Obchod mi oznamil ze moju objednavku rusi napriek tomu ze uz bola uhradena priamo plabou kartou - za co mi bola uznana zlava 5% - co znamena ze platba bola uspesna. Po mojom dotazovani sa na dovod zrusenia mi uz ani neprisla ziadna odpoved. Doteraz som tovar nedostala ani vyjadrenie ci to bolo zrusene omylom a ci mi poslu tovar alebo vratia peniaze na ucet. Stale cakam a som sklamana z tohto neprofesionalneho pristupu.

Reakcia obchodu Priamo od výrobcu

Dobrý deň! Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. Vašu objednávku sme stornovali, lebo výrobca bohužial objednanú položku nemá skladom. Odpovedali sme na Váš email dvakrát, a stále čakáme na Vaše číslo účtu, kam môžeme vrátiť Vašu platbu. Vaša objednávka bola zaplatená kartou, a tam naša firma nevidí číslo účtu. Prosíme Vás skontrolujte aj Vašu spam poštu. S pozdravom, tím Priamo od Výrobcu

Zatiaľ nula bodov.
    Odporúčam-nech sa pobavia aj iní.

• Dlha dodacia lehota

Dodacia lehota nezodpoveda tomu co udava obchod na svojej stranke,dufam ze mi tovar bude doruceny do vianoc,nakolko je to darcek pod stromcek.je to moj druhy nakup v tomto obchode,ale vyzera to tak ze ani teraz nebude dodrzana dodacia lehota,len dufam ze to nebude ako pri prvej objednavke kedy to bol skoro mesiac.

• Tovar bol vraj na sklade v EÚ, kde garantujú dodanie do 10 dní. Prešiel mesiac a doteraz nemám svoju objednávku.

Nedodali mi produkt. Po mesiaci čakania som zrušila objednávku.

Moja objednávka bola bez vysvetlenia stornovaná obchodom a bez vrátenia peňazí!!! Na email ohľadom vrátenia peňazí mi nikto neodpovedal!!!

• Od objednania a zaplatenia uplynuli 3 týždne a žiadna správa, mail ani zmienka. Myslím, že je to neseriózne, zákazník nevie na čom je. Som veľmi sklamaná a musím hľadať nový darček.

• Minimalna komunikacia o zasielke

- dobrá ponuka
    - promptné doručenie
    - korektná komunikácia
    - kvalitné zákaznícke zameranie

Za 10 dni od objednania tovaru ma doteraz nik nekontaktoval.Takze tazko mozem byt spokojna.A to som tovar uhradila platbou vopred....a tovar zatial nedorazil :-(

Nechali ma viac ako tyzden čakať na tovar, a cca po 10 dňoch mi prisiel email ze stornovali objednávku - bez vysvetlenia!

tovar mi nedodali, objednala som ho s tym, ze ho maju skladom, po tyzdni mi prislo mailom, ze tovar nemaju a mozno bude o dva tyzdne!!!!! obchod neodporucam

bola som spokojná s rýchlym dodaním a môžem len doporučiť

• Kvalitny tovar z pohodlia domova za rozumnu cenu.

Vrelo odporucam, vynikajuce koreniny do kuchyne.

Výborne..rýchle dodanie..s tovarom som spokojná..

• dostupný tovar rýchlo a v termíne.

• po tyzdni cakania mi obchod oznamil ze tovar nemaju na sklade

• 11 dní a nič mi ešte neprislo

• Vybavené a doručené do 3 pracovných dní. Som spokojná.

• Dobre ceny

• Nedodali nic a pytaju sa vyhodu obchodu.

Zatial nedodali nic. Zatial som uspesne zaplatil. Dodavatel uspesne nedodal.