Tovar mineralny liz bez medy bol objednany. Poslali mi ale liz s medou ktori je pre ovce toksicky .Po telefonickom upozorneny mi bolo slubene že mi pošlu liz bez medy a ja im po doruceny lizu tje nespravne lizi vratim po zasjelkovou službou. Rrešli asi 2 tyždne a nič sa nedeje. Musim sa obratit na inu firmu. S pozdravom EMIL zVažca.

Pekný deň prajeme,
    soli sme poslali a po 10dnoch sa nám balik vrátil. Zákazník 2x kontaktovaný, nezastihnutý.
    Bohužiaľ chyba nastala niekde u prepravcu.

tovar nedorazil tak co ohodnotit bieda

Pekný deň prajem,
    úhrada cez bankový prevod sa nám spárovala až štvrtok poobede. Preto sme Váš tovar odoslali až piatok.
    Podľa DPD bol na rozvoze už 15.11. a doručený najneskôr 16.11. Prepáčte zdržanie, objednávky sa snažíme odoslať vždy čo najskôr. Ďakujeme za pochopenie.

Vyfakturovali mi pocet ks tovaru ktory som neobdrzal

Pekný deň prajeme,

pod vyfakturovanými produktami na FA je spomenuté že nedodaný tovar Vám bude odoslaný dopravou zdarma. Pri vašej objednávke sme jeden z produktov mali v menšom počte ako ste si objednali. Konkrétne ste si objednali 6x keramickú misku,
    my sme Vám poslali 4ks a na ďalší deň po naskladnený sme odoslali zvyšné 2ks.

• Drahé poštovné. Bez možnosti výberu doručenie. Tovar o váhe do pol kg a rozmery 10x20x20cm a poštovné 4,56€. Zderstvo

Reakcia obchodu Pre Chovatela

Pekný deň prajeme, poštovné je u nás stanovené paušálne.
    Vychádzali sme z priemeru váhy objednávok, na základe toho sme sa rozhodli zvoliť poštovné 4,56€ či už sa jedná o balík 10x10x10cm a 0,5kg alebo balík 50x50x100 a 33kg.
    Radi by sme pre zákazníkov urobili automatický výpočet ceny prepravy, no produkty ktoré predávame v 95% nemajú vlastnú krabicu a preto je ťažké stanoviť výslednú váhu tovaru a taktiež samotného balíka. Ďakujeme za pochopenie a želáme pekný zvyšok dňa.