Objednaný tovar nemali aj ked na stranke bol vedený ako skladom nakoniec dorazil tovar inej značky na podanie vysvetlenia na e-mail nereagovali.

Reakcia obchodu PRAKTIS SK

na vysvetlenie len toľko, že firma Den Braven uviedla na trh svoju novú značku DEBBEX a došli Vám maltovníky aj s týmto označením. Ak si pozriete pozorne etiketu, tak objednávacie číslo produktu a aj jeho EAN sú totožné, takže Vám bol dodaný Vami objednaný tovar. Na email sme nereagovali z dôvodu, že ste nevyplnil predmet emailu a ten kvôli tomu spadol do SPAMu. Našli sme ho tam až na základe Vášho negatívneho hodnotenia.
    Želáme Vám všetko dobré.

• Plachta bola roztrhnuta

Skúste prehondotiť balné zbytočne s tým navyšujete cenu voči ostatným.

Reakcia obchodu PRAKTIS SK

nejde mi do hlavy, prečo ste si kúpila u nás niečo, čo majú inde podľa vášho tvrdenia lacnejšie a následne ste dala ostatným nakupujúcim odporúčanie, aby u nás nenakupovali. Má to skutočne veľkú logiku. Skúste sa nad tým trochu zamyslieť, čo robíte.

• Slabá komunikácia
    • Tovar neobsahuje návod v slovenčine

Dobrý deň, pán Igor Mrkvička,
    na Váš dopyt sme Vám obratom odpovedali ešte v ten istý deň. Následne ste nám odoslal ďalší dopyt, z ktorého je úplne jasné, že idete zapájať elektrické zariadenie, ktoré môže inštalovať len odborne spôsobilá osoba, ktorou evidentne nie ste, o čom sme Vás informovali už v reakcii na Váš dopyt. Na Vašu ďalšiu otázku, či si ho máte zapojiť pred, alebo za istič, sme Vám už neodpovedali, lebo platí to, čo je obsiahnuté v predošlej vete. Dopytovať sa nás na konkrétne zapojenie prepäťovej ochrany, bez projektovej dokumentácie a znalosti celého projektu je z Vašej strany čistý nonsens.
    Vaša požiadavka na slovenský návod je tiež úplne neopodstatnená, pretože ste si tovar objednali ako firma s IČO-m a v takomto prípade nemáme zo zákona žiadnu povinnosť Vám niečo také dodať.
    Dúfam, že ste si to zapájal len sám pre seba, inak Pán Boh ochraňuj zákazníkov pred takýmito inštalatérmi, ako ste Vy.

• 10 dní od zaplatenia objednávky kartou a tovar stále neduručený

Dobrý deň, pán M.G.,
    nezavádzajte prosím našich potenciálnych klientov.
    Túto recenziu ste napísal v ôsmy deň od objednávky.
    Situácia sa mala tak, že nám skladom chýbal jeden kus z Vami objednaného tovaru. Kolegyňa sa Vám snažila dovolať a dohodnúť ďalší postup, ale neúspešne. Nakoniec sme Vám tovar expedovali v piaty deň, konkrétne v piatok a Vy ste napísal uvedené hodnotenie v pondelok.
    Bohužiaľ, častokrát sa nám stáva, že sa snažíme kontaktovať zákazníkov v takýchto situáciách, ale pokiaľ nám druhá strana nedvíha telefón, prípadne nás nekontaktuje späť, dochádza k takýmto nechceným zdržaniam, ktoré nevieme ovplyvniť.
    PRAKTIS SK s.r.o

• Tovar skladom nemali hoci na stránke ho mali. Dali to vedieť po 4 dňoch. Nahradny tovar zaslali kuriérom 123 a ten neprišiel lebo sa údajne nedovolal. Čakal som zbytočne a ani po týždni od objednania tovar nemám.

Neodporúčam.

Dobrý deň, pán Borovský,
    áno, je pravda, že sme sa ozvali až po štyroch dňoch, ale na druhej strane ste zabudol uviesť, že ste objednávku robil v piatok o 21:48 h. Čo sa týka nedoručenia Vašej zásielky načas, je nám to ľúto, ale my memáme dosah na ovplyvnenie chodu žiadnej z kuriérskych spoločností.

• Žiadna komunikácia

• Pomalé jednanie
    • Výrobok nezodpovedal charakteristike

Vážený pán inžinier,
    dodali sme Vám presne to, čo ste si aj objednal, preto považujeme toto Vaše jednanie a hodnotenie za maximálne nekorektný ťah z Vašej strany. Bohužiaľ, napriek nášmu rozhovoru, kde som Vám vysvetlil, že ste dostali presne ten tovar, ktorý ste si objednal, mi stále tvrdíte, že to vlastne my sme pochybili a dokonca Vás zaviedli a Vy ste si v podstate objednal tovar, ktorý ste nechcel, lebo Vám ho ponúkol Google. Dosť ťažko mi je reagovať na takéto "argumenty", lebo toto moja hlava jednoducho neberie.
    Čo sa týka rýchlosti jednania, asi ste si nás zmýlil s kamennou predajňou. Tam si môžete prísť kedykoľvek počas pracovnej doby, zvesiť si Vami požadovaný tovar z háčika a ísť ho zaplatiť k pokladni. My sme e-shop a fungujeme na inom princípe.
    Do budúcna Vám prajem šťastnejšiu ruku pri výbere e-shopu a zároveň našej firme prajem čím menej takýchto "náročných" zákazníkov.
    PRAKTIS SK s.r.o

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• zavadzanie zakaznika

Objednate tovar a pride nieco ine
    sice sa hned ozvali a ospravedlnili.
    ale takto to fungovat nema.

Reakcia obchodu PRAKTIS SK

zavádzanie zákazníka a chyba pri balení tovaru sú dosť rozdielne pojmy.
    PRAKTIS SK s.r.o

Tovar na sklade, pritom v nedohľadne. Najprv požiadavka na čakanie, že tovar príde, o mesiac objednávka zrušená, že dodávateľ taký tovar nemá. Pritom iné eshopy ho predávajú naďalej. Zvláštne praktiky.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Dlhé dodaní

Žiadna komunikacia

• Dodanie iného ako objednaného tovaru!

• Nemajú dostatočný počet kusov tovaru.

Reakcia obchodu PRAKTIS SK

je mi ťažko nejako zmysluplne reagovať na Vaše hodnotenie.
    Pre nezainteresovaných len uvádzam, že ste si objednal 12 ks zemných vrutov a my sme si dovolili mať ich skladom len 9 ks.
    Želáme Vám pekný deň a šťastnejšiu ruku pri budúcom výbere e-shopu.

• Po zaplateni v E-shope dostupneho tovaru mi o 3 dni vola pani ,
    prepacte tovar nie je skladom a uz 5 dni cakam na vratenie penazi

• šak nooo

Za 6 dní tovar nedorazil, ani ma nik nekontaktoval, napriek tomu, ze som kupoval tovar, ktory bol skladom. Potreboval som ho urgentne, asi maju dostatok zakaznikov a novych uz nepotrebuju :/

• Na rozdiel od všetkých ostatných e-shopov uvádza Praktis cenu batérií za 1 ks, pričom batérie dodáva v blistri á 2 ks. Tým sa dostáva na Heuréke stále na 1. miesto, ako najlacnejší.
    • E-shop sa spolieha na nepozornosť zákazníka, to bol aj môj prípad.