Mám problém reklamovať tovar, keďže na stránke nedávajú platné telefónne číslo či email. Nemám horšie skúsenosti s eshopom a treba to riešiť právnou cestou. Neodporúčam objednávať cez caliumi a.s.

• v januári sme si kúpili cez tento obchod skleník,ktorý nám vydržal v záhrade až 2 týždne a keď prišiel troška silnejší vietor tak sa rozsypal ako by bol z papiera. Skleník mal 2 ročnú záručnú dobu tak sme ho aj hneď reklamovali a bolo nám odpísané ,že záruka sa na mechanické poškodenie výrobku nevztahuje a náhradu škody si máme uplatnovat na poistovni. Zabudli nám pri kúpe povedat ,že skleník si máme poistit a postavit si ho do obývačky ,aby nám niečo vydržal. teraz nemáme ani peniaze ani skleník.
    • -neodporúčam záruka vám je zbytočná

100% nespokojnosť

• platba kartou
    • na stránke sú uvedené neaktuálne informácie

Neodporúčam, zaplatila som kartou dňa 2. 5. 2014 za detský bicykel v hodnote 67 €, platba bola stiahnutá a následne mi obchod oznámil, že tovar im už dodávateľ nevie dodať a dnes je 14.5. a peniaze mi stále nevrátili, keďže si v obchodných podmienkach stanovili na vrátenie lehoty 15 dní. Prosím Vás čo je toto za jednanie? Keď niečo predávate vopred si zistite počet tovaru, ktorý máte k dispozícii a nie uvádzať na stránke staré informácie. A keď už Vám tie peniaze došli na účet mali ste ich obratom vrátiť nie o 2 týždne. Tovar by som kúpila inde. Teraz nemám ani peniaze ani tovar. Nikdy viac.

• Po zaslani zalohovej faktury som zaslala peniaze prevodom na ucet,nakolko na ich stranke bolo uvedene,ze tovar maju skladom.Den na to poslali ospravedlnujuci e-mail,ze dodavatel nevie upresnit termin dodania tak rusia objednavku a peniaze mi poslu spat na moj ucet podla ich obchdnych podmienok,co je lehota 15pracovnych dni.Ani po 15tich dnoch nemam peniaze.Z mojej strany velke sklamanie.Obchod neodporucam. Doteraz nemam peniaze ani tovar.A to som objednavala pred mesiacom /13.4.2014/

Maju zaujimave ceny,ale zavadzaju,ze tovar je skladom,pricom nie je.

• Rýchlosť, komunikácia
    • nemá

Odporúčam

Reakcia obchodu Pricehammer.sk

ďakujeme a sme radi že sa Vám nákup u nás osvedčil a boli ste spokojný.

• Iba zavádzajúce nízke ceny.
    • Dňa 24.03.2014 som si v tomto e-shope objednal kombinovanú chladničku s mrazničkou Beko CS 238021 za cenu 243,58.-€. Ešte v ten deň som na ich účet odoslal platbu. Dňa 25.03.2014 som sa telefonicky u ich operátora informoval na stav vybavovania mojej objednávky. Tento mi povedal, že platbu odo mňa už obdržali a od ich dodávateľa majú informáciu, že tovar je už na ceste ku mne. Nasledujúci deň ale som obdržal email o stornovaní mojej objednávky. Citujem dôvod: "Dnešným dňom nám náš dodávateľ oznámil , že nevie upresniť termín dodania Vami objednaného tovaru". Úplne rozporuplné! Pritom ale tovar ponúkali naďalej, ale už za vyššiu cenu. Ďalšie negatívum tohto e-shopu je, že ani po vyše týždni od stornovania objednávky nie sú mi schopní vrátiť peniaze. Oni majú na to predsa 15 dní podľa obchodných podmienok, takže si veselo riešia svoje finančné záležitosti s mojimi peniazmi. Darmo emailujete, voláte, každý vás odbije s rôznymi výhovorkami typu: podľa všeobecných obchodných podmienok ...., ja nie som kompetentný/á/....., nemôžme vás prepojiť na kompetentnú osobu...., atď, atď.
    • Tento e-shop, ktorý je prepojený na Calliumi / ďalší e-shop Smartik /, je najhorší aký existuje. Ľahko sa to môže stáť aj vám. Podobné skúsenosti nespokojných zákazníkov som čítal v recenziách na Heureke, ale koľkým sa to ani nechcelo riešiť takým alebo iným spôsobom, je otázkou. Do budúcna si radšej tiež prečítam vopred recenzie.

Zrušiť, zavrieť, nedať jesť a piť....

Reakcia obchodu Pricehammer.sk

je nám ľúto že sme Vám nevedeli tovar doručiť. Chyba nastala u nášho dodávateľa. Tovar ktorý nevieme doručiť dávame zo stránky preč, aby sa nezobrazoval a nezavádzal našich zákazníkov. Peniaze Vám samozrejme budú vrátené.

• Prehľadný
    • Nepoznám

Cena

Reakcia obchodu Pricehammer.sk

ďakujeme a sme radi že sa Vám nákup u nás osvedčil a boli ste spokojný.

Reakcia obchodu Pricehammer.sk

je nám ľúto že sa nám nepodarilo zabezpečiť pre Vás tovar. Budeme sa však naďalej snažiť zvyšovať naše služby aby ste v budúcnosti boli spokojný.

• všetko

Tento e-shop má jednu veľkú nevýhodu, je to len sprostredkovateľ. Aj keď udávajú, že tovar je dostupný, v skutočnosti dostupný nie je. Tovar objednávajú od dodávateľa, ktorý (ako tak čítam iné recenzie) často zlyháva. Stalo sa to aj v mojom prípade. To, že je dodacia doba 7 dní som ešte rozdýchala a čakala. Avšak nastal deň D a ja som obdržala e-mail, že moja objednávka bola stornovaná lebo ,,dodávateľ nevie upresniť termín dodania tovaru." To akože kde sme...poplatky v prípade platby u kuriéra sú na hlavu postavené, ale OK, každý e-shop má svoje pre a proti, a tak som teda zaplatila prevodom na účet. No a tu to máme...vo vzduchu mi 7 dní visí nemalá čiastka peňazí a nakoniec daný tovar ani nemajú. Obchod určite neodporúčam a už by som konečne mala začať čítať nielen recenzie na tovar, ale aj na e-shopy. Internetové obchody takéhoto typu by som zakázala...fyzicky tovar na sklade nie je, ale objednávajú ho od niekoho, ten niekto zasa od niekoho a tak to potom vyzerá. Na stránke nemajú ani žiadne upozornenie, že daný tovar je dostupný ale na objednávku (alebo to majú uvedené ale niekde skryté, neviditeľné, milimetrovým písmom).

Reakcia obchodu Pricehammer.sk

mohli by ste nám uviesť číslo Vašej objednávky? Podľa nej by sme sa Vám mohli presnejšie k problému vyjadriť a taktiež zlepšiť kvalitu pricehammer.sk

• Dobrá cena, rýchle doručenie, info o zásielke.

Šikovný a spoľahlivý obchod.

Reakcia obchodu Pricehammer.sk

ďakujeme a sme radi, že ste s nákupom v našom e-shope boli spokojný, radi Vám s nákupom pomôžeme aj nabudúce.

• Výborná spolupráca.

Odporúčam.

Reakcia obchodu Pricehammer.sk

• Objednané bolo kvôli nízkej cene a doprave zdarma
    • Tovar mal byť doručený za 5-7 dní, trvalo to dlhšie (vraj bol nejaký problém) - volali po týždni
    • Očakávali sme vynesenie do bytu zdarma, kuriér zobral 10€ (matúci výber možností v objednávkovom procese)
    • Výber dopravy a platby má byť ešte krok pred údajmi zákazníka
    • Dorazila chladnička evidentne z Poľska s poľským manuálom a chýbal manuál slovenský alebo český

Objednal som, tovar dorazil, trvalo to dlhšie.
    Že by som ale svojím známym pri nákupe hovoril "určite kúp tam, odporúčam", to zaručene nie.

Reakcia obchodu Pricehammer.sk

tovar Vám mal byť doručený najneskôr do 7 pracovných dní, čo vychádzalo na 13. 3. Žiaľ nastala komplikácia s doručením od nášho dodávateľa, ktorú sme nevedeli ovplyvniť a tým pádom bol Váš tovar odoslaný až 14. 3. Manuál sme Vám poslali na mail. Za nedodržanie termínu sa Vám ospravedlňujeme a budeme pracovať na odstránení nedostatkov aby bolo objednávanie v našom e-shope prehľadnejšie a nedochádzalo k podobným omylom.

• serióznosť

super

• ziadne
    • dodacia doba, platba kartou s poplatkom

nikdy odtialto nic neobjednajte

Reakcia obchodu Pricehammer.sk

tovar rozvážame zákazníkom z distribučných skladov, ktoré sú po celej EU. Za vzniknuté omeškanie sa ospravedlňujeme.
    Poplatok za platbu kartou si žiaľ účtuje banka, ktorá kartu vydala a nie my ako predajca.

• výber
    • prehľadnosť
    • komunikácia
    • neviem

neviem, nemám ešte tovar vyskúšaný, ale dobrý výber a komunikácia, dobre rozpísané plusy

Reakcia obchodu Pricehammer.sk

ďakujeme a sme radi, že ste s nákupom v našom e-shope boli spokojná, radi Vám s nákupom pomôžeme aj nabudúce.

• 10 od potvrdenia objednávky - nedodaný tovar

Reakcia obchodu Pricehammer.sk

za omeškanie dodania tovaru sa ospravedlňujeme a veríme, že tovar Vám už dorazil v poriadku.

• Dobra cena a spokojnost s dodanim tovaru. Je to vyhoda denesu tovar az domov.Preto ze je zabespeceny odvoz stareho kusa.
    • Nema ziadnu chybu.

Doporucujem aj svojim znamim nakup v tomto obchode.seriozne jednanie so zakaznikom .nadmieru som spokojny s panom soferom co robil rozvoz jeho jednanie nema chybu bol super.

• Cena vyrobku
    • Neprehladny, vyhladavanie tovaru mozny len cez search policko

Ked vies co chces nakup tu ak nevies co chces zisti inde potom pozri aj tu

Reakcia obchodu Pricehammer.sk

Dôvod, prečo je web taký, aký je, že funguje ako vyhľadávač produktov s najnižšou cenou.

• -najlepsia cena daneho vyrobku bola v tomto obchode

-najnizsia cena objednaneho vyrobku
    -pomoc s vynesenim vyrobku
    -odporucam

Reakcia obchodu Pricehammer.sk

• nedodali manual po slovensky.aj ked som dva krat telefonoval ,ze mi ho poslu na mail.nespravili tak.mam len v polstine.ten mi je na nic.

Reakcia obchodu Pricehammer.sk

produkt ktorý ste si kúpili je poľskej výroby a je to priamo aj poľská značka, ktorá momentálne len prichádza na slovenský trh.
    Výrobu sme oslovili a požiadali o slovenský manuál. Hneď ako nám ho pošlú, tak ho každému zákazníkovi pošleme.