bola super
    • Tovar prisiel hned.
    • Odporucam skvele
    • Nemam co dodat.
    • Nemam nic

Skvely eshop stale budem nakupovat unich
    Vrelo odporucam

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Plusy ziadne, ale aspon si pisu sami recenzie aby mali vobec dake "odporucania"
    • Človek nevie ci vobec tovar dojde toto storocie
    • Oj*bavaju a poriadne
    • Nemaju ziadny tovar skladom!!!

Ruky preč od nich, realne nemaju ziadny tovar a len sa tvaria ako eshop

• Široký výber sortimentu
    • Neatraktivnu webovú stránku. Pôsobila na mňa tak amatersky,že som si dala platbu pri prevzatí, aby som nahodou neposlala peniaze nejakému podvodníkovi

Nesklamali