Prilis dlhe cakacie doby ak neni tovar skladom ale musi ho dodat vyrobca

Pri nákupe bolo písané, že tovar je na sklade, po odoslaní objednávky už písali, že nie je. Dlhá dodacia doba. Produkt prestal fungovať ešte v deň dodania. Na email s požiadavkou reklamácie už neodpísali.

• Výhodnejša cena ako inde.

Uvidím, keď to dôjde.

• Príliš dlha dodacia lehota.
    • A nikto zákazníka neinformuje ak tovar nie je na sklade, zákazník musí sám zisťovať , príčinu nedodania tovaru.

• Rozumné ceny
    • dobrá komunikácia
    • doprava, zatiaľ mi tovar nedorazil, ale môže to byť spôsobené tým že sú Veľkonočné sviatky, čo sa dá pochopiť

Musím uznať, že sa na stránke Priamo od výrobcu dajú zohnať veci, ktoré inde už nie sú a za veľmi rozumnú cenu, s kvalitou tovaru, to neviem ohodnotiť nakoľko mi tovar zatiaľ neprišiel, ale dúfam že príde.

• Zakúpil som elektrický ohrievač, výrobok je ok, ale elektrická šnúra je veľmi krátka, takže výrobok neviem na plánovanom mieste (WC) využiť. Obchod bol ochotný pri zaslaní tovaru späť do ČR vrátiť mi peniaze (23 eur tovar + preprava), ale mňa by pri vrátení poštovné do ČR stálo viac ako 10 eur, čo samozrejme by už obchod nevrátil.

este mi nic neprislo a uz mam hodnotit. na stranke mate garantovanu 10 dnovu lehotu. hned po objednavke ma informujete, ze tovar nie je na sklade no na stranke je a tym padom uz dodanie k vam je 10 dni. tak kde je tych mojich 10 dni? vadi mi to zavadzanie. a este tento dotaznik. ako mam nieco hodnotit co mi este ani neprislo. nenechajte sa vysmiat. no a potom mam dat kladne odporucanie :(

Bola som spokojna, veci su kvalitne, dostala som presne to , co som hladala...

• priamo z domova

Tovar bol doručený včas podľa dodacieho termínu, s tovarom som spokojná, vrelo odporúčam.

Sklamalo ma že na výrobku nieje návod na použitie po slovensky, čo by podľa zákona malo byť...

som spokojný

vyhodne ceny,pestry vyber tovaru,rychle dorucenie

• Našla som tovar,ktorý som dlho hľadala.

• dobrá komunikácia,

zatiaľ nemám žiadne výhrady

Rýchle dodanie,dobrá cena,kvalitný tovar,spokojnosť

• Výhodné ceny
    • Zúžili ste výber tovaru oproti minulosti

Ja som s týmto obchodom veľmi spokojná,veľmi rýchle vybavenie objednávky a preto odporúčam aby si aj iní objednávali z tohto skladu,majú tam dobrý a lacný výber tovaru.

ok

Som velmi spokojna.Tovar mi dosiel rychlo a nenasla som nic poskodene.Urcite budem nakupovat u vas nadalej.