• Ziadne, nenakupovat u nich!
    • Tovar som objednala. Objednavku mi potvrdili! Cakala som teda, kedy tovar pride. O dva dni mi prisiel email, ze bohuzial, bola zle uvedena cena a je o niekolko eur vyssia. Bola som nahnevana lebo som si uz myslela, ze tovar je na ceste a nie, ze este nieco vybavuju. S cenou som suhlasila. Tovar konecne prisiel, ale iny typ ako som si objednala! Rozdiel v cene mi vratili. A napokon? K tovaru nebol navod. Vyziadala som si ho emailom, uvidime ci vobec odpisu, lebo kolkokrat som sa informovala o stave objednavky, lebo im to dlho trvalo, tolkokrat ma aj mailom aj na FB odignorovali! Na nete nakupujem roky, ale v zivote som sa s tak neserioznym obchodom nestretla. Nemaju co na trhu robit.

Nenakupovat.

V podstate nemám veľmi čo hodnotiť,kedže som objednávku zrušila.. Nemôžem ani odporúčať ani neodporúčať! Omyly sa stávajú a z písanej formy komunikácie si človek môže urobiť "mylné" závery.. Mňa osobne to ale odradilo..

• Nedodržanie termínu

V tomto obchode mali drevenu vkladacku tvarov, ktoru sme inde nevedeli zohnat. Dodaciu lehotu 10 dni povazujeme za dlhu. Jeden (z piatich) dreveny vkladaci tvar bol nastiepeny, takze je nebezpecny pre babatko, ktore strka predmety do ust. Manzel tvar musi spilnikovat, aby ho mohol maly pouzivat.

• Som spokojena

• top produkt.
    • v top stave.
    • návod ako pre ženu;-)
    • super ešte aj farebné rozdelené skrutky.
    • všetko prehľadne a jednoduché.
    • komunikácia perfektná s veľmi príjemným panom ;-)
    • ziadne

určite obchodík odporúčam;-)

• Dobrý prehľad a výber tovaru.Rýchla dodávka.

dodali tovar urychlene aby mi prisiel do vianoc

• Ziadne
    • A

• som spokojna

odporucam som spokojna

Dobrý deň prajeme,

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s ponúknutým tovarom a službami. Budeme radi, keď nám aj naďalej zachováte Vašu priazeň.

Tým www.predetiamamicky.sk

• -tovar prišiel v inom farebnom vyhotovení a akom bol objednaný údajne preto, že len táto farba bola na sklade
    • - ponúkaný bol aj tovar, ktorý nie je na sklade a mal napísané, že na sklade je
    • - komunikácia s obchodom fajn ževraj mi vrátia peniaze za vrátený tovar tak čakám....

Dobrý deň prajeme,

No k tomu farebnému vyhotoveniu len aby som to trochu osvetlil. Jednalo sa o farbu veľmi malých sovičiek cca 3cm a žiaľ namiesto modrých košieľok malý zelené. Farba obliečky sedela. Na sklade obliečka bola nakoľko sa brala do úvahy farba obliečky nie farba košieľky veľmi malých sovičiek.
    Peniaze boli samozrejme vrátené ako náhle sme obdržali tovar.

• ---

spkojná

Tým www.predetiamamicky.sk

• Dlhá doba dodania, neviete kedy príde tovar, až keď príde sms v deň dodania

Ceny vyhovujú, ale doba dodania je dlha

Dobrý deň prajeme,

Nedá mi nezareagovať na Vaše hodnotenie pár faktami.
    Kontrolovali sme to a objednali ste si tovar počas víkendu s dobou dodania do 3 pracovných dní. Dostali ste emailik o odoslaní objednávky na Vašu adresu a rovnako aj upozornenie od kuriéra. Objednávka Vám prišla presne 3 pracovný deň.
    Ďakujeme za Vaše hodnotenie a prajeme Vám príjemný deň,

• Dobra cena

Odporucam.Dali mi 5 % zlavu zato,ze som ich stranku odporucala na Facebooku.Nemali tovar v takej farbe,ktoru som si povodne objednala,tak mi dali dalsiu 5% zlavu na tovar inej farby-prebalovaciu podlozku,ktora je krasna.

• pohodlie

spoľahlivý

Tým www.predetiamamicky.sk

• Rýchle dodanie. Nemusím cestovať za nákupom.
    • Žiadne.

Doporučujem nakupovať.

• Veľmi dobrá komunikácia

Zaslala som tovar späť,nakoľko sa nezhodoval s tým čo som objednala,ale poštovné mi uhradili späť.Komunikácia výborná,kúpila som iný kočík.Odporúčam

Tým www.predetiamamicky.sk

Tovar som si objednala 5.8 a ešte mi nebol doruceny keby som vedela ze to bude tak dlho trvať určite si tovar u vás neobjednam

Dobrý deň prajeme,

Ospravedlňujeme sa Vám akurát ste presne trafili začiatok našej dovolenky, ktorú sme mali len týždeň až stíhame zasielať v čo najrýchlejšom čase. Ešte raz sa ospravedlňujeme ,ale aj mi si chceme trochu oddýchnuť s našimi rodinkami.

• cena,komunikacia,dodanie

obchod by som velmi rada odporucila dalsim mamickam ale aj oteckom.-).vyhodne ceny,velmi dobra komunikacia zo strany predavajuceho,rychle dodanie tovaru,no velka spokojnost,odporucam

Tým www.predetiamamicky.sk

Odrazadlo odporucam aj detickam mladsim ako 2 roky....moj syn uz pesi ani nechodi