• Žiadna
    • Dlhá čakacia doba za tovarom
    • Poškodený tovar
    • Nekorektný, zavádzajúci predajca

Objednal som si zimné čižmy. Na tovar som čakal o mesiac dlhšie. Po dlhom čakaní mi čižmy prišli a boli derave.
    Po ohlásení chyby majitelovi a po vzajomnej dohode som napísal reklamacný email a od tej doby sa mi majitel neozval. Neodpisuje na emial nezdviha telefon.

• žiadna
    • zlodej
    • klamár
    • podvodník

Podvodník a zlodej. pred takmer 2 mesiacmi som si objednal tovar a zaplatil za neho vopred a do dnešného dňa nemám ani tovar ani sľúbené vrátené peniaze. Od kedy mal vrátiť peniaze na dobropis tak sa predajca sa úplne odmlčal.

• Veci prisli aj ked na viackrat
    • Velky vyber tovaru
    • Poslabsia komunikacia

Reakcia obchodu Pre Chovatela

Ďakujeme za vašu recenziu. Na zlepšení komunikácií budeme pracovať.

• Dodanie a ochota dobrá

Ďakujeme za vašu recenziu.

• Chýbala stredova tyčka pre druhé krmítko, kupovala som dve
    • Nenol pridany popis montáže ani obráok

Reakcia obchodu Pre Chovatela

Pekný deň prajem, prepáčte nekompletnosť objednávky. Pri balení vašej objednávky došlo ku chybe. Ďakujeme za pochopenie.

Spokojnosť

• Rýchly, spoľahlivý, nesklamal

• Veľmi rýchle vybavenie objednávky. Ďakujem

Ďakujeme za vašu recenziu.

Veľmi rýchle vybavenie objednávky. Po rozbalení balíka milí odkaz a darček. Ďakujem

Rýchlo a spoľahlivo

Tovar mineralny liz bez medy bol objednany. Poslali mi ale liz s medou ktori je pre ovce toksicky .Po telefonickom upozorneny mi bolo slubene že mi pošlu liz bez medy a ja im po doruceny lizu tje nespravne lizi vratim po zasjelkovou službou. Rrešli asi 2 tyždne a nič sa nedeje. Musim sa obratit na inu firmu. S pozdravom EMIL zVažca.

Pekný deň prajeme,
    soli sme poslali a po 10dnoch sa nám balik vrátil. Zákazník 2x kontaktovaný, nezastihnutý.
    Bohužiaľ chyba nastala niekde u prepravcu.

tovar nedorazil tak co ohodnotit bieda

Pekný deň prajem,
    úhrada cez bankový prevod sa nám spárovala až štvrtok poobede. Preto sme Váš tovar odoslali až piatok.
    Podľa DPD bol na rozvoze už 15.11. a doručený najneskôr 16.11. Prepáčte zdržanie, objednávky sa snažíme odoslať vždy čo najskôr. Ďakujeme za pochopenie.

• Dobrá komunikácia a rýchla dodávka

• Kvalitne zabalené

Potešilo ma poďakovanie za objednávku a malý darček

Rýchle vybavenie aj doručenie :)

• Extra rýchle dodanie

Rýchle dodanie

Vyfakturovali mi pocet ks tovaru ktory som neobdrzal

Pekný deň prajeme,

pod vyfakturovanými produktami na FA je spomenuté že nedodaný tovar Vám bude odoslaný dopravou zdarma. Pri vašej objednávke sme jeden z produktov mali v menšom počte ako ste si objednali. Konkrétne ste si objednali 6x keramickú misku,
    my sme Vám poslali 4ks a na ďalší deň po naskladnený sme odoslali zvyšné 2ks.

• Drahé poštovné. Bez možnosti výberu doručenie. Tovar o váhe do pol kg a rozmery 10x20x20cm a poštovné 4,56€. Zderstvo

Reakcia obchodu Pre Chovatela

Pekný deň prajeme, poštovné je u nás stanovené paušálne.
    Vychádzali sme z priemeru váhy objednávok, na základe toho sme sa rozhodli zvoliť poštovné 4,56€ či už sa jedná o balík 10x10x10cm a 0,5kg alebo balík 50x50x100 a 33kg.
    Radi by sme pre zákazníkov urobili automatický výpočet ceny prepravy, no produkty ktoré predávame v 95% nemajú vlastnú krabicu a preto je ťažké stanoviť výslednú váhu tovaru a taktiež samotného balíka. Ďakujeme za pochopenie a želáme pekný zvyšok dňa.

• dobre

su ok